320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas FC Flora toetajakaardiga pääseb homme mängule tasuta ikka?

    Kommentaar


      On keegi kasutanud autole juppide tellimiseks mõnd välismaist saiti? Kui jah siis millist ning kui suured on olnud postikulud?

      Kommentaar


        Algselt postitas allarn Vaata postitust
        On keegi kasutanud autole juppide tellimiseks mõnd välismaist saiti? Kui jah siis millist ning kui suured on olnud postikulud?
        Ons välismaalt tellides nii palju odavam?
        Mina olen ladu24.ee kasutanud.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          On kellelgi äkki kogemusi, et kui kiiresti bussi või rongiga Lutoni lennujaamast Londoni kesklinna saaks?

          Kommentaar


            Algselt postitas Aadu&co
            Tekkis selline probleem. Et, kust leiaks sellistele filmidele nagu AIR AMERICA ja UP IN SMOKE eesti keelseid suptiidreid.
            peaks vast sobima - esimese puhul pead vist tõlke tellima
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Palju Zlatani eest üleminekutasusid kokku makstud on nüüd?

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Palju Zlatani eest üleminekutasusid kokku makstud on nüüd?
                Zlatan Ibrahimovic’s reported €23m transfer from AC Milan to Paris Saint-Germain means he has now been bought for €191.3m (£150m) worth of transfer fees.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ons välismaalt tellides nii palju odavam?
                  Mina olen ladu24.ee kasutanud.
                  Jah, osa mida tahan on ühel Inglismaa saidil üle kahe korra odavam. Probla aga selles, et nad ei shipi Eestisse.

                  Kommentaar


                    A.Le.Coq Arena mõõtmeid paluks. mina leida ei suutnud. ei EJL-i kodulehelt, ega ka Flora omalt mitte....

                    Kommentaar


                      Vasakul valge hobune ja paremal must lõvi. Valge põhi, millel kolm punast joont alla. Kiri "concilio et labore". Mis klubi logoga võib tegu olla? Tean, et antud kiri on seotud Manchesteriga ja olen guugeldades jõudnud väiteni, et United mängis sarnase logoga 70-ndatel FA karika finaali, kuid seda tõesti vaid sarnase, mitte samasugusega.

                      (Pole ise logo näinud, lähtun selle kirjeldusest)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Vasakul valge hobune ja paremal must lõvi. Valge põhi, millel kolm punast joont alla. Kiri "concilio et labore". Mis klubi logoga võib tegu olla? Tean, et antud kiri on seotud Manchesteriga ja olen guugeldades jõudnud väiteni, et United mängis sarnase logoga 70-ndatel FA karika finaali, kuid seda tõesti vaid sarnase, mitte samasugusega.

                        (Pole ise logo näinud, lähtun selle kirjeldusest)
                        Mitte klubi logo, Manchesteri linna linna vapp.


                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          A.Le.Coq Arena mõõtmeid paluks. mina leida ei suutnud. ei EJL-i kodulehelt, ega ka Flora omalt mitte....
                          Pohlak EMi ajal stuudios rääkis, et mingi 30cm erinev UEFA "rangelt soovituslikest" standard nõuetest.

                          Kommentaar


                            Sõber soovib ühele sõbrale teha poissmeestepidu. Ta soovib stripparit tellida. Kellelgi on mingisuguseid soovitusi? Isegi ei pea olema ainult stripparitega seotud soovitusi, ka muid ettepanekuid. Huumor on sellel teemal vast ka alati teretulnud, aga mõni postitus võiks olla täitsa asjalik.

                            Kommentaar


                              Soovitage vahendit, millega saaks puutetundlikult ekraanilt kriimu eemaldada (juhul, kui selline vahend üldse eksisteerib).

                              Kommentaar


                                keegi oskab soovitada head(tasuta) softi video dvd põletamiseks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X