320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Raekoja platsil olev meeste juuksur. Elav järjekord ja 8€. Pierre'i kõrval.
    punase peaga vanaema ftw!
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Kui kaua läheks aega erakorralise meditsiini vastuvõtus (peaks vist sinna minema)? Mustamäe haiglas suure tõenäosusega.
      Eile tegin osadele näppudele haiget (palliga pikki näppe) ning täna on väga räige valu sees. Eile oli veel enamvähem. Huvitab ega mingit mõra pole kuskil.
      Kui seal mingi ulme aeg läheks siis olen mees ning ei hakka selle jama peale aega raiskama

      Kommentaar


        Kaks kuud tagasi sai tööpäeva hommikul kella 9 paiku 45 min oodatud. Praegase streigiga ei kujuta ette
        308

        Kommentaar


          Esmaspäev peaks teoorias üks pikema järjekorraga päevi ka olema. Inimesed saavad kaineks ja siis hakkavad igasugused kohad tundma andma.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Nad on võimelised seda juba praegu esitama, aga see ei jõua lihtsalt sinuni . Ühes vanemas (a'la eelmine sügis see kevad) TM-is oli juttu sellest. Kui hiljem viitsin võin ülesse otsida ja pilti teha. Muidugi juhul kui huvi on.
            Suured tänud artikli eest. Kuigi jutt on informatiivne siis kokkuvõte on ikkagi see, et ... "ennem ei saa kui keegi midagi ette võtab, et saaks".
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Sain täna kutse sõjaväkke, arstilukku komisjoni 23. jaanuaril 2013. Küsimus on selline, et kas ja millal on mul veel võimalik avaldada soovi, et millisesse väeossa soovin minna?
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Kui kaua läheks aega erakorralise meditsiini vastuvõtus (peaks vist sinna minema)? Mustamäe haiglas suure tõenäosusega.
                Eile tegin osadele näppudele haiget (palliga pikki näppe) ning täna on väga räige valu sees. Eile oli veel enamvähem. Huvitab ega mingit mõra pole kuskil.
                Kui seal mingi ulme aeg läheks siis olen mees ning ei hakka selle jama peale aega raiskama
                Tegelikult ei ole mõistlik spordivigastustega EMOsse pöörduda. Seal ei viitsita ega tahetagi normaalset lahendust ega ravi pakkuda.
                Pigem soovitaks spetsiaalseid asutusi (nagu näiteks www.sportmed.ee)
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Cule Vaata postitust
                  Teemasse: Odavaid juuksureid Tartus? Selliseid kus saab lihtsalt sisse jalutada, ilma aega kirja panemata.
                  W. Struve ja Vanemuise ristmikul on hea juuksur. 5-7€. Soovitatavalt helista ette. http://www.selene.ee/

                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Pigem soovitaks spetsiaalseid asutusi (nagu näiteks www.sportmed.ee)
                  Sarnaseid kohti Tartus-Pärnus?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Ma tegelt ei teagi, kas neid on rohkem kui see sama konkreetne näide. Aga äkki mõni asjatundja (või paljuvigastatud sportlane) teab.

                    edit: guugel leiab, et ka TÜ Kliinikumi juures on taoline asutus olemas, näiteks.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Kui sul ikkagi korralikult veel turses on (võid proovida külmaga 20minti järjest üritada paistetust alla saada), siis on ikkagi koht olemas küll ,et sul seal miski mõra sees on. Et endale röntgenit nõuda, siis mine emosse ja ütle, et alles juhtus ja ei saa ikka üldse mitte liigutada. MUidu nad ei pruugi viitsida seda teha lihtsalt.

                      Tartus füsioteraapiast... Üldiselt on haiglasse võimatu kiiresti jaole saada küll.
                      http://www.ftsport.ee/ on näiteks tegelased.
                      Kui väga kiire ja suur mure on, siis võid minuga ka ühendust võtta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        W. Struve ja Vanemuise ristmikul on hea juuksur. 5-7€. Soovitatavalt helista ette. http://www.selene.ee/
                        Samas kohe ka Palle Pügala, pole küll ise käinud, aga kuuldavasti ei pidavat järjekordadega probleeme olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Sel aastal olen kaks korda käinud metatarsaale pildistamas emos. Mõlemal korral oli turse, palpeerimisel valulik ja ilma mingi jututa saadeti röntgenisse. Üks kord käisin vist pühapäeva õhtul, teine kord tööpäeva hommikul, mõlemal juhul olin järjekorras esimene. Ja samamoodi ei viitsinud kohe minna, aga kui valu ei tahtnud järele anda, siis lõpuks läksin ja sain pahandada, et kohe ei tulnud. :P
                          Ise käisin eelmine nädal EMOs, ootasin 30 minti. Keegi mind katsuma ei hakanud, samuti saadeti kohe röntgenisse.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Sain täna kutse sõjaväkke, arstilukku komisjoni 23. jaanuaril 2013. Küsimus on selline, et kas ja millal on mul veel võimalik avaldada soovi, et millisesse väeossa soovin minna?
                            Kui oled kõlbulik, siis sealsamas avaldadki soovi.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Soov'is ei taha näidata pilte. Seda esimest näitab, kuid teisi hakkad klõpsima siis lihtsalt valge taust ja kõik. Mõtlesin, et adblock, kuid polnud. Osta lehel oli ka selline jama mu meelest. Keegi oskab aidata?

                              E: tundub, et viga firefoxis, kuna chrome näitab ilusti.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Eile tegin osadele näppudele haiget (palliga pikki näppe) ning täna on väga räige valu sees. Eile oli veel enamvähem. Huvitab ega mingit mõra pole kuskil.
                                Minu kogemustele toetudes saab vähe kiiremini sotti, et tegu mõraga on. Nii 5-10 minutit hiljem saab aru, et asi pole õige.

                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Tegelikult ei ole mõistlik spordivigastustega EMOsse pöörduda. Seal ei viitsita ega tahetagi normaalset lahendust ega ravi pakkuda.
                                Pigem soovitaks spetsiaalseid asutusi (nagu näiteks www.sportmed.ee)
                                Tegelevad ikka. Viimane kord Mustamäe traumapunktis veetsin 25 minutit. Oli luust kild lahti tulnud
                                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                                Kommentaar

                                Working...
                                X