320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii daamid ja härrad, vastake palun. Kui ristmikul pole ühtegi märgi, peale STOP, siis peaks ju ikkagi paremakäereegel kehtima? Niipalju on mul autokoolist meeles vähemalt või on mul valesti meelde jäänud? Kõnealune ristmik asub Tartus Bauhofi juures. Vanasti oli seal paremakäereegel, nüüd mõnda aega juba stop märk üleval ning autojuhid, kes suunaga lõunaka poole võtavad seda kui peateed nüüd. Kuidas see olema peaks siis? Anna teed märki ju pole
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      § 7. Eesõigusmärgid ja nende tähendused
      4) märk 222 „Peatu ja anna teed” kohustab juhti peatuma stoppjoone ees, selle puudumisel ristmiku juures lõikuva sõidutee ääre ees, muudes kohtades märgi ees. Juht peab andma teed lõikuval teel, tahvli 834 „Sõidueesõigusega liiklemise või peatee suund” olemasolul aga peateel või sõidueesõigusega teel sõitvale juhile. Ristmikul, kus kõigi harude ette on pandud märk 222, peab juht andma teed paremalt lähenevale või paremal asuvale juhile. Sel juhul on juht hoiatatud märgiga 132 „Samaliigiliste teede ristmik”;

      Kommentaar


        Tulistan puusalt ilma kontrollimata, aga sellisel juhul peaksid sina ju teed andma. Teistele pole ju stop märki? Kui teistele ka oleks, siis väidaks, et kehtib parema käe reegel.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Nii daamid ja härrad, vastake palun. Kui ristmikul pole ühtegi märgi, peale STOP, siis peaks ju ikkagi paremakäereegel kehtima? Niipalju on mul autokoolist meeles vähemalt või on mul valesti meelde jäänud? Kõnealune ristmik asub Tartus Bauhofi juures. Vanasti oli seal paremakäereegel, nüüd mõnda aega juba stop märk üleval ning autojuhid, kes suunaga lõunaka poole võtavad seda kui peateed nüüd. Kuidas see olema peaks siis? Anna teed märki ju pole
          Stoppmärk peaks olema "peatu ja anna teed" ehk see anna teed nõue on ka sel puhul ikka kehtiv.


          4) märk 222 „Peatu ja anna teed” kohustab juhti peatuma stoppjoone ees, selle puudumisel ristmiku juures lõikuva sõidutee ääre ees, muudes kohtades märgi ees. Juht peab andma teed lõikuval teel, tahvli 834 „Sõidueesõigusega liiklemise või peatee suund” olemasolul aga peateel või sõidueesõigusega teel sõitvale juhile. Ristmikul, kus kõigi harude ette on pandud märk 222, peab juht andma teed paremalt lähenevale või paremal asuvale juhile. Sel juhul on juht hoiatatud märgiga 132 „Samaliigiliste teede ristmik”;
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            kui on stop siis annad teed

            Kommentaar


              Sain aru juba Mõtlesin, et see tähendab ainult seisma jäämist ning paremakäereeglit. Nüüd tean vähemalt. Tänud teile.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Sain aru juba Mõtlesin, et see tähendab ainult seisma jäämist ning paremakäereeglit. Nüüd tean vähemalt. Tänud teile.
                Tule taevas appi! Kes sulle load üldse andis?
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                  Tule taevas appi! Kes sulle load üldse andis?
                  Riiamäe autokool neli aastat tagasi. Ma pole näiteks eraldi selliseid liiklusmärke näinud, alati on koos anna teed märgiga. Või vähemalt pole tähele pannud.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Stopmärk anna teed märgiga?
                    SÕIDA KAINE PEAGA!
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Stopmärk anna teed märgiga?
                      SÕIDA KAINE PEAGA!
                      Vaatasin street viewst järgi ning jah, tundub tõesti, et stop märgid on ilma anna teed märgita. Eks järgmine kord sõidan kaine peaga
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kas keegi viitsiks seletada lollile, kuidas nt. subclubist subtiitreid tööle panna. Samm sammu haaval.
                        Tõmbad filmi, tõmbad subakad ja edasi?

                        Kommentaar


                          oleneb mis rakendusega sa seda filmi vaatad. Üldiselt pane film tööle ja lohista subtiitrite fail filmi aknasse. Peaks toimima.

                          Kommentaar


                            pakid lahti, paned filmi käima ja tõstad filmi peale. Lihtne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Kas keegi viitsiks seletada lollile, kuidas nt. subclubist subtiitreid tööle panna. Samm sammu haaval.
                              Tõmbad filmi, tõmbad subakad ja edasi?
                              Mina panen üldiselt filmi ja supakad samasse kausta. Seejärel muudan copy pastega supakate failinime identseks filmifailiga. Seejärel hakkab VLC-ga automaatselt koos jooksma.

                              Kommentaar


                                Tagasi liikluse teemale, siis STOP on üks samm anna teed märgist edasi. Anna teed märgi juures pead andma ainult peateel liikuva(te)le sõidukitele teed, siis STOP märgiga, pead andma teed ning tegema ka stopi.
                                Ilmselt kõik seda teavad, aga kes ei teadnud, sai teada.
                                Kordamine on siiski tarkuse ema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X