320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Kust saab kõige parema hinnaga originaal xbox 360 mänge? (Mingi netipood nt?)
    Mina olen siiani ostnud siit: http://www.game.co.uk/
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

    Kommentaar


      kas investigation discoveryt saaks otse vaadata neti vahendusel või sopcastiga?
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        kuidas saab foorumi profiili uut avatari lisada?
        siukest, mida nimekirjas pole...

        ise ei suutnud tuvastada
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          Facebook. Iga kord, kui mu sõber kirjutab mingisse gruppi, saan ma selle kohta e-maili. Seadetest maha võtta ei suuda kuidagi neid meiliteavitusi.

          Selline kiri on kuskil seal:

          Saadame teavitusi kohe, kui Facebook'is toimub midagi, mis hõlmab ka sind. Saad muuta, millised rakendused ja võimalused tohivad sulle neid uuendusi saata.
          Teavitused saadetakse aadressile kristjan@soccernet.ee (e-post).


          Aga mingit linnukeste mahavõtmise kohta vms. seal ei ole. On ainult linnuke, et E-kirjade saamistihedus:Saada mulle olulisemaid uuendusi ja kokkuvõtte-kirju üksikute e-kirjade asemel.

          No kuidas kurat ma selle roppuse ära kaotada saan? Info üleküllus meiliboksis on niigi meeletu...

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            No kuidas kurat ma selle roppuse ära kaotada saan? Info üleküllus meiliboksis on niigi meeletu...
            Lähed grupi alla ning seal võtad seadetest email notificationi maha.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              kas count on alati selline olnud?

              Kommentaar


                Algselt postitas moya Vaata postitust
                kas count on alati selline olnud?
                Arvatavasti küll.

                Kommentaar


                  kas keegi oskab öelda, mismoodi ma oma arvuti seadeid peaksin muutma, et näha etv ülekandeid jalgpallist välismaal?
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    Pane pilt siis jooksma kui näidatakse saadet mida näeb ka välismaalt või kasuta proxyt.

                    Kommentaar


                      kas vabaka suurel ekraanil näidatakse juba EMi. kui ei, siis kas ja millal hakatakse näitama?

                      Kommentaar


                        Armastatud ajaleht Pealinn väidab, et näitavad.

                        Jalgpalli EM Vabaduse väljakul
                        11.06.2012

                        Jalgpalli Euroopa meistrivõistlust saab jälgida ka Vabaduse väljaku suurelt ekraanilt. Ülekanded toimuvad 8. juunist kuni 1. juulini kella 19-24. Riiklikul leinapäeval, 14. juunil avalikku vaatamist Vabaduse väljakul ei toimu.
                        «Eelmised kogemused on näidanud, et selliste spordiülekannete ühisvaatamised on päris populaarsed ja selliseid võimalusi võiks rohkemgi olla,» ütles Kesklinna vanem Mihhail Korb.
                        Jalgpalliülekannete avalikuks esitamiseks on saadud luba Eesti Televisioonilt ning samuti litsents võistluste korraldajalt Euroopa Jalgpalli Liidult.

                        Kommentaar


                          Astronaut, kosmonaut, takonaut. Mis on erinevused, sarnasused?
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                            Astronaut, kosmonaut, takonaut. Mis on erinevused, sarnasused?
                            USA, Vene, Hiina



                            e: Hiina indeed, sorry

                            Kommentaar


                              kas taikonaut mitte Hiina termin ei ole?

                              Kommentaar


                                taikonaut on Hiinast pärit indeed

                                Kommentaar

                                Working...
                                X