320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    suurimad tänud!!!!

    Kommentaar


      Oleks plaanis paariks kuuks auto rentida tallinnas. Oskab keegi soovitada mõnda kohta , kust saaks odava hinnaga auto rendile võtta?
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        Kas keegi SR Autoteeninduses on autoga keemilises käinud ja millised kogemused antud kohaga on?
        Asukohaks Ülase 12, Kristiine keskuse ligidal.

        Kommentaar


          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
          Kas kellegil on kogemusi PayPal'ilt raha kandmisega pangakontole? Internetis räägitkase, et peab igasuguseid dokumente PayPal'ile esitama. On see tõesti nii?
          olen kandnud krediitkaardile, mingeid dokumente ei ole esitanud.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Viibin üle tüki aja Tallinnas ning sooviks mõnd toredat söögikohta külastada, ehk tõesti väga üldine küsimus, ent visake esimene lemmikkoht, mis pähe tuleb. Eriline pirtsutaja ei ole niiet sobivad igasugused köögid, eliitrestorane samas ka ei taha, neid patt üksinda külastada ja rahast ka veidi kahju. Sooviks selliseid lihtsamaid kohti, mis millegi poolest erilised on, hea teenindus ja atmosfäär ning loomulikult toidud.

            Kommentaar


              Mack's BBQ Tartu mnt-l. Minu isiklik lempar õlle-quesadilla koht ja lastele ka meeldib jubedasti miskipärast.

              Kommentaar


                Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                Kas kellegil on kogemusi PayPal'ilt raha kandmisega pangakontole? Internetis räägitkase, et peab igasuguseid dokumente PayPal'ile esitama. On see tõesti nii?
                Olen kandnud nii krediit kui ka tavalisele kontole - ei ole vaja midagi esitada.

                Kommentaar


                  Umbes 10 aastat tagasi jooksis TV3-s üks multifilm, kus peategelane oli krutskeid täis ja sarnanes Berti koomiksile. Kas keegi oskab öelda, mis multifilmiga tegemist oli?

                  Kommentaar


                    ville vallaton?

                    Kommentaar


                      Kuidas kinnisest kõhust lahti saada?
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        purgeen?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Mis laul mängib TV3-s kui reklaamib Fighterit ja muid filme?
                          .

                          Kommentaar


                            Ega kellegil toredal foorumlasel või tema tuttaval pole anda üürile Tallinnas korterit kahele tudengile? Eelistan kesklinna, kuid sobivad ka teised linnaosad. Korter võiks olla korraliku väljanägemisega, möbleeritud. Olen nõus maksma koos kommunaalidega 400€.

                            Igasugune abi on teretulnud ja edukaid abistajaid premeerin ka sümboolse summa eest.

                            Kommentaar


                              Kas tudeng, kellel pole pidevat sissetulekut saab võtta telefoni järelmaksu peale?

                              Kommentaar


                                Võin eksida aga ei saa. Sul peab olema kindel sissetulek, et võtta midagi järelmaksuna. Räägi vanematega ära, las nemad teevad lepingu ja maksavad kah (otsekorraldusega) ja las läheb kasvõi sinu arvelt, siis otsekorraldusega vanemate arvele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X