320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see ei ole probleem.
    Koduextrast sain lihtsalt najoobitada kui ostsin euro eest 5 ziletti mis oli nürid nagu praenoad. Lootsin, et ehk keegi on kasutanud pikemalt ühekordseid zilette ja teab millised aitavad kasutada ka. Sest 9 euri eest 2 tera kaupa lihtsalt ei raatsi osta enam.

    Kommentaar


      Algselt postitas KingK Vaata postitust
      No see ei ole probleem.
      Koduextrast sain lihtsalt najoobitada kui ostsin euro eest 5 ziletti mis oli nürid nagu praenoad. Lootsin, et ehk keegi on kasutanud pikemalt ühekordseid zilette ja teab millised aitavad kasutada ka. Sest 9 euri eest 2 tera kaupa lihtsalt ei raatsi osta enam.
      Osta pardel.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Vanasti aeti habet seatapupussiga. Või lasti kasvada ja pügati aeg-ajalt lambakääridega lühemaks. Eriline hitt oli põsk- ja kaelahabe, kus ninaalune ja lõug on puhas ja mujal lasti vohada.

        Lugesin hommikul raamatut "Eesti rahvariiete ajalugu". Põnev literatuur.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas KingK Vaata postitust
          Kas mõni firma teeb selliseid ühekordseid zilette ka mis habet koos näoga minema ei vii? Vahetatavaid terasid ei jõua enam osta.
          Aja tihedamini habet, siis ei juhtu midagi. Mida pikem habe, seda kiiremini nüridaks lähevad. Ühekordsed ziletid on naistele
          Mina olen laisk ja ajan kuus korra või kaks ja siis juukselõikus masinaga. Nii on lihtsam, mugavam ja valutum
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Eriline hitt oli põsk- ja kaelahabe, kus ninaalune ja lõug on puhas ja mujal lasti vohada.
            Tee ära, billy kindlasti tunneb end mõnusamalt, kui talulõhnaline šeff habemik ta põske sügama ajab
            slimm.ee

            Kommentaar


              kas kellassepad tegelevad sellise teenusega, et võtavad kelladelt neid ribasi (ma tõesti ei oska seletad paremini, vaadake pildil asuva kella kõige alumist otsa ja näete ) vähemaks, et seega kellarihma väiksemaks muuta?

              Kommentaar


                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                kas kellassepad tegelevad sellise teenusega, et võtavad kelladelt neid ribasi (ma tõesti ei oska seletad paremini, vaadake pildil asuva kella kõige alumist otsa ja näete ) vähemaks, et seega kellarihma väiksemaks muuta?

                jah ,tegelevad. sain tiada juva

                Kommentaar


                  Muidugi tegelevad sellega. Nende "ribade" nimed peaks olema lülid.

                  Kommentaar


                    lülid jah (nagu keti lülid)

                    kui veits biiti jagad, saad neid ise ka vähemaks võtta ( sarnane operatsioon rattaketi lülide eemaldamisega - lööd/keerad splindi välja ja võtad lüli ära)

                    Kommentaar


                      "shorten (insert kellafirma nimi) metal band" googlisse ja voila.

                      Mul töötas.

                      Kommentaar


                        Suvaline kellassep suvalise kaubanduskeskus kioskis teeb selle ära. Enda kallikesel (jah, mul on käekellade vastu tõsine nõrkus) lasin Ülemistes lühendada ketti.

                        Kommentaar


                          maksab ca 3 eurot. vahet pole kui mitu lüli lased ära võtta.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Millest see tuleb, et radiaator tiksub korteris ja see tiksuv heli on ikka päris tugev kohe?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Millest see tuleb, et radiaator tiksub korteris ja see tiksuv heli on ikka päris tugev kohe?
                              pomm.

                              ei tegelt - õhk sees?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                ei tegelt - õhk sees?
                                Hmm. Ja mis ette peaks võtma?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X