320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    YouTubest ei piisa?
    Paraku ei piisa, oleks arvutisse neid vaja saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      Paraku ei piisa, oleks arvutisse neid vaja saada.
      Sealt saab ka videoid arvutisse kui hästi üritada

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Paraku ei piisa, oleks arvutisse neid vaja saada.
        http://vixy.net/. Viska sinna Youtube link sisse, vali endale sobiv formaat ning tõmba.

        Kommentaar


          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
          nii. kuna koolilõpp, siis on igast asju vaja teha. ehk kellelgi on midagi endal olemas, või teab, kust leida juba tänan ette.
          vajalikud asjad siis :
          inglise keeles kirjandid (1 A4 min. ) : Londoni vaatamisväärsused (7tk)
          Oma tuleviku töökoht
          Lemmik sportlane


          inglise keel ei ole üldsegi mitte raske.. aga täna vaja kõik ära teha.. ehk aitaks keegi mõne asja kaelast ära.

          majanduses on vaja teha äriplaan, koos vajalike tabelitega.. 3tk ( rahavoogude prognoos,investeeringute ja finantseerimine eelarve ja tulude-kulude prognoos)

          ehk saab varem magada, kui keegi saab aidata. aitäh ja ilusat elu!
          Kuule mees! Kuu aega agasi ka ei saanud tehtud seda inglise keele asja?
          Äriplaan ja inglise keele asi oleks olemas, aga ma ei näe põhjust miks ma peaks heast tahtest sellisele lohele oma asju andma? Võta end kätte!
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Kuule mees! Kuu aega agasi ka ei saanud tehtud seda inglise keele asja?
            Äriplaan ja inglise keele asi oleks olemas, aga ma ei näe põhjust miks ma peaks heast tahtest sellisele lohele oma asju andma? Võta end kätte!
            elu on lihtsalt selline asi ei olegi oskustes.. on olemas sellised asjad, mida peab ise ära tegema ja mida mitte.. näiteks õpetajat ei huvita, mis seal kirjandis sees on ja millest see räägib.. oleks lihtsalt midagi olemas.. kusjuures öelda, et ma praegu ei õpi, ei ole ka õige.. just sain eksamitega ühele poole ja kõik eksamid olid üle 60.e ikkagist.. aga jah.. olen üritanud selliseid asju mitte väga südamesse võtta ja kergemalt läbi saada. ega ma ei ütlegi, et sa pead aitama. selleks see abi värk ongi, et inimesed, kes leiavad, et võiksid aidata aitavad. ole mõnus ja kuula südame häält

            Kommentaar


              Algselt postitas buub Vaata postitust
              http://vixy.net/. Viska sinna Youtube link sisse, vali endale sobiv formaat ning tõmba.
              Väga lahe, suured tänud!

              Kommentaar


                nii. PÄRIS ISE tegin need esseed ära. Nüüd oleks vaja äriplaani. Kui sulle just väga suurt tüli ei tee, siis võiksid anda. Ega ta vist tükki küljest ei võtaks ja ehk näitasime oma suure õpihimuga ka sulle, et näeee saan küll asju tehtud ja ei olegi nii looder lihtsalt mõned asjad saab lihtsamalt tehtud ja tulemus on sama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Väga lahe, suured tänud!
                  Võta heaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    nii. PÄRIS ISE tegin need esseed ära. Nüüd oleks vaja äriplaani. Kui sulle just väga suurt tüli ei tee, siis võiksid anda. Ega ta vist tükki küljest ei võtaks ja ehk näitasime oma suure õpihimuga ka sulle, et näeee saan küll asju tehtud ja ei olegi nii looder lihtsalt mõned asjad saab lihtsamalt tehtud ja tulemus on sama.
                    Nagu looder loodrile! Sul totaalselt viimane tähteg on tulemas?
                    Mu äriplaanil on vaja mingit siit-sealt nokitemsit ja oleks ehk okei... Mis koolis käid?
                    Ja üle 60 punkti saab ju nii, et käid eelmine päev joomas
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Nagu looder loodrile! Sul totaalselt viimane tähteg on tulemas?
                      Mu äriplaanil on vaja mingit siit-sealt nokitemsit ja oleks ehk okei... Mis koolis käid?
                      Ja üle 60 punkti saab ju nii, et käid eelmine päev joomas
                      viljandis vana-võidu kutsekoolis.. looder on juba kuradima palju jõudnud ära teha.. aga jah.. äriplaan on vaja vist kolmapäevaks teha.. mailiga saatsin juba inglise keele kirjandid ära.. niiet, nendega on korras.

                      Kommentaar


                        No kui kõpitseda-nokitseda viitsid, siis ühe õlle eest, saadan homme mingi moment selle sulle ära kaa siis :P
                        Mulle lihtsalt meeldib su laiskus ja vabalt võtmine sellistes asjades.
                        Mida õpid seal?
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          No kui kõpitseda-nokitseda viitsid, siis ühe õlle eest, saadan homme mingi moment selle sulle ära kaa siis :P
                          Mulle lihtsalt meeldib su laiskus ja vabalt võtmine sellistes asjades.
                          Mida õpid seal?
                          praktiliselt midagi ei õpi. aga arvutiteeninduse erialal olen. pikk jutt, sitt jutt, et sinna sattusin, aga nüüd plaanis vb füsioteraapiat õppima minna tartu. aga tegelt. oleme teemast väljas juba ja anna siis see värk, kui viitsid. ei hakka risustama Abivajajate teemat

                          Kommentaar


                            Kuidas see võimalik on?

                            Kommentaar


                              Miks Viljandist Tartusse pärast üheksat bussi ei käi?

                              Kommentaar


                                Nii. tõsiselt noh.. teadjamad mehed... rääkige...


                                Kana(edaspidi Liisu) muneb muna... ja hakkab seda hauduma... eks?... siis tuleb hautatud munast tibu(edaspidi Rebecca).... mida aga teeb härra kukk(edaspidi Rein) selle juures. Kas reinu on üldse väikese rebecca ehitamisel mingisugust osa etendada... või saab Liisu kõige sellega ise hakkama ja reinu ainus ülessanne on naabri antsu taga ajada ja pererahvas päikesetõusuga voodist üless ajada????



                                ÜHESÕNAGA.. kas kukk kepib kana ja siis tuleb tibune muna või muneb kana koguaeg selliseid mune, kus vajadusel võib tibu kooruda.. aga kui perenaine on kiire, siis kana haududa ei saa? ja miks nahhui seda kukke siis vaja on?



                                arghhhh.... aidake.. maalapsed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X