320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Kui paberivaba ark näitab mu juhiloa olekuks laos kas see tähendab, et ma võin järgi minna või on see alles tegemisel/teel?


    Mine-mine järgi, höh-höh.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Teab keegi firmat või inimest kes teeks autovärvimisele eskpertiisi?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Teab keegi firmat või inimest kes teeks autovärvimisele eskpertiisi?
        Kas sul on kindlustusjuhtum või lihtsalt etteheited värvitöökojale? Esimesel juhul peaks olema võimalik ära rääkida margiesindusega, kes suunab sind oma partneri juurde (juhul muidugi, kui sul just margiesindusega tüli polegi, hehe). Teisel juhul peaks olema Tarbijakaitseameti kohus sind su kaebusega õigele teeotsale juhatada.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Kas sul on kindlustusjuhtum või lihtsalt etteheited värvitöökojale? Esimesel juhul peaks olema võimalik ära rääkida margiesindusega, kes suunab sind oma partneri juurde (juhul muidugi, kui sul just margiesindusega tüli polegi, hehe). Teisel juhul peaks olema Tarbijakaitseameti kohus sind su kaebusega õigele teeotsale juhatada.
          Margiesindusega on tüli ja nad saatsid mu pikalt. Tarbijakaitse soovitas mul nüüd endapoolse ekspertiisi teha ja siis saab alles esindust pitsitama hakata.
          Etteheide on tehase värvimisele. Värvimüüjad, nii palju kui neid täna läbi sõitsin, tunnistasid asja tehasepraagiks, aga paberit ei soovinud kirjutada keegi.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Jube lollakalt kõlab, aga kas igasuguste tehnikaalaste ekspertiiside jaoks äkki TTÜ mingit teenust ei paku? Ma tean, et paljudes valdkondades tellitakse nende käest sõltumatuid ekspertiise, aga puudub ettekujutus, kas nad päris siukest tavakodaniku teenusetülilahendamiseekspertiisi ka pakuvad...

            Muus osas on muidugi pask olukord. Margiesindused ostavad keretööd kõik sisse minuteada, sh ka värvimise. Ja kui sa lased nüüd omast arust sõltumatu ekspertiisi kusagil firmas N ära teha, siis margiesindus tõenäoliselt ütleb, et neid SELLINE ekspertiis küll ei kõiguta. Äkki tasub, kuigi loll mõte tundub, TTÜ-st küsida?

            EDIT: või küsi kindlustusfirmast, kus tasuks teha. Ma ei tea ju su olukorda, sestap sorry, kui nõuanded lollid tunduvad.

            Kommentaar


              Probleem selles, et avastasin eelmisel kevadel värvi alt mullid. Selleks ajaks oli auto muidugi 4 aastat vana, aga värvile peaks olema tehasegarantii 12 aastat. Esindusest saadeti pikalt, sest nende arvates ei lähe asi garantii alla, sest mulli all pole korrosiooni.
              Ehk siis pretensioon on tehasevärvimisele.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Etteheide on tehase värvimisele. Värvimüüjad, nii palju kui neid täna läbi sõitsin, tunnistasid asja tehasepraagiks, aga paberit ei soovinud kirjutada keegi.
                Siis TTÜ raudselt. Kohalike värvalite eskpertiisipabereid ei hakka ükski esindus sellise reklamatsiooni puhul elu seeski tunnistama. Ilmselt läheb TTÜ poole pöördumine sulle kenasti maksma, aga esindus plekib selle sulle sinu kaasuse võidu puhul tagasi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Siis TTÜ raudselt.
                  Jah, nad teevad küll, aga see vend kes neid ekspertiise neil teeb on hetkel vaidluses sama margiesindusega. Seega arvas, et see pole hea mõte
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Eri kuradi seebiooper raisk
                    Mis margi "esindus" see selline on, kui tohib küsida?

                    Kommentaar


                      Opel (loe:Viking Motors).
                      TÜ katsekoda teeb ehk selliseid ekspertiise, aga ma pole sealset pealikut kätte saanud.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Opel (loe:Viking Motors).
                        Mis sa nutad, Opel pidi ju parem olema kui MB või BMW.
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Üks hästi rumal küsimus nüüd, ei tea arvutitest just palju, seega ärge näkku lööge.

                          Kas kuidagi on võimalik taastada fail, mis ka prügikastist on ära kustutatud?
                          Näiteks

                          või


                          Seda teist ei pea installeerimagi, lihtsalt lased exe käima.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Opel (loe:Viking Motors).
                            TÜ katsekoda teeb ehk selliseid ekspertiise, aga ma pole sealset pealikut kätte saanud.
                            Opeli puhul annavad need mullid disainile juurde,ära virise.
                            b-day

                            Kommentaar


                              Kas Meistriliigas on puhtakujuliste seisutribüünide kasutamine lubatud?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Kas Meistriliigas on puhtakujuliste seisutribüünide kasutamine lubatud?
                                Hea kui tribüünid lubatud on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X