320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
    Minu kogemustele toetudes saab vähe kiiremini sotti, et tegu mõraga on. Nii 5-10 minutit hiljem saab aru, et asi pole õige.
    Kusjuures mul ühe korra on varbas mõra olnud nii et midagi ei saanud aru. Alguses mõtlesin et noh lõin lihtsalt ära. Paistes ei olnud aga kergelt valus. Samal õhtul ja järgmisel päeval oli veel kõik ok. Ülejärgmisel hommikul alles hakkas välja lööma et miskit nihu, läksin siis kohalikku haiglasse (mis praeguseks on suletud) ning seal tehti röntgen ning öeldi et varbas mõra.

    Kommentaar


      Soovin osta RAM-i juurde oma läpakale. Olen nii palju uurinud, et 4GB on max, mis läheb. Arvutiks Fujutsu-Siemens. Kust ma parima kvaliteedisuhtega RAM-i saaks ja minu jaoks kõige segasem on see, et kas on olemas universaalsed või igal tootjal omad spetsifikatsioonid RAM-i jaoks? Aitäh

      Kommentaar


        Mul selline mure, et vaja viis kuni 600MB-st faili kuhugi üles laadida nii, et parimal juhul saaks neid otse netist vaadata, halvemal juhul sobiks ka allalaadimisega. Mis oleks parim valik selliste teenuste pakkujate puhul? Pakkujaid on küll palju, kuid kus ma siis neid kõiki läbi suudan katsetada.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Türa, mis kuradi vend on morderkaiser juba teist korda kuulen täna päeval sellist nime.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            Miuke see Kosmose kino tänapäeval seest välja näeb? Ma käisin seal viimati 10+ aastat tagasi. Pehmed istmed on ikka või?

            Kommentaar


              Pole sellel Kosmosel viga midagi, kui võimalik, käin ikka seal.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                kas tartus on mingit odavat arvutiparandust? või äkki keegi foorumlastest on mingi tehnikaäss? probleem selles, et arvuti ei tunne enam ära ei ipod'i (siit ka mure hakkas), usb-pulka, cd'si jms. millalgi oli selline error: "Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)". praegu enam ei saa device manager'i ka tööle (this function is not supported on this system). igasugused lahendused, mis ma netist uurind olen, teevad minu arust asjad veel hullemaks. ei oska midagi ette võtta. ühesõnaga, kuhu ma pöörduda võiks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Miuke see Kosmose kino tänapäeval seest välja näeb? Ma käisin seal viimati 10+ aastat tagasi. Pehmed istmed on ikka või?
                  Julgen väita, et Eesti parim kino õhustiku poolest. Mõnus suur saal, mis tähendab, et mõlemal pool ei pruugi isegi istuda maisi näost sisse ajavad töllakad. Istmed samasugused kui Plazas (pehmed ja punased), piletihind on odavam kui mujal, ekraan on suur...

                  Ainuke kerge miinus on vb helikvaliteet, mis Plaza suurtele saalidele vastu ei saa. Samas ei ole ka Kosmose oma midagi katastroofilist. Igati soovitan!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Miuke see Kosmose kino tänapäeval seest välja näeb? Ma käisin seal viimati 10+ aastat tagasi. Pehmed istmed on ikka või?


                    viimase ja eelviimase rea vahe on nõnda suur, et seal võid ise mingit kino teha.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981555 mul on nüüd selline telefon, aga on ka üks mure. Nimelt ei pääse ma kuidagi sinna faile salvestama, sest USB-sse lükates leiab arvuti telefoni üles kui justkui kaamera. Mida ma tegema peaks, et ma suunal arvuti-telefon näiteks muusikat salvestada saaks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        https://www.emt.ee/et/sisu/-/eshop/productinfo/52981555 mul on nüüd selline telefon, aga on ka üks mure. Nimelt ei pääse ma kuidagi sinna faile salvestama, sest USB-sse lükates leiab arvuti telefoni üles kui justkui kaamera. Mida ma tegema peaks, et ma suunal arvuti-telefon näiteks muusikat salvestada saaks?
                        veits pervert või nii?

                        ma pole küll Samsungiga kodune, kuid mingi Kies Air vms on soft, mis sind aitab.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mul omal küll S2, aga proovi niimoodi ühendada arvutiga, et lähed Settings->Wireless->USB->Connect ... ja alles siis paned juhtme taha kui käseb ... kindel pole, aga äkki aitab. Mul näiteks mõne opsüsteemi taga juhet niisama taha pannes ta ei leiagi telefoni üles, kuigi telefonil näiteb, et on connected.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kas on olemas mõni sait,kus on näha müügis olevaid jalgpalliklubisi?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Mul omal küll S2, aga proovi niimoodi ühendada arvutiga, et lähed Settings->Wireless->USB->Connect ... ja alles siis paned juhtme taha kui käseb ... kindel pole, aga äkki aitab. Mul näiteks mõne opsüsteemi taga juhet niisama taha pannes ta ei leiagi telefoni üles, kuigi telefonil näiteb, et on connected.
                              Nii oli. Tnx.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Kas on olemas mõni sait,kus on näha müügis olevaid jalgpalliklubisi?
                                Et tuli lotovõit ära või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X