320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas mõni heteroseksuaalne mees saab Nadal-Federer duellis Nadali poolt olla?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas mõni heteroseksuaalne mees saab Nadal-Federer duellis Nadali poolt olla?
      ei !

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas mõni heteroseksuaalne mees saab Nadal-Federer duellis Nadali poolt olla?
        Jah. ...
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
          Jah. ...

          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            sai natukene tehtud in play bettimist "bet 365"
            jätsin akna lahti, ise käisin ära.
            Nüüd tagasi tulles, on mul keelatud panustada antud mängule, ning kui tahan mingile teisele mängule panustada, siis pean helistama, et panustada.
            kehtib ainult in-plays.
            kellelgi kogemusi sarnase probleemiga? kas peangi nüüd koguaeg helistama, kui tahan panustada in-plays?
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jose Vaata postitust
              Oleks vaja teha essee,How might the world be different 30 years from now? Kust saaks head materjale või kellegil ennem juba tehtud vms. Oleksin väga tänulik.
              kirjuta lihtsalt kliimasoojenemisest (mis see endaga kaasa toob) ning tehnoloogia arengust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                kirjuta lihtsalt kliimasoojenemisest (mis see endaga kaasa toob) ning tehnoloogia arengust.
                Ma tänan, rohkem pole vaja.Sain tehtud, kirjutasin pmst tehnoloogia arengust.

                Kommentaar


                  Tore vaadata, et Liverpooli fännid üksteist aitavad.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                    Tore vaadata, et Liverpooli fännid üksteist aitavad.
                    Kas väike kadeduse noot? Kuid pole vaja muretseda, usun et F.Totti oleks sinu eest kas või raamatu kirjutanud.

                    Kommentaar


                      Selline olukord siis. Sõidan rahulikult parklas umbes 10-15km/h, kui järsku tagurdab minust paremalt boksist välja auto (suhteliselt korraliku hooga). Ise jõuan küll pidurdada ja veidi vasakule põigata, kuid libeda tõttu momentaalselt pidama ei saa ja kutt tagurdab mulle esirattasse. Mina väitsin, et parklast välja tagurdades peab juht ise veenduma, et see oleks ohutu ja samal ajal keegi vahes ei sõidaks. Tüüp väitis aga, et kuna ta tagurdas välja minust paremalt poolt, siis pidanuksin hoopis mina temale teed andma. Kuna kummalgi midagi erilist autoga ei juhtunud täitsime paberid ära ja menti ei kutsunud. Aga põhimõtteliselt, kumb reegel sellises situatsioonis ülemuslik siis lõppkokkuvõttes on?

                      Kommentaar


                        Pead ei anna, aga tagurdades tuleb tagada ohutus ja sinul peaks õigus olema. Tema loogika järgi võiks ta vabalt mööda tänavat tagurdada ning kui keegi talle otsa sõidab on teised süüdi. ja kas see paremakäe reegel ei kehti mitte ainult pöörete asjadega. Parkimiskohalt tagurdades ei tohiks küll eesõigust olla. Liiklusseadus muidu su parim sõber sel juhul.

                        Kommentaar


                          Tagurdades tuleb kõigile teed anda- teistele sõidukitele, jalakäiatele jne.
                          See paremakäereegel sellisel puhul ei kehti.

                          Edit:Liiklusseadus §17 Tee andmise üldised kohustused
                          lõige 6-tagurdades kõigile liiklejaile.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Vaja teada ühe sarja nime (mingi 3-4 episoodi oli vist). See on ameeriklaste tehtud sari ja räägib Stalinist. Kunagi jooksis lausa mingil Eesti telekanalil. Selle nimi võis olla mingi Stalini päevikud vms.

                            Kellelgi hakkab tuluke peas põlema?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Archangel
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Suurimad tänud!!! Kuidas sa selle nii ruttu leidsid? Olgu kiidetud sinu, kui napsisõbra tuluke
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X