320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, harjumused tahavad uuendusi ning kõik ei pruugigi nõnda toimida nagu vaja, kuid võttes arvesse, et 10-tollisega sa midagi tõsist (I hope you know what I mean) ei tee, siis ma arvan, et olemasolevad alternatiivid on piisavalt head. Näiteks Picsel SmartOffice ning e-pastasi vajadusel Profimail.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Android ei päde paraku, just nimelt mainitud tarvilise tarkvara mittevõimaldamise tõttu - mul on vaja vektorit hammustavaid programme jooksutada objektil teinekord. Ja kui aus olla, siis igasugused taflid ja muud "silita mind" asjad ei ole päris minu tassike teed ka... Telefonist küllalt juba ja seegi ajab keema teinekord...

      Kommentaar


        Kas 4 rehvi suuruses 205/55/16 (velgedeta) mahuks honda civic 2006+ sedaani pagasnikusse?

        Kommentaar


          Ei mahu. Kaks lähevad tagaistme jalaruumi kohale.

          Civicu pakiruum on per*est.
          Supplies!

          Kommentaar


            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
            Ei mahu. Kaks lähevad tagaistme jalaruumi kohale.

            Civicu pakiruum on per*est.
            Selge. Tänud. Aga, kui ikkagi mahuvad siis õhtul tulen kirun sind siin

            Kommentaar


              umbes arstide streigi esimestest päevadest alates olen korralikult köhinud. eilse-tänase seisuga on köha ikka päris kannatamatuks muutunud ehk ilmselt on mingi kopsupõletik kallal. mida teha? islandi käokõrv ei aita ja palun ärge EMOsse suunake.

              Kommentaar


                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                umbes arstide streigi esimestest päevadest alates olen korralikult köhinud. eilse-tänase seisuga on köha ikka päris kannatamatuks muutunud ehk ilmselt on mingi kopsupõletik kallal. mida teha? islandi käokõrv ei aita ja palun ärge EMOsse suunake.
                Kui EMO ei sobi, siis soovitaksin mõnda tavandibürood.
                Mu isa ka mõned head aastad tagasi mängis kangelast ja asi päädis lõpuks 41 kraadise palavikuga ja kuu ajaga haiglas. Enne haiglasse sõitu hakkas tal veel "katus" sõitma ja sellest ta ei mäletanud hiljem midagi. Päris kohutav vaatepilt oli. Loodetavasti lähed ikka EMOsse.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas präänik Vaata postitust
                  umbes arstide streigi esimestest päevadest alates olen korralikult köhinud. eilse-tänase seisuga on köha ikka päris kannatamatuks muutunud ehk ilmselt on mingi kopsupõletik kallal. mida teha? islandi käokõrv ei aita ja palun ärge EMOsse suunake.
                  Õde on oma poolteist kuud järjest juba köhinud. Helistas perearstile ning läbi perearsti läks kiirelt uuringutele.

                  Kommentaar


                    probleem: operaga peale uuendust see nuss, et iga kord on flash-rakendustel (sh isegi reklaamidel ja videotel youtuubis ja kõikjal) eraldi play-nupp aktiveerimiseks, aga ma tahaks panna, et see oleks juba by-default peal, sest ma ei viitis seda iga kord käsitsi vajutada. so HALP needed!

                    pildid ka kuidas on olukrod delfis ja kuidas youutuubis:



                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      probleem: operaga peale uuendust see nuss, et iga kord on flash-rakendustel (sh isegi reklaamidel ja videotel youtuubis ja kõikjal) eraldi play-nupp aktiveerimiseks, aga ma tahaks panna, et see oleks juba by-default peal, sest ma ei viitis seda iga kord käsitsi vajutada. so HALP needed!

                      pildid ka kuidas on olukrod delfis ja kuidas youutuubis:



                      Lükka turbo välja (see sinist värvi kohe google chrome peal)

                      Kommentaar


                        baumax.ee - kas on usaldusväärne?
                        Veel parem kui kellegi oleks selle firma/kodulehega isiklik kogemus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          baumax.ee - kas on usaldusväärne?
                          Veel parem kui kellegi oleks selle firma/kodulehega isiklik kogemus
                          Tellisin möödunud suvel Paroci villa, parketti, puitlaastplaati ja nipetnäpet, kokku ~1000€ eest. Toimis. Odav. Suht kiire. Suhtlesid operatiivselt.
                          Võib-olla aastaga on midagi muutunud, sest vahepeal pole tellinud, aga tolle kogemuse põhjal ilmselt tellin kunagi veel, järgmisel kevadel terrassile materjali näiteks.

                          -e-
                          Hakkas tunduma, et krt, suur summa, mis seal veel oli. Ja näedsa, selles summas olid kõnnitee äärekivid ja aurutõke ka; puitlaastplaat oli 20 mm ja kogu teise korruse põrandale + 10mm kogu teise korruse seintele jne. Nii-et ikkagi, odav.

                          Kommentaar


                            Fb on mõttetuid appe täis... Kas on ka mingi app, mis näitaks ära, mis eri rahvustest mu fb sõbrad on? Üks on (My friends map) aga see pointless, kuna näitab elukoha järgi...
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Kumb variant on trenni mõttes tõhusam?
                              a) joosta pool tundi jutti
                              b) joosta 20min, 5min puhkamist ja sinna otsa siis taas 20min jooksu
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Kumb variant on trenni mõttes tõhusam?
                                a) joosta pool tundi jutti
                                b) joosta 20min, 5min puhkamist ja sinna otsa siis taas 20min jooksu
                                Olen kuulnud ka, et b variant tõhusam. Ja neid seeriaid võiks siis ikka rohkem olla kui 2. Aga eks alustad nii kuidas jaksu on
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X