320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaarti ei avata. 1.60 vms ja saad uue kaardi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Kas ja kuidas oleks võimalik telefoni number päevaks-paariks välja lülitada?
      mine esindusse ja ütle, et soovid paariks päevaks kaarti sulgeda. Ntx, et lähed välismaale, pärast tehakse uuesti lahti. TASUTA.
      EMTs see toimib, ma teisi ei oska kommenteerida!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Kust ma leiaks Tallinnast sellise palli?

        suvaline JYSK või Tiimari või muu sellinne pudi- padi pood mo arust müüb siukseid
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Algselt postitas mg Vaata postitust
          suvaline JYSK või Tiimari või muu sellinne pudi- padi pood mo arust müüb siukseid
          ja ka igast vähegi normaalsest spordipoest peaks saama...

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            ja ka igast vähegi normaalsest spordipoest peaks saama...
            Ja laste mängupoest saab Pikse McQueen'i pildiga ka...
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Küsimus autokindlustuse kohta.
              Inimene on sisse kirjutatud Tallinnasse, aga autot tahab kirja panna Viljandisse, et kindlustusmakse väiksem oleks, ARK ei luba. Kas see on seadusega kooskõlas? Inimene ei pruugi ju seal elada kus on sissekirjutus.

              Vanasti igatahes lubati nii teha. Kas mingit seadust on muudetud?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                jah - ma ei tea kas see seadus on jõustunud aga minaurust mingisugune eelnõu oli, et edaspidi saab autot registreerida sissekirjutuse järgi.

                et ei oleks süsteemi: "võrus on/oli ühe inimese kohat 10 autot, nihujja.net"

                putsis teema.


                üldiselt on see putsis teema - liikluskindlustus võiks üle eesti olla ühesugune, olenemata maakonnast.

                Kommentaar


                  Varem oli ka isegi mul võrus auto sissekirjutus.Aga nüüd jah ei saa nii.:S

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Varem oli ka isegi mul võrus auto sissekirjutus.Aga nüüd jah ei saa nii.:S
                    Vanaema ei taha siis "autot" v?

                    Kommentaar


                      kui elektri hind on 5 senti kWh ning aparaadi elektrivõimsus on 410W.
                      Kas ma olen elektrikulu õigesti arvutanud kui sain, et 24h aparaadi käigus hoidmine maksab 0.49euri.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Ei saand päris aru, aga sai endale uus auto ostetud, proovisin sama triki, ei läinud läbi.

                        Kommentaar


                          Sissekirjutust, kui sellist enam ei eksisteeri. On olemas elukoha registreerimine ja selle järgi käib kogu su riiklik bürokraatia.

                          Kommentaar


                            ma olen liiga vana sellise jama jaoks.

                            vanasti oli ikka palju lihtsam

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mis on sissekirjutuse ja elukoha registreerimise erinevus? Seda ma tean, et sissekirjutus ei ole enam kohustuslik ja seda, et minu pealt palgast kinni peetav tulumaks antakse mu elukohajärgsele omavalitsusele, mis omakorda maksab lapsetoetusi ja võtab lapsi lasteaeda vastu.
                              Sisulist vahet ei olegi. Rahvastikuregsitri seaduse alusel tuleb registrisse kanda isiku elukoht. Vanasti jah nimetati seda sissekirjutuseks. Tulumaksust osa läheb sellele omavalitsusele, kelle territooriumil asub Sinu elukoht rahvastikuregsitri andmetel (mitte Sinu tegelik elukoht). Minu teada on oma elukoha registreerimine siiski kohustuslik.
                              BACK WHERE WE BELONG

                              Kommentaar


                                Teab keegi kas Tallinas on nn. Aasia poodi? pean silma sellist kust saaks osta igasugu toiduvärki (erinevad kastmed, maitseained, pastad). Prismat, Rimit ja Selverit paluks mitte pakkud, nende valik on väga nadi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X