320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niisiis, sagedad lendajad! Olen kuulnud lugusi, et kui on ümberistumisega lend, siis on võimalik 1. ja 2. lennu vahele jätta 24h või rohkem, ehk siis teha ümberistumine mõnel muul päeval ilma lisatasusi maksmata. Kas see vastab tõele ja kuidas seda üldse teha saaks?

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Mille poolest erineb Harjumaa meenteede hooldus Raplamaa ja Pärnumaa teede hooldusest, et alati kui lumi maas, on Tallinnast Pärnu sõites Raplamaa piiril wtf moment - kas Harjumaal üldse teid ei hooldata?
      Ära küsi. Laupäeval oli sama teema Tallinn-Viljandi maanteel
      308

      Kommentaar


        Oleks vaja üks küsitlus käima lükata, mitte midagi uhket. Kuskil 15-20 valikuvarianti, vastaja peab tegema ühe valiku ja ei tohiks näha seniseid tulemusi. Ning mina, kui küsitluse läbiviija, võiks näha, kas keegi on topelt hääletanud (IP vaatamise valikuvariant siis?). Lisaks võiks saada vastaja lisada ka oma nime. Nii, et help! Oskab keegi mingit lihtsat interneti keskkonda soovitada?

        Tänud ette!

        Kommentaar


          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
          Oleks vaja üks küsitlus käima lükata, mitte midagi uhket. Kuskil 15-20 valikuvarianti, vastaja peab tegema ühe valiku ja ei tohiks näha seniseid tulemusi. Ning mina, kui küsitluse läbiviija, võiks näha, kas keegi on topelt hääletanud (IP vaatamise valikuvariant siis?). Lisaks võiks saada vastaja lisada ka oma nime. Nii, et help! Oskab keegi mingit lihtsat interneti keskkonda soovitada?

          Tänud ette!
          google docsiga vist saab midagi sellist teha

          E: jah, google docsi juurest valides create form

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kas keegi oskaks Saksamaal (Münchenis) tööd pakkuda?
            Võib aidata: www.aiesec.org/germany/muenchen/

            Kommentaar


              Algselt postitas mihkel555 Vaata postitust
              google docsiga vist saab midagi sellist teha

              E: jah, google docsi juurest valides create form
              Tänud, täpselt mis vaja.

              Kommentaar


                Selline kiire küsimus, et kas ISICu debeetkardi esiküljel olevat infot (näiteks neid kahte pikka koodi) saab kuidagi kurjasti ära kasutada ? Kuna mulle pandi 8. klassi pilt värske tudengikaardi peale (ja ma nägin seal suht seff välja), siis scännisin sisse ja panin FBsse üles, kuna tellisin nagunii uue kaardi (see ju kasutu, keegi ei tunne mind selle pealt ära). Kas peaksin igaks juhuks seniks oma kontolt raha ära kandma või on potentsiaalsel kurjade kavatsustega inimestel enamat vaja kui neid numberid seal ?

                Kommentaar


                  Kas Bonny ja Clyde dokumentaal või mängufilmi on kunagi Eestis näidatud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Saksa keelt mingilgi tasemel oskad? Minu kogemus on, et kui saksa keelt ei oska, siis Saksamaal on lootust üksnes koristajaks saada. Rohkema jaoks on tutvusi vaja. Seda ütles mulle vestlusel paar aastat tagasi ühe saksa firma personalijuht. Aga mine sa tea, äkki tegu üksnes tema arvamusega ja nende firma värbamispoliitikaga. Eks igas riigis leidub ka selliseid kohti, kus ainult inglise keelega hakkama saab, aga lihtsalt peab oluliselt kauem otsima.
                    Antud töö ei pakuks huvi minule, vaid mu sõbrale. Saksa keele oskus on olemas üsna heal tasemel, kuid pisut roostes.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ei näe foorumis embedditud juutuubi jms videosid. Ainult must kast ja play nupp, aga klõpsates ei funka. Mingid settingud-toolsid vaja paika panna? Kuidas?

                      Probleem ainult IEga, FFga korras.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        kui IE-ga otse juutuubist vaatad, siis funkab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Ei näe foorumis embedditud juutuubi jms videosid. Ainult must kast ja play nupp, aga klõpsates ei funka. Mingid settingud-toolsid vaja paika panna? Kuidas?

                          Probleem ainult IEga, FFga korras.
                          Minu arust oli tegu ajutise probleemiga. Minul chrome'iga pani ka YT segast.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -thierry-
                            Olen Sampo panga klient, netipangast vaadates näen, et ~40 eurot on arvel, aga poes maksta ei saa, ütleb, et liiga vähe vahendeid. Automaadist näen, et konto jääk 2,88. On see seotud selle Nordea ja Sampo leibade kappi panemisega?
                            helista 6 800 800
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -thierry-
                              Olen Sampo panga klient, netipangast vaadates näen, et ~40 eurot on arvel, aga poes maksta ei saa, ütleb, et liiga vähe vahendeid. Automaadist näen, et konto jääk 2,88. On see seotud selle Nordea ja Sampo leibade kappi panemisega?
                              Äkki om broneeritud raha.

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskaks mind aidata sümboolse summa eest Microsoft Exceli ja kodulehekülje tegemisega? Tänud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X