320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui foorumlane y kirjutab jalgpallur x individuaalteemasse, et jalgpallur x vahetas romantilisi SMS-e ühe foorumi seksikaima postitajaga ja seejärel helistavad umbes 4 foorumlast, kes nõuavad selle postituse mahavõtmist ja räägivad, et ma olen neile õlle sees, kas siis:
    - on mõnel foorumlasel ilgelt suur ego?
    - või on jalgpallur x õudne murdja?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kui foorumlane y kirjutab jalgpallur x individuaalteemasse, et jalgpallur x vahetas romantilisi SMS-e ühe foorumi seksikaima postitajaga ja seejärel helistavad umbes 4 foorumlast, kes nõuavad selle postituse mahavõtmist ja räägivad, et ma olen neile õlle sees, kas siis:
      - on mõnel foorumlasel ilgelt suur ego?
      - või on jalgpallur x õudne murdja?
      variant a

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kui foorumlane y kirjutab jalgpallur x individuaalteemasse, et jalgpallur x vahetas romantilisi SMS-e ühe foorumi seksikaima postitajaga ja seejärel helistavad umbes 4 foorumlast, kes nõuavad selle postituse mahavõtmist ja räägivad, et ma olen neile õlle sees, kas siis:
        - on mõnel foorumlasel ilgelt suur ego?
        - või on jalgpallur x õudne murdja?
        ma ütleks world class trolling foorumlane y. respect.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          ainult neli?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ainult neli?
            No ega foorumlase y telefoninumber nii avalik ka pole (ma loodan).

            Kommentaar


              Kas keegi teab mis lugu/video see oli kus Wretch32 miskise tumedate klaasidega auto kõrval kõnnib ja lugulaulu räägib? Must valge video.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul on ühel tuttaval Fahle maja ajaloo raamat. On see sama?
                Jah, peaks olema küll. Kas teos kannabki sedasama pealkirja?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Jah, peaks olema küll. Kas teos kannabki sedasama pealkirja?
                  Huh, ma ei tea praegu peast. Selline suureformaadiline ja punaste kaantega oli. Küsi näiteks Fahle arendaja või arhitektuuribüroo käest, mis sellele lahenduse tegi.

                  Kommentaar


                    Kirjutan siia, loetavaim teema. Annan ära pühapäevase Mulgi rattamaratoni täisdistansti stardinumbri (M klass). Suurklient viskas eksklusivo töö sisse ja seega olen laupä öösi tööl. Ümberregamine toimub seal kohapeal ja maksab 10 euri (muidu kaks-kolm korda kallim praegu numbrit osta). Kel huvi, helista 56 215 495. Olen ise Narvas objektil praegu ja ei pruugi kohe telefonile vastata, sellisel juhul proovi uuesti. Veelkord: tasu ei taha! Kasuta võimalust!

                    EDIT: ja läks ära. Jõudu rajal, foorumlane Maarek!

                    Kommentaar


                      Kui kindlasti tahad lahti saada siis kuuluta sportinfos või veloclubbersis. Endal küll stardikoht olemas, aga nii huvi pärast, et mis see eeldatav stardikast oleks?

                      Kommentaar


                        keegi sportsdirecti kunagi asju tagasi saatnud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                          keegi sportsdirecti kunagi asju tagasi saatnud on?
                          guugel moogel
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Kirjutan siia, loetavaim teema. Annan ära pühapäevase Mulgi rattamaratoni täisdistansti stardinumbri (M klass). Suurklient viskas eksklusivo töö sisse ja seega olen laupä öösi tööl. Ümberregamine toimub seal kohapeal ja maksab 10 euri (muidu kaks-kolm korda kallim praegu numbrit osta). Kel huvi, helista 56 215 495. Olen ise Narvas objektil praegu ja ei pruugi kohe telefonile vastata, sellisel juhul proovi uuesti. Veelkord: tasu ei taha! Kasuta võimalust!
                            Tänud.
                            Kasutan numbri ära ja olen sulle õlled sees.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              hei foorumivennad

                              leidsin koristamise käigus arhiivist kolm nõukaaegset lauamängu, kuid ma ei tea/mäleta nende reegleid. Ehk mõnel on terasem mälu?

                              Mängud on:






                              ja siis on üks seenemäng millle pilti ma ei leidnud. mängulaual on erinevat liiki seened ja siil ja jänes ja rebane

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                                hei foorumivennad

                                leidsin koristamise käigus arhiivist kolm nõukaaegset lauamängu, kuid ma ei tea/mäleta nende reegleid. Ehk mõnel on terasem mälu?

                                Mängud on:






                                ja siis on üks seenemäng millle pilti ma ei leidnud. mängulaual on erinevat liiki seened ja siil ja jänes ja rebane
                                Esialgu viskad täringut ja liigud vastavalt saadud numbrile. Kui viskad 2, siis näiteks kahe peale, aga seejärel liigud ühe kaupa kuni jõuad punastelt välja.
                                Ma ei mäleta, et mis oli 18-ga, aga 27 jätad korra vahele.
                                39 pealt kukud 18 peale.
                                Kui satud 48-51 peale, siis sealt edasi liigud ühekaupa, kuni saad punastelt välja.
                                55 kukutab 42 peale.
                                64 ja 66 jätad korra vahele.
                                69-72 liigud ka ühekaupa, kui sinna peale satud.
                                79-lt saad 104 peale.
                                88 jääd korra vahele.
                                96 pealt valid, et kas lähed ühte või teist teed, aga kui võtad lühema, siis punasele sattudes liigud taas ühekaupa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X