320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Erko Vaata postitust
    https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/sys..._r_l.show_form
    Sa otsid vist seda. Siin on ametlikud matsud kõik kirjas, mis on kindlustuse kaudu aetud. Muidugi selleks on sul vaja auto VIN-koodi.
    Suur aitähh, loodan, et omanik annab ikka VIN koodi
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      No kui tal midagi varjata pole ja sa talle asja ilusti ära seletad, siis kindlasti annab.

      Kommentaar


        Algselt postitas Erko Vaata postitust
        No kui tal midagi varjata pole ja sa talle asja ilusti ära seletad, siis kindlasti annab.
        Küsisime, et kas autoga midagi juhtunud ka? Tema vastas, et ei ole. Vaatamata tema vastusele jääb ikka väikene kahtlus, et on ikka midagi selle autoga toimunud, kuna on üpris tõenäoline, et ühte rattakoopast on värvitud
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          Äkki Keegi teab kus saaks filmi Die Hard 4 subtiitreid.
          Aitäh!

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Uutel DVD mängijatel peaks jah codecid juba peal olema, mis automaatselt supakaid mängivad.
            kõik tip-top ja mängivad subtiitreid
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Kas Rain Vain on wannabe-Rein?

              Kommentaar


                Millal hakkab inglismaal uus hooaeg?
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  Rebasejaht keelati minuteada ära.
                  Aga kui sa täiesti juhuslikult pead silmas Premier league, siis 11. augustil.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Kurat ma panin juba püssi valmis ja broneerisin lennuki pileti.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Kas Miko on pede?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Ei Rein, ma ei taha sind.

                        Kommentaar


                          miks peab vihma sadama just siis kui sain korraks kodumaale???
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            miks peab vihma sadama just siis kui sain korraks kodumaale???
                            Sest on suvi. Talvel on lume lootus suurem.

                            Kommentaar


                              Miks naised enamasti kasutavad nõude pesemisel ja dushi all pesemisel kuumemat vett kui mehed?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Miks naised enamasti kasutavad nõude pesemisel ja dushi all pesemisel kuumemat vett kui mehed?
                                vot seda olen ka mina kysida tht.alati peale naist minnes pesema on suur lootus et saab kõrvetada
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X