320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust saaks osta nn. soomlase joogikäru? Sellist kokkukäivat ja pisut suuremate ratastega,et väiksema raskuse puhul kohe ära ei laguneks?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Tallinki laeval
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Liviko alkopoodides olen ka näinud neid
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          kas seekord ei tulegi soccernetis eM-i erilehte?

          Kommentaar


            Kust võiks leida odavalt ca 16 tolliseid lasterattaid poistele (abiratastega). Kasutatud rattaid ei soovi.

            Kommentaar


              teiresias, spets sulle miskit vist

              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Töö tarbeks oleks kusagilt tarvis välja võluda nimekiri Serie A ja Serie B klubide särgisponsoritest. Äkki mõni saapamaa vuti fänn oskab juhiseid anda kust otsida. Grazie!

                Kommentaar



                  lõppenud aasta serie a kohta, järgmise aasta ja serie b kohta leiad samamoodi liiga wiki lehelt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
                    http://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2...nd_sponsorship
                    lõppenud aasta serie a kohta, järgmise aasta ja serie b kohta leiad samamoodi liiga wiki lehelt
                    Super! Kusjuures ise alustasin ka loogilist teed pidi wikipediast, aga millegi pärast jäi kahe silma vahele see tabel. Tänud, mees!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      http://www.diplomaat.ee/index.php Ehk leiad siit midagi sobivat.
                      83 euri täiskomplekt. Palju päris ülikond maksab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        83 euri täiskomplekt. Palju päris ülikond maksab?
                        Pinocchio oma?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kust homme Prantsusmaa-Eesti mängu järele vaadata, ilma et ma seisu teada saaks?

                          Kommentaar


                            Miks alati enne olulist suulist eksamit on tunne nagu läheksid a´la sõjatribunali ette? :/

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              83 euri täiskomplekt. Palju päris ülikond maksab?
                              No need ülikonna rendid on minuarust täiesti mõttetult kallid, ei tea kas siis kvaliteetsed ülikonnad või milles asi. Kellegilt tuttavalt pole laenata?

                              Muidu kui tavaline Mosaici ülikond täiskomplekt, siis kuskil 200€ vist.

                              // Ma küsiks küsimuse kah - kust on tulnud see "traditsioon/harjumus", et kõik trolli-trammijuhid on naised? No mitte kõik aga väga suur osa neist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust

                                // Ma küsiks küsimuse kah - kust on tulnud see "traditsioon/harjumus", et kõik trolli-trammijuhid on naised? No mitte kõik aga väga suur osa neist.
                                Seal on mingi teema selle rappumise ja "munade haudumisega", vähemalt bioloogia õpetaja kunagi rääkis midagi sellist. Võimalik, et nõukogude ajal ei võetud sinna siis mehi tööle ja sellest ka nii vähe mehi selles ametis.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X