320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Mis on virtuaalne windows ehk mison mittevirtuaalne windows?
    mittevirtuaalne windows on see mis teil kõigil arvutis on. virtuaalne windows on piltlikult öeldes programm linuxis (mis vajab sama palju riistvara kui windows ikka), vaata siia: http://www.vmware.com/virtualization/

    Kommentaar


      liinuksit kasutavad itipeded

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        liinuksit kasutavad itipeded
        insener olen.....kõiki uuendusi kasutav insener

        linuxit kasutavad ka need kellele ei meeldi viirused, troojad, spyware, malware, aeglased arvutid, hangumised, tasuline tarkvara, kräkkerid (teeme siiski vahet mis on häkker ja mis on kräkker) jnejne.
        meeldivad aga ilusamad operatsioonisüsteemid (oma stiili järgi kõik kujundada), uusimad uuendused, pikem läppari aku tööiga (endal läpparil kestis aku poole tunni võrra kauem) jnejne.

        edit: parandus läbi viidud

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust

          linuxit kasutavad ka need kellele ei meeldi ilusamad operatsioonisüsteemid (oma stiili järgi kõik kujundada), uusimad uuendused, pikem läppari aku tööiga (endal läpparil kestis aku poole tunni võrra kauem) jnejne.
          Läks nüüd ikka õigesti?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Läks nüüd ikka õigesti?
            uuuups, läks sipa valesti

            Kommentaar


              Läpakate puhul võin ma pigem vastupidist väita. Aku tööaeg oli minu isendi puhul lühem, lisafunktsioonid ei töötanud ning kui sa just ruuteri/AP kõrval ei istunud, polnud võimalik wifit kätte saada. Ja kui ka said, siis tuli nautida kiiruseid, mis 300 kbitist kõrgemale ei tõusnud.

              Kommentaar


                no järelikult oli valesti installitud. mul gentoo + xfce desktopiks (vahepeal kasutab ka gnome'i aga mitte palju). aku kestis sul vähem sellepärast et sul ei olnud installitud power save funktsioone ma arvan mis tähendab seda et arvuti töötas max võimsusel kogu aeg (ekraani valgus oli sel juhul ainuke asi mille sa ise väiksemaks panid nuppudest). lisafunktsioonide kohta peab ka ise juurde otsima jah, ise nad ei hakka tööle ilma draiveriteta nagu kõikide asjade puhul on. wifi puhul võis sul mingi seadistus lihtsalt vale olla endal on ainuke negatiivne asi jah see et lisafunktsiooninupud ei tööta (ei viitsi draivereid otsida) aga ülejäänud asjad on paremad. see kiirus wifiga on mul küll lähedane sellele mis digitv lubanud on ja pole mingeid kiiruse vähenemise märke.

                edit: ja see mulle ka ei meeldi et nii keeruliselt usb mälupulka peab kasutama. installimine on aga väga hea: võtad aga terminali lahti (näeb välja nagu windowsis command prompt) ja siis kirjutad sinna: emerge "programminimi" ja vajutad enter ja ongi kõik, ei pea laadima mingit asja eraldi alla ega pea vajutama next nuppu sada korda ega tegema restarti (isegi kui süsteemi installid miskised asjad) jnejne.

                Kommentaar


                  Ega keegi tark ei oska öelda, kas umbes üheksa paiku õhtul mõni buss/rong/lennuk vms Viljandist Tartu suunas ei liigu? Ette tänades..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jaamu
                    www.bussireisid.ee

                    20:30 VILJANDI - TARTU 21:40
                    ETKNRLP
                    149 KURESSAARE-PÄRNU-VILJANDI-TARTU
                    SEBE AS, Kiirliin
                    See on liiga vara Põhimõtteliselt peaks olema nii, et ma jõuaks pärast kell 18.45 algavat Viljandi - Kure mängu bussijaama...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                      See on liiga vara Põhimõtteliselt peaks olema nii, et ma jõuaks pärast kell 18.45 algavat Viljandi - Kure mängu bussijaama...
                      Alati saab hääletada ju

                      Kommentaar


                        siis tuleb loota, et mäng on nii sitt, et tahaks juba poolajal minekut teha. meeskondi vaadates ei tohiks selles kahtlust olla.

                        Kommentaar


                          ole vait

                          Kommentaar


                            Tänane Delfi:

                            Kas Eesti korvpallikoondis jõuab sel aastal EM-finaalturniirile?
                            jah
                            ei

                            Новости спорта. Все о спорте: Футбол, Хоккей, Баскетбол, Зимние виды, Теннис, Бокс, WRC, Другие виды.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              miks siin pole päevapostitajat nagu fc kuressaare foorumis

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                                miks siin pole päevapostitajat nagu fc kuressaare foorumis
                                Theodor, mis ajast suve tänaval internet on?
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X