320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Nokia 3110 - telefonil on mingil põhjusel number salastatud. Kuidas seda maha saada?

    E: Kuidas saab kontrollida helistaja ID näitamise teenust?
    Vanavara huviline ? Aidata ei oska kahjuks.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Kaua võtab haigekassal aega avalduse esitamisest töövõimetushüvitise maksmiseni?

      Kommentaar


        Hüvitis makstakse välja 30 päeva jooksul. (Maksimaalne aeg), enda ja lähedaste kogemus on jäänud 2-3 nädala kanti
        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          Ja teine küsimus ka meditsiinist. Et kui ma võtan eriarstil tasulise vastuvõtu, et saada kiiremini, kas ma pean siis ka järgnevate analüüside eest maksma kui tasulise ravi eest? Või kehtib see tasuline osa ainult vastuvõtuaja kohta, aga muud asjad on haigekassast makstud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja teine küsimus ka meditsiinist. Et kui ma võtan eriarstil tasulise vastuvõtu, et saada kiiremini, kas ma pean siis ka järgnevate analüüside eest maksma kui tasulise ravi eest? Või kehtib see tasuline osa ainult vastuvõtuaja kohta, aga muud asjad on haigekassast makstud?
            jah, e kui võtad tasulise aja, siis maksad ka analüüside eest. Oma kogmus, mis ei pruugi olla absoluutne tõde
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Kus lehelt saab Liverpooli-Manu mängu järgi vaadata, kuna lives ei näe seda?

              Kommentaar


                Seda kas otse kusagilt lehelt vaadata, ma paraku ei oska öelda. Aga näiteks siit või siit saab mängu üsna kiirelt pärast selle lõppemist alla laadida.

                Kommentaar


                  vahest kasutades cut/copy funktsiooni juhtub nii, et lõigatud tekst/link kaob ühes aknas ära, aga ctrl+v toodab ikka eelnevalt kopeeritud teksti. kuidas see reaalne on? lõigates peaks teksti 'kadumine' olema märk, et asi tehtud, ei?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Viimasena kopeeritud text või asi ei ole pastetav vastavasse kohta. Ehk siis see ei ole tegelikult niiöelda puhas tekst.

                    Äkki suudad mingi praktilise näite tuua, mida ma ise läbi saan katsetada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Viimasena kopeeritud text või asi ei ole pastetav vastavasse kohta. Ehk siis see ei ole tegelikult niiöelda puhas tekst.

                      Äkki suudad mingi praktilise näite tuua, mida ma ise läbi saan katsetada?
                      mulle tundub, et see sõltub ajast. enne siin küsimist oli nii: tahtsin linkida imdb'd ja enne seda olin copy/paste kasutanud google translate'is. kuigi imdb link 'kadus' tuli kopeerides ikka itaalia keelne tekst. uuesti lõigates asi toimis. ja see probleem pole one-off vaid mul juhtub nii ~korra nädalas.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        kord nädalas sa oled purjus ja vajutad vale nuppu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          kord nädalas sa oled purjus ja vajutad vale nuppu
                          nah, it's legit. võib see olla seotud arvuti sittusega?

                          -e- ma hakkasingi cut-i kasutama, sest tavaline copy/paste toitis veel vähem.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Nagu eelneval lehel soovitati, siis soetan endale putsad sportsdirect.com-ist. Kuna aga pole suurem asjatundja siiski sel alal, siis kas on vahet, kui mängin kunstmuruväljakul, et millise korgiga nad on?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              miks sa kunstmurul üldse korkidega putsadega mängida tahad? Osta kunstmuru putsad.

                              Kommentaar


                                Kui soovid osta putsasi kunstmurul mängimiseks, siis kindlasti osta kunstmuru putsad. 1) Hoiab sul tervise korras 2) Libedaga hakkad uisutama korkidega, pidavus halvem jne.
                                Minul hakkab kunstil murukatega mängides nt. selg valutama ja korkidega põrutad sa oma jalad kohe ära + lihased on rohkem pinges. Eriti kui on sellised tüüpilised "betoonväljakud", kus kunstmuru pole pea, et ollagi. Murukatel kuluvad korgid kiiremini, kui kunstmurukatel ja sooritusvõime kaob kiiremini.
                                Mina eelistaks kindlalt kunstikaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X