320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Kas üks õlu antibiootikumide kuuri ajal mõjuks väga halvasti?
    saate QI põhjal: "Apart from some special circumstances, it is on the whole OK to drink while on antibiotics. The reason why people think that you should not is that when antibiotics was first being used to cure syphilis. The patients would still be infectious for the first week, so were told not to drink because they were more likely to have sex while drunk. This has since passed down and has become a "tradition" in a way. The main reason that people are told not to drink when on antibiotics is because doctors prefer people not to drink because it is better for them. However, the are some antibiotics like Flagyl which will make you vomit if you take them with alcohol."

    ehk. Kui sul on antibiootikumid süüfilise tõttu ja peale õlut kipud naiste järgi sügelema, siis pigem ära joo. Aga suurema osa antibiotside puhul peaks OK olema. (kõige pädevam oleks vast otse arstilt küsida)

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kumba siis, head või odavat? Umbes viimased 10a olen ostnud oma talvesaapad Kroonu aidast, praegused (Alpi 2) maksivad 1200 eeku ja kestavad edasi. http://www.kroonuait.ee/1saapad.htm
      Nii head, kuid samas odavad võiksid olla Käin ka siit läbi, tänud.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Nii head, kuid samas odavad võiksid olla Käin ka siit läbi, tänud.
        Kui sul on standartne jalg, siis www.sportsdirect.com.

        50€ eest saad ülihead papud.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Kui sul on standartne jalg, siis www.sportsdirect.com.

          50€ eest saad ülihead papud.
          sorry for ot, aga kuna tean, et härra on õigekirjahuviline, siis standardne
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            sorry for ot, aga kuna tean, et härra on õigekirjahuviline, siis standardne
            Tra, ma juba teist korda teen selle vea. wtf.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Linkige uuesti seda leedu? tüdrukute webcamiga videot. Palun.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Linkige uuesti seda leedu? tüdrukute webcamiga videot. Palun.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kas politseiparklast saab nädalavahetusel ka teisaldatud auto kätte?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Oskab keegi öelda mis lugu mängib taustaks kui Viasat Sport Balticust jookseb meistrite liiga reklaamklipp. Oskab keegi öelda seda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas difender Vaata postitust
                      Oskab keegi öelda mis lugu mängib taustaks kui Viasat Sport Balticust jookseb meistrite liiga reklaamklipp. Oskab keegi öelda seda?
                      See on minu töötlus Eesti hümnist.

                      Kommentaar


                        Kes "Tähed jääl" teksti peale loeb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jan
                          Nonii tehnokratid.
                          Mure selline, on aeg vahetada välja korteris olev lauatelefon, aga juhe mis tuppa tuleb on nö veneaegne. Uus telefon on aga moodne ja need juhtmed omavahel nagu hästi ei klapi.
                          Mis ma tegema pean? Kas on mingi variant see asi ise ära teha (Elioni tehniku tunnihind on hirmus).
                          Aitäh.
                          Võta vana juhtme otsad lahti ja vaata katseeksituse meetodil, kuhu need pista.

                          Kommentaar


                            Plaanis soetada enda läpakale uus akulaadija. Kas ostmisel pean arvestama akulaadija võimsust, voolu ja pinget ka või peaasi et ta on vastav sellele konkreetsele läpaka margile? Olen justkui kuulnud juttu, et kui on liiga väiksed/suured need näitajad, siis võivad läpaka tuksi keerata...
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Plaanis soetada enda läpakale uus akulaadija. Kas ostmisel pean arvestama akulaadija võimsust, voolu ja pinget ka või peaasi et ta on vastav sellele konkreetsele läpaka margile? Olen justkui kuulnud juttu, et kui on liiga väiksed/suured need näitajad, siis võivad läpaka tuksi keerata...

                              Vana laadija pealt vaata näitajad ja selle järgi ostagi uus. Netis on selline koht nagu Akupood ja sealt peaks kõige soodsamalt Eestis saama. Vahest on neil laadijatele sooduspakkumised ja siis saab eriti odavalt kätte.
                              Või siis proovida mõnest second hand arvutipoest, neil ka vahest laadijaid saadaval.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kes kurat see kommenteerib Eurosport2 peal praegu korratavat Shanghai ja Changchuni kohtumist? Kaks härrat, üks räägib korralikku inglist, teine on miski skott või airišmän või uelslane? Hullumeelne aktsent, kolmandik juttu läheb kaduma, eriti, kui härra hoogu sattub...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X