320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks rumal küsimus....Miks kõik noored staarid vanemaks muutudes muudavad enda välimuse katastroofiliselt koledaks? Vahepeal Britney oli vist kiilakas ja nüüd siis Miley....lõikas oma kenad brünetid juuksed poisipeaks ja blondeeris need..



    wtf?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Sest sa ei saa eluaeg ühesugune olla?

      Ja lihtsalt imago muutmisel ja mental breakdowniga pea kiilaks laskmisel on ka vahe sees.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Miks Iceman on foorumis jutukas nagu koerasuu, aga irl kanguta sõnasid välja enne 46 min näpitsatega????????
        Algselt postitas rainis007
        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

        Kommentaar


          kahjuks kogelen ja praegusel ajahetkel on see kogelemine mul eriti suur. Oleks ma rohkem üritanud rääkida, oleks teie arvatavasti irvitanud minu üle.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            miks ma ei mäleta, et keegi oleks ennast Icemanina tutvustanud?

            e: kui sa seisid JK Nirvaana puuris, siis ma siiski mäletan...

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              e: kui sa seisid JK Nirvaana puuris, siis ma siiski mäletan...
              Ei seisnud. Iceman, ära põe, Aron on lihtsalt kuri inimene.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Miks 3 in 1 kohvi jahtub kiiremini ära kui kauboi kohvi või kohvimasinaga tehtu?

                Kommentaar


                  miks mul windowsi nupp enam ei tööta?
                  ise pole seda välja lülitanud, proovisin ka microsofti pakutud fixi, see ei aidanud.
                  Windows 7 Home Premium 64 bit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Miks 3 in 1 kohvi jahtub kiiremini ära kui kauboi kohvi või kohvimasinaga tehtu?
                    Ei ole küll seda tähele pannud. Just hommikul kodus kipub masinakohvi liiga kiiresti tassis jahtuma.

                    Töö juures kasutan selle vältimiseks termostassi
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Millal transfer window kinni pannakse?
                      Invest In Africa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Millal transfer window kinni pannakse?

                        Kommentaar


                          Kas keegi oskab seletada, miks Rootsis on konstitutsioon mitmes erinevas dokumendis?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Soovitab keegi mõnda head söögikohta Lilleküla staadioni läheduses? Kuhu saab jala minna näiteks suht kergelt?

                            Kommentaar


                              Kristiine keskuses on terve hunnik kohti. Staadioni juures (raudetee alt läbi) on kohe mingi pizzaurgas ka.

                              Kommentaar


                                Kas keegi teadjam oskab mulle leida septembris või oktoobris kõige odavama reisi Tallinn-Perth (austraalia)? Võib olla ka ümberistumistega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X