320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    olen paremakäeline, aga nuusakamis operatsiooni teostan vasaku käega.

    dafuuuk?
    Harjunud vasakut kätt kasutama kui vaja vedelikke kehast väljastada?

    vt. ka: parema käega scrollin pilte, vasakuga wankin.

    Kommentaar


      Erki Nool on ka vasakukäeline, aga oda viskas, ketast heitis ja kuuli tõukas paremaga. (või oli see vastupidi)

      Kommentaar


        eriti pullid on need vasakukäelised, keda suure isamaa aegu sunniti kirjutama paremaga. teevad seda siiani.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          olen paremakäeline, aga nuusakamis operatsiooni teostan vasaku käega.

          dafuuuk?
          Tundub, et oled pooleldi muslim...
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            eriti pullid on need vasakukäelised, keda suure isamaa aegu sunniti kirjutama paremaga. teevad seda siiani.
            ka tänase väiksema isamaa aegu sain teises klassis ühe sellise ürituse osaliseks- ühe maakooli pedagoog soovis mind näha peale tunde eraldi õpivihikuga, kuhu saaks parema käega erinevaid luuleridu emakeele õpiraamatust kirjutada. vist, sest kohale ma kordagi ei ilmunud... kuna mingeid sanksioone rakendada minu vastu ei olnud võimalik, loobus ta varsti üritamast.
            aga parema käega kirjutamise suutsin omandada hiljem põhikooli lõpuklassides iseseisvalt.

            Kommentaar


              Kuhu on kadunud Jari Litmanen HJK koosseisust (http://en.wikipedia.org/wiki/Helsingin_Jalkapalloklubi). Tean, et Wiki on Wiki, kuid mine sa hullu tea...
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                kas keegi on korraldanud mingeid viktoriine? selliseid kus on lihtsalt huvitavaid küsimusi igast valdkondadest, aga mitte selliseid "mitu tähte on taevas" stiilis küsimusi. kui kellegil on selliseid küsimusi, mis pole väga levinud siis võib saata mulle meili peale: even.laanemaa@gmail.com
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Erki Nool on ka vasakukäeline, aga oda viskas, ketast heitis ja kuuli tõukas paremaga. (või oli see vastupidi)
                  no sportlased on tavainimese mõistes üldse imemehed, kellel on ka nõrgem jalg niipalju järgi treenitud, et vahet pole,
                  kummaga palli taob või poolvigase mitmevõistejana tõukejalga vahetades ainult veidi tulemuses kaotab

                  ja kuigi vasakukäelisi enam üldiselt niimoodi ei vägistata nagu vene ajal,
                  on inimesel endal üldjuhul kergem, kui ta mingeid asju parema käega tegema õpib (nt on tore meelelahutus lugeda fb-st, aga vanadele kursaõdedele endile ilge peavalu, kuidas õpetada heegeldama oma vasakukäelist tütart)

                  ei tea, vb ei osanud Noole treenerid nooruses ka talle ette näidata, kuidas kettaringis teistpidi keerutada
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    ei tea, vb ei osanud Noole treenerid nooruses ka talle ette näidata, kuidas kettaringis teistpidi keerutada
                    ega nad seda ka "õigetpidi" talle korralikult selgeks teha ei suutnud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Even Vaata postitust
                      kas keegi on korraldanud mingeid viktoriine? selliseid kus on lihtsalt huvitavaid küsimusi igast valdkondadest, aga mitte selliseid "mitu tähte on taevas" stiilis küsimusi. kui kellegil on selliseid küsimusi, mis pole väga levinud siis võib saata mulle meili peale: even.laanemaa@gmail.com
                      kirjuta jonman25-le
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        kas keegi on korraldanud mingeid viktoriine? selliseid kus on lihtsalt huvitavaid küsimusi igast valdkondadest, aga mitte selliseid "mitu tähte on taevas" stiilis küsimusi. kui kellegil on selliseid küsimusi, mis pole väga levinud siis võib saata mulle meili peale: even.laanemaa@gmail.com
                        Korraldanud pole, aga enne viktoriinil osalemist olen harjutamiseks kasutanud lehtedelt http://kilb.ee/ ja http://kilb.ee/index.php/spordikilva-karikasari leitavaid küsimusi/vastuseid.
                        Natuke otsimist ja peaksid leidma päris hea valiku küsimusi, mis pole väga levinud.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Lugesin eilsest Ekspressist, et eesti brutovõlg SKT-st on kasvanud 6.7%-ni. 2007 oli see veel 3.7%. Millest selline kasv? Praegu ei tule meelde, et riik oleks laenu võtnud. Eesti Energia investeerimisvajadusest? (nad ju võtsid mingi aeg suure laenu?).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Lugesin eilsest Ekspressist, et eesti brutovõlg SKT-st on kasvanud 6.7%-ni. 2007 oli see veel 3.7%. Millest selline kasv? Praegu ei tule meelde, et riik oleks laenu võtnud. Eesti Energia investeerimisvajadusest? (nad ju võtsid mingi aeg suure laenu?).
                            Umbes pool sellest on kohalike omavalitsuste võlg.
                            Kas jätkub ja aastaks 2015 prognoosi järgi ainuüksi keskvalitsuse võlg 8,4% SKP'st. Juurde veel KOV võlg 3,7%.
                            Põhjuseks finantseerimist vajav riigieelarve puudujääk ja loomulikult ka stabiilsusfond.
                            Pikemalt saad ise lugeda möödunud kevadel tehtud prognoosist - http://www.valitsus.ee/UserFiles/val...usprognoos.pdf

                            Eesti Pank seevastu väidab, et kuna kasutatakse puudujäägi rahastamiseks reserve, siis aastani 2013 on brutovõlg 7% SKP'st.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Kust oleks võimalik Eestis osta turbinado suhkurt?

                              Edit: kas Jaggery Goor on sama mis turbinado suhkur?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                keegi oskab mainida mõnda odavat söögikohta tallinna kesklinnas (võib ka teistes linnaosades olla)? sobivad nii restoranid kui pubid (pigem vist eelistaks viimast). odav võiks tähendada seda, et õlu võiks max. olla 2.50 ja süüa võiks ka mingi 5-6 euri eest saada. on selliseid kohti üldse või olen ma tartu hindadega ära hellitatud?

                                muudatus: okei, süüa vist (vähemalt kesklinnas) nii odavalt ei saa. ise uurisin välja praegu baieri keldri ja bosphorus restorani, mis tunduvad üsna okei hindadega olevat. on keegi käinud nendes? + pakkuge veel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X