320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin ka ilusasti hetkeni kuni maandus ja natuke peale, aga kui tahtsin mõne aja pärast midagi muud vaadata viskas erroreid.

    Kommentaar


      järele ei saa seda vaadata kusagilt?

      Kommentaar


        miks on tihti kodulehtedel kirjas @-i asemel [ät] ?

        näituseks toomas.vara(ät)jalgpall.ee, mitte toomas.vara@jalgpall.ee ehkki siis oleks ju ka mugavam otse outlooki kaudu peale klikkides kirja saata....

        Kommentaar


          spämmi pärast.

          Robotid käivad netilehteldel aadresse korjamas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            miks on tihti kodulehtedel kirjas @-i asemel [ät] ?

            näituseks toomas.vara(ät)jalgpall.ee, mitte toomas.vara@jalgpall.ee ehkki siis oleks ju ka mugavam otse outlooki kaudu peale klikkides kirja saata....
            Spämmi vältimiseks. Botid "roomavad" saite läbi ja koguvad õigel kujul meiliaadresse, kuhu siis igasugust saasta laekuma hakkab. [at] ja muude variatsioonidega on kindlam.
            Last edited by szandor; 14.10.12, 22:34. Põhjus: ...ja jõutigi ette!

            Kommentaar


              Kas keegi oskab soovitada häid naastrehve? Praegu mõtlen Nokian Hakkapeliitta 5 peale.

              Kommentaar


                gislaved nordfrost 5

                Kommentaar


                  Laps tuli lasteaiast ja hakkas jörisema mingit laulu A la soodel,soodel sind ma oma sõbraks võtan jne..... Siis meenus,et väga kauges minevikus on isegi sellist laulu esitatud. Tõsi siis lausime seda poistega soobel ,soobel ,sest see tundus rämelahe . Aga kes või mis see soodel on ?Äkki keegi teab,muidu tuleb kunagi lapselastele seletama hakata... Seega kes või mis on soodel?
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                    Laps tuli lasteaiast ja hakkas jörisema mingit laulu A la soodel,soodel sind ma oma sõbraks võtan jne..... Siis meenus,et väga kauges minevikus on isegi sellist laulu esitatud. Tõsi siis lausime seda poistega soobel ,soobel ,sest see tundus rämelahe . Aga kes või mis see soodel on ?Äkki keegi teab,muidu tuleb kunagi lapselastele seletama hakata... Seega kes või mis on soodel?
                    See on vale vastus, kuid lapsepõlvest meeldis:
                    Jäääär "Soo"

                    Takuse särgiga ori jooksis hädas mu randa,
                    Avatud salarajad võtsid laugastest üle ta kanda.
                    Minu südamesaarel konn sai kidurast kasest,
                    Kahe kiviga taoti lahti ahel, mis vasest.

                    Olen soo, tantsime koos.
                    Olen soo, tantsime koos.

                    Pauke ja karjeid on kuulnud mu alati avatud kõrvad,
                    Kuidas appi on hüütud ja kuidas on sündinud mõrvad.
                    Jälitajaid on jäänud mu musta sügavikku,
                    Seal nad avatud silmil ootavad igavikku.

                    Olen soo, tantsime koos.
                    Olen soo, tantsime koos.

                    Liiga tilluke mets meid peita ei suuda,
                    Liiga tilluke jõud siin ilmas ei midagi muuda.
                    Kõiki, kes jäid minu sisse iial ei maeta maha,
                    Aga nii mõnigi ohver pääses mu laugaste taha.

                    Olen soo, tantsime koos.
                    Olen soo, tantsime koos.
                    Olen soo, tantsime koos.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kui soov on osta töö-objektidel kaasasvedamiseks 10" notebook (stiilis Asus EEE) ja võimalikult parima jõudluse kõrval on peamiseks eelduseks maksimaalne aku kestvus, siis millist apastraati soovitate?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Mis on Eesti 5-6 vanimat tribüüniga jalgpalli staadionit (oleks hea, kui saaks pildi ka siia) ?

                        3 tükki tean kindlalt, mis oli enne sõda olemas
                        1)Kadriorg
                        2)Tamme staadion
                        3)TJK staadion, mis hävis sõjas
                        Ei oska kinnitada, aga võib-olla mahub nimistusse ka Rakvere linnastaadion. Valmis sai 1929, avati 1930.
                        Kui juba ei teadnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Kui soov on osta töö-objektidel kaasasvedamiseks 10" notebook (stiilis Asus EEE) ja võimalikult parima jõudluse kõrval on peamiseks eelduseks maksimaalne aku kestvus, siis millist apastraati soovitate?
                          Umbkaudne hinnaklass ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                            Umbkaudne hinnaklass ?
                            Max 400€ olen planeerinud eelarveks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Kui soov on osta töö-objektidel kaasasvedamiseks 10" notebook (stiilis Asus EEE) ja võimalikult parima jõudluse kõrval on peamiseks eelduseks maksimaalne aku kestvus, siis millist apastraati soovitate?
                              sellel su samal Asusel on Transformer'ite seeria, kus tahvelarvutile saab lisada klaviatuuri (mis moodustab siis notebooki). Eestis käib nende müük imelikult - mingeid mudeleid müüakse, mingeid mitte; müütamise aeg on hoomamatu suurusega - eks see ole vast suuruse eripära.
                              Igatahes koos klaviatuuriga (dokiga) on nendel isenditel aku kestvus ca 15-st tundi... mõistagi sõltub kõik konfiguratsioonist, kuid üldjoontes saab päris mitu filmi järjepanu vaadata.
                              Küsimärk on muidugi veel aku eluiga.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                sellel su samal Asusel on Transformer'ite seeria, kus tahvelarvutile saab lisada klaviatuuri (mis moodustab siis notebooki). Eestis käib nende müük imelikult - mingeid mudeleid müüakse, mingeid mitte; müütamise aeg on hoomamatu suurusega - eks see ole vast suuruse eripära.
                                Igatahes koos klaviatuuriga (dokiga) on nendel isenditel aku kestvus ca 15-st tundi... mõistagi sõltub kõik konfiguratsioonist, kuid üldjoontes saab päris mitu filmi järjepanu vaadata.
                                Küsimärk on muidugi veel aku eluiga.
                                Lisaks on tegemist Androidi op süsteemiga, mis ei pruugi sugugi kõike sama võimaldada, mida Windows ärikasutajale (M$ Office). Kui aga sellist vajadust pole, siis mingi dockitav tahvelarvuti on päris hea variant (osadel juhtudel sisaldavad nn. klaviatuurdockid ka lisaakut, mis annab seda va aku kestvust juurde).

                                http://www.last.fm/user/kurat_

                                Kommentaar

                                Working...
                                X