320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilmselt on seal jutt siiski "fit"-ist ehk siis erineva kehakujuga inimestele tehakse erineva lõikega riideid.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Mitu FB LIKE'i teeb eestlane päevas?
      Parem küsiks mittu "sheeri ja võida" postitust teeb päevas

      Kommentaar


        Või siis "postita see oma seinale ja sinuga juhtub...." .


        Küsimus oleks ka endal:
        Kuidas mobiiliga striime saab vaadata? Tean jh et siin juba olnud see

        Kommentaar


          sopcast androidile näiteks

          Kommentaar


            Eplik laulab: "linge kinni loorehades".

            Mis krdi elukas see linge on?

            Kommentaar


              On olemas miskit alternatiivi "Pirate App" nimelisele asjale (ei paista töötavat enam) millega saaks ülimugavalt mp3'sid tõmmata? Mõningad mis ennast reklaamivad sellisena ja mida olen proovinud ei kannata kriitikat.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                GetMp3 1.3 näiteks. Ma vahetasin selle vastu, kui see PirateApp hakkas mingit regamist tahtma.

                Kommentaar


                  lol @ inimesed, kes tirivad youtubei rippe. Ma saadan sulle parem mp3 private trackeri kutse.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    No saada - ratio säilitamisga probleemi ei ole kui seal üldse on muusikat mida ma tahan tõmmata.

                    Nurmekas, tänud - see ajab asja ära küll
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      lol @ inimesed, kes tirivad youtubei rippe. Ma saadan sulle parem mp3 private trackeri kutse.
                      what.cd? Kui mitte, siis võid mulle ka kutse saata.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kui juba suureks jagamiseks läks siis ma oleks ka huvitatud. Kui ükshetk tanker omadega korda saab (ja mul piisavalt punne on ) võin kutse saata

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                          lol @ inimesed, kes tirivad youtubei rippe. Ma saadan sulle parem mp3 private trackeri kutse.
                          Teises tab'is saab ikka omale sobivas bit-ratios mp3-sid samuti tõmmata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Eplik laulab: "linge kinni loorehades".

                            Mis krdi elukas see linge on?
                            Noh kus meie foorumi haritud tarkpead on nüüd?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Noh kus meie foorumi haritud tarkpead on nüüd?
                              ling <20:lingu, .lingu> kiviviskevahend; silmus; murdes kaevuvinn ▪. Heidab, viskab linguga v lingust kive. Sattus, langes jalgupidi lingu. Ling+side ‹-sideme› med. Lingu+kivi, lingu+kujuline side

                              Kommentaar


                                Just nimelt - lingu mitte linge. Ehk siinkohal pole jutt lingust.
                                Kas jutt käib loo rehadest? Kui annaksid ka konteksti, siison ehk lihtsam välja mõelda. Eks see mingi kunstiline väljamõeldis ole.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X