320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille alt ma leian swedbankis kohakese, kus saan teha välisriikliku makse
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Mille alt ma leian swedbankis kohakese, kus saan teha välisriikliku makse
      Võtad vasakult tulbast maksed ja sealt välisarveldused. Minu arvates sealt peaks saama.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
        doc´ks saan muuta formaadi küll, aga parandada ta mul siis ikka ei lase, millegi pärast...
        Kopeeri faili sisu uude dokumenti.

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          doc´ks saan muuta formaadi küll, aga parandada ta mul siis ikka ei lase, millegi pärast...
          siin võib asi olla ka selles, et doc-i pandui tekst pildi kujul. Sel juhul peaks mingi OCR tarkvara abiks olema mis pildi tekstiks muudaks.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
            Küsimus selline, et oleks vaja muuta natuke pdf faili sisu, mismoodi see võimalik oleks? Tõmbasin küll mingi programmi, mille abil sain formaadi muuta .doc-iks aga editida ikka ei saa...


            ise olen seda kasutanud, kui lihtsaid asju vaja muuta.
            Ei jäta miskiseid watermarke ka peale nagu paljud tasuta editorid seda teevad.

            Kommentaar


              Egas keegi ei tea kohti, kus saaks vaadata FA Premier Liiga hooaegade täispikki ülevaateid (ala 90'ndate lõpust kuni praeguseni välja). Seni pole ise suurt midagi suutnud leida, samas olen üsna veendunud, et kuskil netiavarustes on võimalik neid vaadata (kas browseris või et alla laadida). Tõonäoliselt jääb asi lihtsalt minu oskuste taha.

              Youtube'st leidsin näiteks 11. jupist koosneva 98/99 hooaja täispika kokkuvõte (1,5h pikk)
              http://www.youtube.com/watch?v=Jp9f0...eature=related

              Kommentaar


                Googelda "premiership years download" või "torrent" ja tuleb küllalt vasteid. Väärt saated, hea meenutada, jõulude ajal igavusest sai just vaadatud mitme hooaja saated ära.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  kui pdf on sisse skännitud dokumendist (ehk siis pilt) on asi veic puccis.
                  kui on pdfiks prinditud, mulle meeldib foxit pdf editor. suht soliidne jurakas.

                  Kommentaar


                    Tahaks teada j2rgmist asja : Nagu ikka, m2ngitakse Premier leagues kahte sorti palliga(nn sinise-valge ja sinise-kollasega). Ehk oskab keegi 6elda, et mis kuust minnakse sygisel yle valgelt kollasele ning mis kuus omakorda kevade paiku tagasi valgele pallile minnakse?
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Kas Tallinnas/Tartus on täiskasvanutele võimalik laenutada Darth Vader'i või Stormtrooper'i kostüümi? Mõtlen korralikku plastist jubinatega, mitte mingit kuube või riiet ainult.

                      Kommentaar


                        Kus kohas on Eestis hipide riideid sisaldavad poed?
                        Algselt postitas rainis007
                        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                        Kommentaar


                          Kas Borati film eksisteerib ka venekeelse pealelugemisega?
                           
                          Kust ja kuidas ma selle hankida saan? soovitavalt Jack Sparrow stiilis

                           
                          Kas keegi võiks teha?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Kas Borati film eksisteerib ka venekeelse pealelugemisega?
                            Täna kell 21:50 on see kavas TV3+, mis on venekeelne kanal, ilmselt siis ka venekeelne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Täna kell 21:50 on see kavas TV3+, mis on venekeelne kanal, ilmselt siis ka venekeelne.
                              uauaueeua. Päriselt? Kas keegi saaks lindistada?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Ikka päriselt, isegi telekava kinnitab
                                Suurim telekava internetis. Üle 160 erineva kanali. ETV, Kanal2, TV3, TV6. Vali avalehele lemmikkanalid ja jaga häid saateid sõpradega! Filmid, sarjad, sport!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X