320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    cliffs?

    müks. (raamat? telesari? folkloor?)
    Suurim valik eestikeelseid uusi ja kasutatud raamatuid. Eesti vanim raamatute e-pood aastast 1998. Kauplus Tallinnas Kirjanike Majas Harju tn 1


    ma pakun, et selle raamatuga ehk seotud?

    Kommentaar


      Vastuse Vadim Nipitirist.


      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
        http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?20449

        ma pakun, et selle raamatuga ehk seotud?
        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        danke.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kas winwordis on mingi selline rakendus ka, mis lubaks mul sinna hiire abil nö. käsikirja kirjutada?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kas winwordis on mingi selline rakendus ka, mis lubaks mul sinna hiire abil nö. käsikirja kirjutada?
            Insert -> Shapes -> New Drawing Canvas

            Küsin omalt poolt:

            Kui palju maksab Eesti poodides Baileys liköör?
            Kes on Boriss Dugan ning miks on ta tänavune ebaõnnesõdur?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Boriss Dugan on Lasnamäe Ajax.
              Rada7 teemast lootsin laiemahaardelist draamat igatahes...

              Kommentaar


                Firefoxiga opereerides ei ole nähtav see kõige alumine rida, kus on erinevad ikoonid. Ehk siis, ei näe teisi aknaid, aku olukorda ega midagi. Kuidas asi taas normaalseks teha?

                Kommentaar


                  Proovi vajutada f11

                  Kommentaar


                    Mis suurust väravavahi kindaid kannavad 7 aastased poisid? Ja kus kohast selliseid asju kõige parem osta on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kukeke Vaata postitust
                      Mis suurust väravavahi kindaid kannavad 7 aastased poisid? Ja kus kohast selliseid asju kõige parem osta on?
                      56 59 855 Risto Sarapik.
                      Ta müüb Uhlspordi varustust ja neil on väga hea väravavahtide kinnaste valik.
                      Kontor on Tallinnas Laki tänaval.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                        Boriss Dugan on Lasnamäe Ajax.
                        Seda ma tean, aga nagu ... keegi pikemalt seletada ei taha?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                          Kui palju maksab Eesti poodides Baileys liköör?
                          0,5 l on 10 EURi ja 1l 20 EURi juures hinnad
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kes on Boriss Dugan ning miks on ta tänavune ebaõnnesõdur?
                            Algselt postitas sambo1 Vaata postitust
                            Boriss Dugan on Lasnamäe Ajax.
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Seda ma tean, aga nagu ... keegi pikemalt seletada ei taha?
                            Vaheri Vaapo kirjutas temast niimoodi:

                            Põneva sü˛eega kulgenud hooaega on naeruvääristama tükkinud kurbkoomika Tallinna Ajaxi esituses. Boris Dugan ja ta kordeballett serveerisid jalgpallilise vodevilli, mis suutis segi paisata ka mitmed meistrivõistluste statistilised reitingud. Meeskondade väravatevahe sai Ajaxi abil prisket ühepoolset kosutust, resultatiivsemate mängijate kolliarvet paisutasid Ajaxile kihutatud arvutud tabamused. Mul pole miskit tünga võimlemisõpetaja Dugani vastu, ent kõrgliigas 51-aastasena väljakule vantsida ja raugastunud päästeinglit etendada ei sigita kaastunnetki. Ajax oli kui tasuta tänavatüdruk, kelle üsa avatud kõigile ja vaid saarlased ei tabanud värki, kinkides lasnamäelastele punktikesi.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kas Eestis kusagil sellist jooki nagu Southern Comfort ka müüakse ?
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                netis kuskilt ARK-i teooria teste on ? Uu liiklusseaduse järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X