320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kellelgi ei ole ära anda nii umbes 9t vana vinüülplaati? artistid-asjad on suva ja ei pea töötama ka ehk võib olla kriibitud, küll aga peaks olema ühes tükis, ehk suuremjaolt terve.

    Kommentaar


      kus kohast see va räme tatt minu ninna tuleb ja sealt välja tungib?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Kas Borati film eksisteerib ka venekeelse pealelugemisega?
         
        Kust ja kuidas ma selle hankida saan? soovitavalt Jack Sparrow stiilis

         
        Kas keegi võiks teha?
        Mul võib isegi olemas olla. Ma kunagi venemaal ostsin, aga ma olen tööl praegu ja ma ei ole kindel, et kas see mul alles on. Kusjuures vene keeles oli see isegi lahedam.

        Kommentaar


          Mitu inimest mõisteti möödunud aastal Inglismaal süüdi sõna "negro" kasutmise eest?
          Mitu inimest mõisteti möödunud aastal Hollandis süüdi sõna "negro" (või samaväärse väljendi) kasutamise eest?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Probleem on siis selles, et läpakalt tõmmati akujuhe kuidagi nii tugevalt välja, et see punase ringiga tähistatud juhe tuli oma kestast välja (kest märgitud rohelise ringiga).

            Punase ringiga tähistatud ongi see sama ots, mis oma kestast ära kukkus. Rohelise ringi sees.. no ütleme nii, et see pall vms on sealt lahtikeeratav. Kui me ostsime, oli kaks otsa kaasas, üks paksem, üks peenikesem, milline minu arvutile taha läheb. Neid otsi saab vahetada.
            Küsimus ongi selline: Kas keegi teab, kas seda otsa saab kusagilt uut?

            Link pildile

            Oskab keegi sellele vastata? Tegemist ei ole minu probleemiga.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              äkki Noor Tehnik või Oomipood aitavad - saada neile kiri.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Või Elfa. Netikataloogist on võibolla raske leida, aga kohapeale minnes äkki aitavad hädast välja
                308

                Kommentaar


                  Ma olen oma katkised laadiad viinud Mustika keskusesse mingisse parandusse (IT-vennad vms). Ühekorra suudeti mingi lühisenuss korda saada ja teisel korral oli ka kaabli otsaga mingi jama, kus põhimõtteliselt tehti uus kaabliots. Maksis mõlemal korral 16 eurot. Nädalavahetustel nad mu meelest ei tööta.

                  Kommentaar


                    just to note down - laadija ise maksab ca 30 eurot
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kui HP rüperaal on siis vanas rahas maksis laadija 1200.- ja see oli hästi saadud. Olen korra ostnud.

                      Kommentaar


                        originaal jah - esimene googli link ja sealt http://www.ox.ee/est/product/114226 - suht MäkKaiveri tüüpi vidin.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          tegelt on suht pohhui millise adapteri või mis firma oma sa enda läpsile taha lükkad. Tähtis, et OP parameetrid ja pesa oleks parlanxis läpaka vajadustega.

                          IP on niikuinii euroopas kõikidel sama.

                          Kommentaar


                            Täpselt, endal läks ka mingi aeg tagasi läpaka juhe pm pooleks. Ostsin poest Spire universaal laadija, mingi 10 erinevat otsikut kaasas ja volte saab panna 15 - 24. 9.90 maksis see, ja töötab siiamaani ideaalselt.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              IP on niikuinii euroopas kõikidel sama.
                              IP on Ilge Pohmakas vä?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                IP on Ilge Pohmakas vä?

                                see võib küll euroopas kõikidel sama olla.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X