320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    suur mure. oleks vaja pärast jaanipäeva soome minna, aga nii pass kui ka id-kaart on oma kehtivust kaotamas 27.juunil.

    kas keegi oskab öelda, kui kaua võiks võtta ükskõik kumma dokumendi uuendamine ? olen kuulnud midagi kiirpassist, see maksab rohkem ja peaks siis kiirem olema...
    ½121½

    Kommentaar


      Ma tegin märtsi algul ja sain passi kahe nädalaga, aga vist jääb suts väheks aega siiski.

      Kommentaar


        Algselt postitas Hughes Vaata postitust
        kas keegi oskab öelda, kui kaua võiks võtta ükskõik kumma dokumendi uuendamine ? olen kuulnud midagi kiirpassist, see maksab rohkem ja peaks siis kiirem olema...
        pass.ee
        ..........
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          tänud aga kas see on mõjuv põhjus, et ma olen hajameelne või, et ma pole oma passi pikemat aega uurinud ?

          edit: see küll hea uudis pole, et ainult tallinnas seda teha saab. kuradi jama...
          ½121½

          Kommentaar


            Ma saatsin avalduse 26 mai ja 1 juuniks oli pass valmis... ja seda tavamenetluses

            Tõele au andes, tuleb tunnistada, et ilmselt uute biomeetriliste passide tuleku tõttu ka mul nii kärmelt tegutseti.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Keegi võiks mo last.fm-i korralikult funktsioneerima panna, vomps ei oska. :/

              Kommentaar


                Mis ettevõttele võiks kuuluda siuke telefoni number 6111000,
                kaks vastamata kõnet sellelt numbilt ja tagasi ka ei saa helistada kuna ütleb, et valitud number ei ole kasutusel.

                Erinevad numbriotsingud ka internetis ei andnud vastust.

                Kommentaar


                  krt põnev oleks teada

                  Kommentaar


                    Jüri Pihl ilmselt.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gaius Vaata postitust
                      Mis ettevõttele võiks kuuluda siuke telefoni number 6111000,
                      kaks vastamata kõnet sellelt numbilt ja tagasi ka ei saa helistada kuna ütleb, et valitud number ei ole kasutusel.

                      Erinevad numbriotsingud ka internetis ei andnud vastust.
                      Koffer.ee foorumis räägiti mingist EMT jõululoosist, kus võitjatele sellelt numbrilt helistati. Äkki joppas millegiga
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Koffer.ee foorumis räägiti mingist EMT jõululoosist, kus võitjatele sellelt numbrilt helistati. Äkki joppas millegiga
                        Äkki on tegu loteriiga, kus peavõiduks on umbes miljon eurot ja selle kättesaamiseks tuleb vaid 10 000 krooni kuskile üle kanda. Veab ikka mõnel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Koffer.ee foorumis räägiti mingist EMT jõululoosist, kus võitjatele sellelt numbrilt helistati. Äkki joppas millegiga
                          oligi EMT mingi üldnr. vms aga millepärast nad helistasid ei saanudgi teada

                          aga tänud Maarek.

                          Kommentaar


                            Kas kellelgi on järgnevaid videoid netti riputada?

                            Depeche Mode - Enjoy The Silence
                            Electric Six - Gay Bar
                            Michael Jackson - They Don't Really Care About Us

                            Oleksin väga tänulik.

                            Kommentaar


                              YouTubest ei piisa?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                nii. kuna koolilõpp, siis on igast asju vaja teha. ehk kellelgi on midagi endal olemas, või teab, kust leida juba tänan ette.
                                vajalikud asjad siis :
                                inglise keeles kirjandid (1 A4 min. ) : Londoni vaatamisväärsused (7tk)
                                Oma tuleviku töökoht
                                Lemmik sportlane


                                inglise keel ei ole üldsegi mitte raske.. aga täna vaja kõik ära teha.. ehk aitaks keegi mõne asja kaelast ära.

                                majanduses on vaja teha äriplaan, koos vajalike tabelitega.. 3tk ( rahavoogude prognoos,investeeringute ja finantseerimine eelarve ja tulude-kulude prognoos)

                                ehk saab varem magada, kui keegi saab aidata. aitäh ja ilusat elu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X