320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tglt saab ju nuti-nutisse panna ppppeale softi, mis aitab teda kaugjuhtimisel leida või siis selles olevad failid kustutada. võttes arvesse, et kaotatud telefoni "leidja" on pigem dumbjuuser, siis võib taolisest softist kasu olla.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      kus kohast mul oleks võimalik kontrollida või helistada et ega minu nutitelefon eile Rakvere-Tallinn bussi peale ei jäänud? Tänud

      Elisal saad iseteenindusest teha positsioneeringut.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Miks Flora fännid nii rumalad on, et alati pahandusi otsivad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Fixer Vaata postitust
          Kinominutid. Tanel Tatter.
          Hästi paned
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas mongol Vaata postitust
            Cinemania ja Rein Oks
            Tänu ! Ja suur !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Küsimus selline,et kui mul on pildid fotoka mälus mitte mälukaardi peal,siis kuidas ma need arvutisse saaksin , kui mul juhet pole?
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                KUi võtad ärakukkumise ääre peal paar aspiriini ,kas tolku on? Sitt on ju nii ehk naa!?
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  tolku on. vett laksa ka uhkelt. sittus sõtlub palju sellest kui palju ja mida oled veel sisse keeranud - happelised produktid teevad olemise "kõige paremaks."
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar



                    Miks sihuke kuju, on vahet ka sellisel ja uuematel nike pallidel?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas optiums Vaata postitust
                      Miks Flora fännid nii rumalad on, et alati pahandusi otsivad?
                      Sest meil pole elu...ebay's ka pole müügil näinud...nuuks

                      Kommentaar


                        Kus kohast saab Tartus-Tallinnas-Pärnus torbikuid jalgpallitrenniks kõige soodsamalt osta? Kui palju neid vaja oleks?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Yes Sport, Uhlsport (võta seda kui märksõna), 3 tk
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kus kohast saab Tartus-Tallinnas-Pärnus torbikuid jalgpallitrenniks kõige soodsamalt osta? Kui palju neid vaja oleks?
                            Telli siit jalkastaffi :http://www.sportsdirect.com/sondico-...ers-box-840067

                            50 torbikut, 15 jauramit. Suht hea diil, kui veel lisaks nodi tellida.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Ja mis laul see on siis?
                              http://www.youtube.com/watch?v=P8a4iiOnzsc

                              selle võib samasse playlisti panna - http://www.youtube.com/watch?v=FWlIEBPKl7M
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kuidas see betradari punasesse ajamine käib? Viskan 10000 euri nt eesti liigas mingi lambi satsi peale, läheb näiteks täppi ka ja siis kaotanud võistkond on kohe peedistatav?
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X