320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Stalini päevikud -> osatäitja -> Daniel Craig -> IMDB
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kuna otsi.g on pede, siis leidke see fitti postitus, kus juttu pedast, tüdrukutest ja ristikeste joonistamisest.

      Kommentaar


        Olen ma täis või ongi foorum roheline?
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Jah..

          Kommentaar


            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            Jah..
            Kumba see nüüd tähendab? Minu arust on Scooter täis.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Jah..

              Kommentaar


                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                Olen ma täis või ongi foorum roheline?
                ma just ärkasin ja olen ilmselt kaine. Sa võta 3D prillid eest ära või proovi skini vahetada, kui liiga roheline tundub.

                Kommentaar


                  Kellelgi on soovitada firmat või isikut, kelle käest saaks Tartus osta kuiva küttepuud ca 3 ruumi?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Selline olukord siis. Sõidan rahulikult parklas umbes 10-15km/h, kui järsku tagurdab minust paremalt boksist välja auto (suhteliselt korraliku hooga). Ise jõuan küll pidurdada ja veidi vasakule põigata, kuid libeda tõttu momentaalselt pidama ei saa ja kutt tagurdab mulle esirattasse. Mina väitsin, et parklast välja tagurdades peab juht ise veenduma, et see oleks ohutu ja samal ajal keegi vahes ei sõidaks. Tüüp väitis aga, et kuna ta tagurdas välja minust paremalt poolt, siis pidanuksin hoopis mina temale teed andma. Kuna kummalgi midagi erilist autoga ei juhtunud täitsime paberid ära ja menti ei kutsunud. Aga põhimõtteliselt, kumb reegel sellises situatsioonis ülemuslik siis lõppkokkuvõttes on?

                    Oli taoline pull ka aastaid tagasi. Ajasin oma masina parklakohalt välja ja samal ajal tagurdas üks vene vennike oma bemmile platsi otsides mulle tagant mauhti sisse . Kuna aga tema tagurdas oma lõbuks, erinevalt minust kes oma parklakohalt välja sõitsin jäi tema süüdi. Pahurdas ja torises aga süüdi ta end tunnistas
                    Vaatasin peeglisse ja nägin et ei see mind näe, jõudsin veel 1. käigu sisse lükata aga tuli raip selga mis kolises.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Aga mis siis juhtub kui kaks venda vastamisi parkimiskohast välja tagurdavad ja persetpidi kokku satuvad.

                      Kommentaar


                        epic fail
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ddbb Vaata postitust
                          Aga mis siis juhtub kui kaks venda vastamisi parkimiskohast välja tagurdavad ja persetpidi kokku satuvad.
                          Räme verepilastus.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Laps suutis arvutipildi orgunnida suuremaks kui kuvar,just back-i klahvi jagu,teiselt poolt muidugi kah,aidake vanainimesel asi jonksu saada!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              tee screenshot, ma ei mõista täpselt su mure.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Põhimõtteliselt tehakse sulle trahv ära kui sisse lased...aga...neil pole see müra tõestatud...nimelt see, et piire ületati. Seaduses on kiras täpselt mitu detsibelli on lubatud nii päeval kui ka öösel eluruumides. Kas politsei kõrvad on mingid masinad mis ütlevad ära mitu detsibelli hetkel on? Kokkuvõttes, ära neid sisse lase ja teiseks kui trahvi teevad siis nõua neilt tõendeid kus nad müra mõõtsid. Politseid pikalt saatnud küll sellega...aga siis me ei teinud liialt lärmi, vaid naaber oli pede kes isegi peldikus käimist ei salli.

                                kuidas foorumlased sedasorti naabritesse suhtuvad,
                                võid lugeda teemast :
                                Naabrid
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X