320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõbral eile läks 8 tundi, minul eelmine aasta 4 tundi.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      mida kuradit te seal nii kaua teete? anaalne inspektsioon teiste asjade hulgas ja sellest taastumine?

      Kommentaar


        mul läks mingi 7 tundi vist. kui esimest korda lähed, siis pead igast teste tegema, vist röntgen, pissiproov, nägemine ja kuulmine jms sellised protseduurid. kõik on muidugi eraldi ja iga arsti juurde tekib tüütu järjekord. igatahes, käid testid oma keha ära ja siis tuleb veel psühh ja sisearst ja keegi oli vist veel. sealgi tuleb oma korda kõvasti oodata.

        Kommentaar


          mul läks ligi 10 tundi. Kirurgi juures läks ligi 20 mintsa per kärss. Teine, mis aega võttis oli sisearst.

          Kommentaar


            Mõnel Tallinna turul on veel musti sõstraid? Eileõhtune Nõmmel käik ses suhtes tõeline pettumus.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas umbadapopp
              Kaua läheb aega kaitseväe arstlikus komsjonis ?
              13 aastat tagasi läks 50 mehega Tartu RKO-s vist kokku 5 tundi ainult. Komisjon seisnes peaasjalikult selles, et arst vaatas näkku, kaalus üle, üks arst vaatas mune ka ja kõik karjusid kõigi peale... Kõige hullemini muidugi RKO ülem, kes lõpuks paberi laua peale virutas ja röökis "Lähete aega teenima!"

              Huvitav kogemus kogu eluks...

              Kommentaar


                kuidas näeb välja palluri müügilehele panemine? et milles see seisneb ja kuidas teised klubid peaksid teadma, et see mees on müügiks? samasugune mitteavalik list nagu arvutimängudes?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  kuidas näeb välja palluri müügilehele panemine? et milles see seisneb ja kuidas teised klubid peaksid teadma, et see mees on müügiks? samasugune mitteavalik list nagu arvutimängudes?
                  Annad agendile teada, et me tahame su mängijast lahti saada, hakka talle aktiivselt uut tööandjat otsima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Annad agendile teada, et me tahame su mängijast lahti saada, hakka talle aktiivselt uut tööandjat otsima?
                    Manure tahab 10 m2ngijat v2lja laenata. kas nad k2ivad klubist klubisse neid pakkumas?
                    ennastki huvitab
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Kumbas traumapunktis on lühemad järjekorrad- Mustamäel või Keskhaiglas?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        giljotiiniga juhtus õnnetus?

                        Kommentaar


                          Kas keegi on E-maili teel esitanud ID kaardi taotlust ? Lugesin selliste armsate järjekordade kohta ja see suht ehmatas ära...

                          Igastahes ma ülejäänuga sain omaarust hakkama, aga kuidas ma oma pildi ja allkirjanäidise sinna PDF ankeeti peaks võluma ? Seal töötavad ka ikka mõnusad tegelased, pakuvad mugavat võimalust aga samas mingeid vastavaid õpetusi juurde ei pane... Kurat mina ei oska seda panna, aga mida peaks tegema siis 45 aastane Kohtla-Nõmmel elav kaevur Miša ?

                          Igastahes kui keegi oskab aidata, oleksin tänulik. Ja kui ei oska siis ilmselt pean ülejäänud andmetega ankeedi välja printima ja homme Narva mnt-le ronima...

                          Kommentaar


                            kuskil suuremates ketipoodides (va Grossi) müüakse Troinoi odekolonni?

                            Kommentaar


                              Kui Paberivaba ARKi keskonnas on juhilubade oleku juures staatuseks "laos", siis kas see tähendab, et võib neile järgi minna juba või peab ootama kuni oleks on "büroos" vms?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Kui Paberivaba ARKi keskonnas on juhilubade oleku juures staatuseks "laos", siis kas see tähendab, et võib neile järgi minna juba või peab ootama kuni oleks on "büroos" vms?

                                Võid järgi minna.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X