320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas EJL business clubis pakutakse õlle kui on mäng, kus selle müüki ei toimu?

    Kommentaar


      Reisin lähiajal Hispaaniast Eestisse. Lennupilet on olemas Amsterdami. Kudas võimalikult otstarbekalt saada sealt edasi eestisse? Bussid , rongid kusagilt Hollandist, Saksamaalt vms?
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        Ryanairiga Düsseldorfist Tallinna on mingi ca 30 EUR.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Ryanairiga Düsseldorfist Tallinna on mingi ca 30 EUR.
          siiski hetkel mitte, kuni 27 juulini kõige odavam 97 euri. Ja enda reisi aeg on kusagil 14-19 juuli,siis kõige odavam 134 :/
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            ma siin ka uudistasin natuke nüüd ryanairi kodukal... ja kas olen mina loll või tõesti, ainult väga valitud sihtkohtadesse on mingi 30-40 euriga pilet ja sedagi mingi kuu aja pärast.... olen kuulnud küll ja veel neid 7-15 euriseid piletijutte... kas need pakkumised on siis nii harva? ja kas need pakkumised on tükk aega ette või paari päeva pärast? prg ringi surfates tundus, et lähipäevade pakkumiste puhul tuleks arvestada sajakaga......



            vastust ootama jäädes
            alati teie
            -Mooses

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              ma siin ka uudistasin natuke nüüd ryanairi kodukal... ja kas olen mina loll või tõesti, ainult väga valitud sihtkohtadesse on mingi 30-40 euriga pilet ja sedagi mingi kuu aja pärast.... olen kuulnud küll ja veel neid 7-15 euriseid piletijutte... kas need pakkumised on siis nii harva? ja kas need pakkumised on tükk aega ette või paari päeva pärast? prg ringi surfates tundus, et lähipäevade pakkumiste puhul tuleks arvestada sajakaga......



              vastust ootama jäädes
              alati teie
              -Mooses
              üldiselt need hinnad on sellised lambised jah, nt mai kuus oleksin ibizalt eestisse saanud ühe päevaga ja 25(!!) euroga ,seda kusjuures nii et reis oleks toimund nädal hiljem. Nüüd juulis aga ostsin endale 200 euroga ja reis kestab 2 päeva. Niiet kindel on see et kindlat pole ryanairiga midagi. Pagas 20 kg maksab ka 35 euri... johhaidii
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Keegi homme Pärnu Grindile läheb? Lööks meelsasti kampa.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Kas EJL business clubis pakutakse õlle kui on mäng, kus selle müüki ei toimu?
                  Pakutakse õlle jah. Premium on kõigile võtta.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Kuidas kõige lihtsamalt saada Balti jaamast Kolde pst. 65, Tallinn?

                    Kommentaar




                      Paremal üleval vali "planeerija"

                      Kommentaar


                        Parem leht on soiduplaan.tallinn.ee
                        Aga mina roniks nr 5 trolli peale, läheks maha lille peatuses. Kõnniks tagasi u 40m ületades risti sõle tee ja seal on kohe peatus. "Sõle" ongi vist tolle peatuse nimi. Seejärel sõidaks juba paar peatust edasi "kolde puiestee peatusesse". Vahet pole millega, kolde pst peatusest sõidavad nad kõik mööda. "Kolde pst" peatusest läheks jala politsei majja. Enne vaataks kindlasti üle ka Neste lihaturul pakutava

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Kuidas kõige lihtsamalt saada Balti jaamast Kolde pst. 65, Tallinn?
                          Trolliga 1 peatus ja siis istud 40 bussi peale. Sealt veel mõned peatused ja oledki kohal.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            mis krdi ümberistumised joptvaju nah - viska baltas kiviga mõne rongi või bussi aken sisse ja küll hollarid sind kolde tn ää viivad.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Külalised - Teine tulemine


                              Netis seda ringi liikumas pole. Ehk kellelgi on jagada?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Keegi teab, kas riigiasutustel on mingisugune aeg mille jooksul nad peavad e-kirjadele vastama? Nädal? Kaks? Kolm?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X