320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas Eestis on lood Rootsi kruiisiga, kas 20a inimesed võivad tallinna maratonilt saadud tallinki kinkekaardiga nädala keskel Rootsi kruiisida? Pühapäevast teisipäevani näiteks.

    Kommentaar


      Peaks ikka, alla 18 ei tohi ilma vanema järelvalveta minuarust.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        Kuidas Eestis on lood Rootsi kruiisiga, kas 20a inimesed võivad tallinna maratonilt saadud tallinki kinkekaardiga nädala keskel Rootsi kruiisida? Pühapäevast teisipäevani näiteks.
        Igale sõidule on mingi teatud arv neid kohti. Ehk siis eelmiste kaartidega oli selline lugu, et kuna paljud avastasid, et augustis lõppevad need kinkekaardid ära ning kavatsesid need ära kasutada, siis paljud ei saanud, kuna need kohad olid kõik täis.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Peaks ikka, alla 18 ei tohi ilma vanema järelvalveta minuarust.
          Kunagi oli vähemalt aeg, kus seltskonnas pidi olema 20-aastane (või oli see vanus 21, ei mäleta enam täpselt). Aga no see oli minu jaoks 10 aastat tagasi probleem, seega uuem info puudub.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Kuidas Eestis on lood Rootsi kruiisiga, kas 20a inimesed võivad tallinna maratonilt saadud tallinki kinkekaardiga nädala keskel Rootsi kruiisida? Pühapäevast teisipäevani näiteks.
            Siit peaksid vastuse leidma

            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              miks on postimehes esiuudiseks Tallinna liiklus?
              lennukireporterid ja muud huinja-muinjad tegelased
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                miks on postimehes esiuudiseks Tallinna liiklus?
                lennukireporterid ja muud huinja-muinjad tegelased
                Kuna Tallinna liiklus on "uus" ja väga "huvitav" teema kõigile. Kunagi varem pole ju Septembri alguses hakanud uuesti ummikud tulema seoses sellega, et lapsed jälle koolis käivad, oh wait. Eks sellele aitas kaasa ka K Kohukese Keniaalsed bussiraja uuendused.

                Kommentaar


                  Nii ja minu küsimus.
                  Korteris on vanad kekskkütte torud küljes. Keskkütet enam korteris ei ole, aga torusid ära ka ei tohi lõigata (don't ask why).
                  Karta on, et kui nad niisama paljaks jätta hakkavad nad roppu moodi külma andma hilis-sügisel ja hiljem veel ropumalt talvel.
                  Küsimus: Kuidas/millega annaks neid torusid nii katta, et nad ei hakkaks korterit külmaks ajama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    miks on postimehes esiuudiseks Tallinna liiklus?
                    lennukireporterid ja muud huinja-muinjad tegelased
                    Vaeseid Viimsi miljonäre, kes tahtsid kangesti maal elada, aga ei viitsinud valla-linna vahelist ühistransporti arendada, on ju tore mõnitada.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Vaeseid Viimsi miljonäre, kes tahtsid kangesti maal elada, aga ei viitsinud valla-linna vahelist ühistransporti arendada, on ju tore mõnitada.
                      Jah, sul on täiesti õigus. 10 aastat tagasi ei elanud Viimsis ühtegi inimest ja seal oli ainult üks suur tühermaa.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Vaeseid Viimsi miljonäre, kes tahtsid kangesti maal elada, aga ei viitsinud valla-linna vahelist ühistransporti arendada, on ju tore mõnitada.
                        Ma pakuks versjooni (Tofoa, auu) algsele küsimusele: Anvar Samost.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Rahvaliiga klubi tegemine MTÜ-ks on hea idee või mitte? Küsin, sest ma ei tea MTÜ-dest hetkel suurt midagi.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Rahvaliiga klubi tegemine MTÜ-ks on hea idee või mitte? Küsin, sest ma ei tea MTÜ-dest hetkel suurt midagi.
                            Minu meelest ei ole. Eks vahepeal on seadused muutunud, aga selle MTÜ likvideerimine nt on päris keeruline juriidiline protsess. Ja bürokraatiat on ka. Tee seltsing.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Rahvaliiga klubi tegemine MTÜ-ks on hea idee või mitte? Küsin, sest ma ei tea MTÜ-dest hetkel suurt midagi.
                              Pole nagu otsest tarvidust?
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Tee seltsing.
                                MTÜ ja seltsingu vahe?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X