320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Mis stiilis hakkab mängima Stoke kui Delap lõpetab?

    Pika küljeaudi treenimine pole tegelikult eriline kunst. Paari kuuga peaks tegelikult Delapi masti mehe välja treenima küll, lihtsalt natuke spetsiaaltrenni.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Pika küljeaudi treenimine pole tegelikult eriline kunst. Paari kuuga peaks tegelikult Delapi masti mehe välja treenima küll, lihtsalt natuke spetsiaaltrenni.
      Ma kahtlen, kas see nii lihtne on. Delapeid on ju ka vaid üks - kaks.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ma kahtlen, kas see nii lihtne on. Delapeid on ju ka vaid üks - kaks.
        Kui leida kutt, kellel on juba loomulikult hea viskekäsi, siis ei ole see asi sugugi raske. See vajaks lihtsalt individuaalset tööd, sarnast nagu teevad odaviskajad nt, et oma õlavööd tugevdada. Eestlastest vist viskab kõige kaugemale Teniste, aga vaevalt ta midagi spetsiaalset selle arendamiseks teinud on.

        Kommentaar


          Ülakeha peab tugev olema. Enamus käsipallureid suudab panna selliseid aute. Meil oli ka üks selline "hull".
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Ülakeha peab tugev olema. Enamus käsipallureid suudab panna selliseid aute. Meil oli ka üks selline "hull".
            ei noh, põhimõtteliselt ongi, aga enamus jalgpallureid ju spetsiaalselt ülakeha ja õlavööd ei treeni (va väravavahid). Neuer viskab ka käega avades nt meetreid üle keskjoone.

            Kommentaar


              Nii palju kui ma aru olen saanud on kõhulihased kõige olulisemad, et auti kaugele loopida.

              Kommentaar


                Kuidas kõige lihtsamini seletada inimesele ainult arvuti kaudu, kes väga palju arvutitest ei tea, kuidas msnis viirust eemaldada? Probleem oleks vast eos juba lahendatud, kui oleks mingi selline progre olemas, mis sellega ise hakkama saaks, on kellelgi ehk kogemusi olnud millegagi?? nt sellise leidsin guugeldades essana: http://nbnl.globalwhelming.com/2009/...s-and-trojans/

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Pika küljeaudi treenimine pole tegelikult eriline kunst. Paari kuuga peaks tegelikult Delapi masti mehe välja treenima küll, lihtsalt natuke spetsiaaltrenni.
                  See on sama lihtne, nagu veidi aega tagasi arvati, et vaja vaid pall vastu Posti lüüa ja sealt põrkabki väravasse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    Kuidas kõige lihtsamini seletada inimesele ainult arvuti kaudu, kes väga palju arvutitest ei tea, kuidas msnis viirust eemaldada? Probleem oleks vast eos juba lahendatud, kui oleks mingi selline progre olemas, mis sellega ise hakkama saaks, on kellelgi ehk kogemusi olnud millegagi?? nt sellise leidsin guugeldades essana: http://nbnl.globalwhelming.com/2009/...s-and-trojans/
                    cmon, hea ettekääne tüdruku koju minna ju ...
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kas kui mul on elion teenusepakkujaks, siis Viasat sport balticu vaatamiseks pean ma selle 6 euro ja 33 sendise viasat spordi paketti omale tellima koos kõigi nende kanalitega?Kas sellist võimalust pole, et ma tellin kuidagi odavamalt ainult selle 1 kanali või et ma tellin selle paketti lühemaks ajaks ja säästan seeläbi raha?
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        Elionist enam jah päevakaupa tellida ei saa..nüüd kuu miinimum.
                        b-day

                        Kommentaar


                          Keegi vaatab hetkel chelsea vs manu atdhenet.tv lehelt?
                          Mul on just seal video akna ees mingi silt kirjaga "In order to view this video properly,
                          you will need the correct plugin". Kui aga full screeni panen, siis kaob ära. Mis krdi properly kui pilt jookseb kenasti, ei soovi mingit plugini laadida. Nurgas on X ka aga sinna vajutamine seda ei sulge, browseriks on firefox.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Kes on Howard Webb?
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                              Kes on Howard Webb?
                              Politsei

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Keegi vaatab hetkel chelsea vs manu atdhenet.tv lehelt?
                                Mul on just seal video akna ees mingi silt kirjaga "In order to view this video properly,
                                you will need the correct plugin". Kui aga full screeni panen, siis kaob ära. Mis krdi properly kui pilt jookseb kenasti, ei soovi mingit plugini laadida. Nurgas on X ka aga sinna vajutamine seda ei sulge, browseriks on firefox.
                                See on mingi uus loll reklaam jah, ei ole ilmselt kuigi mõttekas sinna klikkida. Tavaliselt on seal veel mingi x, mis tegelikult selle asja sulgeb. Minu mälu järgi kuskil vasakul pool üleval, ainult et oluliselt väiksem ja kehvemini välja toodud.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X