320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jou, ministeeriumis töötavad jorsid. Mis ma pean tegema, et mulle saaks külla tulla inimene Roheneeme saartelt (Cape Verde) ja üks veel Sambiast? Mingid küllakutsed ja nii?

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Jou, ministeeriumis töötavad jorsid. Mis ma pean tegema, et mulle saaks külla tulla inimene Roheneeme saartelt (Cape Verde) ja üks veel Sambiast? Mingid küllakutsed ja nii?
      Lasen uurida...


      oota natuke.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Asi on ju täitsa vastupidi.

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          Jou, ministeeriumis töötavad jorsid. Mis ma pean tegema, et mulle saaks külla tulla inimene Roheneeme saartelt (Cape Verde) ja üks veel Sambiast? Mingid küllakutsed ja nii?
          Miski info vedeleb selle neti lehepeal kah

          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            konsek@vm.ee
            6377440

            Välisminnis hetkel mingi kolimine jne. Soovitan saata siiski meili, siis nad peavad kindlasti vastama.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kuum Eesti mees on kogenud ka, et naised ei talu dušši all nii kuuma vett, kui kuum Eesti mees talub

              Kommentaar


                Aga mina arvan et asi on lihtsalt nii, et kui tükk aega dušši all liguneda, siis harjud ära ja keerad kuumemaks...Loomulikult järgmine dušši kasjutaja ei suuda kohe taluda seda kuumemat vett

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  vot seda olen ka mina kysida tht.alati peale naist minnes pesema on suur lootus et saab kõrvetada
                  arukas duššikasutaja katsub segistist jooksva vee temperatuuri enne, kui selle endale pähe laseb, või reguleerib vee temperatuuri külmemaks enne kraani lahti keeramist.

                  Kommentaar


                    Kas selline[http://www.ftm.ee/client/fcflora nägi välja flora vana koduleht?

                    Kommentaar


                      Sul on õigus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                        Kas selline[http://www.ftm.ee/client/fcflora nägi välja flora vana koduleht?


                        Sealt leiad teksti kah!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                          Kas selline[http://www.ftm.ee/client/fcflora nägi välja flora vana koduleht?
                          Siit leiad terve ajaloo...
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            mis symbiani kasutab nokia 7373?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Olen maalt ja hobusega....
                              aga kas keegi seletaks ära kus asub või kuidas saab Faehlmanni 1-3(Tallinn).

                              Ette tänades,RVN
                              .

                              Kommentaar


                                S40 3rd edition.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X