320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selline loll küsimus
    Kui väravavaht paneb palli käest maha, siis ta ei tohi seda enam kätte võtta, aga miks on väravavahil on lubatud palli põrgatada enne lahti lööki või viset?

    Kommentaar


      Sest et ta pole palli käest lahti mänginud, tähendab pole mängu n-ö alustanud.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Kuidas arvutatakse ühe mängija jooksu distantsi mängu jooksul?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Vaatan siin seda "Elu keset linna" ja mõtlen, et mis värk on? Kas kõik tegelased elavad Hannese majas nüüd? Või on see mingiks hosteliks ümber ehitatud? Nagu läbikäiguhoov.
          Pole see seal midagi hosteliks ümber ehitatud. Tegelikult peaksid seal majas elama Helen, Johanna, Eeva ,Hannes ja nüüd ka Fänni (Henri, kui välja ilmub). Kuid mingitel põhjustel käivad sealt pidevalt läbi ka ülejäänud rahvas, keda tuntakse/armastatakse. Nt Daniil käib Eeva juures. Veronica ja Lembit Helenit vaatamas, Sander Fänni juures jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Kuidas arvutatakse ühe mängija jooksu distantsi mängu jooksul?
            Mingi kaameratesüsteem pidi olema, mis mängijate liikumised välja arvestab.

            Prozone
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              kust leiaks kõige kobedama Rahvuste krossi striimi?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Sony DVP-SR160 dvd-mängija.

                Kas minu kurjad kahtlused, et see imeodavalt kätte saadud apastraat ongi siuke hunnik paska, et regioonihäki vastu on asi hard-wired ja põmst võib selle aparaadiga perset pühkida, kui on piisavalt kõva perse?

                Kommentaar


                  Vanaisa tahab oma auto mulle päriseks anda. Kuidas pabereid minu nimele kõige odavam saada on? Mis valikuid veel on peale n-ö müügitehingu ARK-is

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                    Vanaisa tahab oma auto mulle päriseks anda. Kuidas pabereid minu nimele kõige odavam saada on? Mis valikuid veel on peale n-ö müügitehingu ARK-is
                    Lihtsalt tavaline omanikuvahetus?

                    Kommentaar


                      no igatpidi maksad riigilõivu ju. Mingid sahkermahker diili ei saa kuidagi teha, et raha kokku hoida?

                      Kommentaar


                        Riigilõiv tuleb jah. Ja see tore loomake on ikka meeletu tuluallikas riigiisadele. Huumorit ka : Arki teenindaja ütleb, et tasuge riigilõiv, see on 57 euri.( auto omanikuvahetus) Maksta saab seal ja viipab käega vasakule. Kõnnin üks 7 sammu ja löön raha letti. Meeletu distants on vahepeal aga kasvatanud summat 1.90 võrra. Teadagi, rahakoguja pank tahab oma väikest vorstiviilu ka leivale teenida aga öelnud siis juba seal et summa on suurem, mis te mängite
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Riigilõivu pead igal juhul maksma kui tahad enda nimele. Muidu vast kõige lihtsam teha ostu müügi leping 0.- peale kui vanaisa ARK-i kaasa ei taha/saa võtta. Kui tahad odavalt läbi saada jäta vanaisa nimele.

                          Kommentaar


                            muudatuste vormistamine (muudatused sõiduki omaniku või sõiduki andmetes, kasutaja lisamine või ärajätmine, registreerimismärgi vahetus) maksab arki hinnakirja järgi 19,17 euri.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Sony DVP-SR160 dvd-mängija.

                              Kas minu kurjad kahtlused, et see imeodavalt kätte saadud apastraat ongi siuke hunnik paska, et regioonihäki vastu on asi hard-wired ja põmst võib selle aparaadiga perset pühkida, kui on piisavalt kõva perse?
                              Seltsimehed, ma kordaksin oma küsimust enne mainitud sitanikerdise rõdult alla viskamist. Oskab keegi miskit kosta?

                              Kommentaar


                                Kes siin auto oma nimele kirjutamise kohta küsis - igal juhul jäta masin vanaisa nimele, saad tõenäoliselt kindlustuse ka madalama koefi järgi (eriti, kui vanaisa elab maal). Kui sõidad ainult Eestis, ei ole enam isegi volikirja ehk sõiduki kasutamise kirjalikku nõusolekut tarvis.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X