320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas helikaardil sellist võimalust on, et outputi ja inputi augud ära vahetada? Kukkus nimelt läpakas koristamise käigus nii kavalalt, et outputi auk läks natuke vildakaks ja tahaks ikka kõlaritele seda muusikat kuidagi taha saada ja nii.

    Kommentaar


      1) Kas teoreetiliselt oleks lubatud see, et riigisisese Eurovisiooni võitja lendab päris võistlusele teises keeles versiooniga peale? Näiteks et Lepland läheb Bakuusse inglise keelse versiooniga. Või on see kuidagi reguleeritud?

      2) Millal oli viimati aeg, kui üks inimene suutnuks elu jooksul läbi lugeda kõik maailmas kirjutatud raamatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas helikaardil sellist võimalust on, et outputi ja inputi augud ära vahetada? Kukkus nimelt läpakas koristamise käigus nii kavalalt, et outputi auk läks natuke vildakaks ja tahaks ikka kõlaritele seda muusikat kuidagi taha saada ja nii.
        +1. Täpselt sama probleem juba mõnda aega.

        Kommentaar


          Kas Mazz külastab regulaarselt jõusaali või on oksad niisama laiali?
          Vihje- Kalju mäng, lavka ja küüslauguleivad
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            1) Kas teoreetiliselt oleks lubatud see, et riigisisese Eurovisiooni võitja lendab päris võistlusele teises keeles versiooniga peale? Näiteks et Lepland läheb Bakuusse inglise keelse versiooniga. Või on see kuidagi reguleeritud?
            Minu arust eelmine või üleelmine aasta oli bulgaarlastega nii, et võitjaneiu laulis Bulgaaria sisevõistlustel loo inglise keeles, aga Eurovisioonil endal otsustas bulgaaria keeles laulda
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kas helikaardil sellist võimalust on, et outputi ja inputi augud ära vahetada? Kukkus nimelt läpakas koristamise käigus nii kavalalt, et outputi auk läks natuke vildakaks ja tahaks ikka kõlaritele seda muusikat kuidagi taha saada ja nii.
              Algselt postitas elevant Vaata postitust
              +1. Täpselt sama probleem juba mõnda aega.
              Sellistel juhtudel küsivad patsiga IT mehed(ma olen küll üpris kiilakas), et mis helikaardiga tegu on? On päris palju isendeid, milledel see täitsa võimalik on. Google aitab siinkohal. Kuid kui tehnikaga sinasõber pole, siis tasuks viia kellegi asjalikuma kätte, kes selle outputi augu korda teeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Kas Mazz külastab regulaarselt jõusaali või on oksad niisama laiali?
                Vihje- Kalju mäng, lavka ja küüslauguleivad
                Seda nimetatakse pealinna eluks ja see on keeruline, oi oi kui keeruline.
                Mina mäletan veel mazzi vaikse Haapsalu poisina, kes pealinna tuli, tagasihoidlik, karske jne jne. Nüüd on suurlinn tema elu jäädavalt muutnud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Elumere lained ja Staar-jalgpalli-ajakirjaniku staatus.

                  Kommentaar


                    Subclub on jälle aadressi vahetanud või pandi kinni?

                    Kommentaar


                      kuuldavasti hooldustööd mis on natuke pikale veninud. Mingi aeg taastub tegevus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        2) Millal oli viimati aeg, kui üks inimene suutnuks elu jooksul läbi lugeda kõik maailmas kirjutatud raamatud?
                        Mul on tunne, et minu tänavas elab üks selline vanaproua. Alati kui sealt akna alt läbi kooserdan, on too isik voodis ning loeb raamatut. Isegi kell 4 öösel. Välisel vaatlusel võib oletada, et iga läheneb julgelt sajale, seega tõenäoliselt tegemist maailma kõige targema inimesega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KingK Vaata postitust
                          . Alati kui sealt akna alt läbi kooserdan, on too isik voodis ning loeb raamatut. Isegi kell 4 öösel.
                          Kas vanaproual kell 4 hommikul kardinaid ei olegi ees, et iga suvaline saab aknast sisse piiluda?
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas KingK Vaata postitust
                            Mul on tunne, et minu tänavas elab üks selline vanaproua. Alati kui sealt akna alt läbi kooserdan, on too isik voodis ning loeb raamatut. Isegi kell 4 öösel. Välisel vaatlusel võib oletada, et iga läheneb julgelt sajale, seega tõenäoliselt tegemist maailma kõige targema inimesega.
                            Äkki ta on surnud ja kangestunud?
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              Kardinaid tõesti ei ole ning asend ka eri õhtutel tiba muutub. Mitte, et ma nüüd seal nillimas käiks, aga lihtsalt jääb silma. Ehk siis täitsa elab ja loeb aga edasi. Ilmselt raamatutega vähemalt teisel ringil juba.

                              Kommentaar


                                Nii.

                                Keegi krohvimisega tegeleb?

                                Oleks meistrimeest vaja. Objekt Tallinnas, Nõmmel.

                                Täpsemalt räägiks juba asjatundjaga

                                ehk on keegi äss või oskate kedagi soovitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X