320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oktoobri Jalkas oli ka tähtedest just juttu.

    Eestis (ja näiteks ka Türgis) võib tähekese särgile õmmelda kui sul on vähemalt 5 meistritiitlit kotis. Seega, hetkel võiks ennast tähekesega ehtida Flora (9 võitu) ja Levadia (7?). Levadia tegi seda eelmisel hooajal, kuid tänavu on nad tähekese oma särgilt millegipärast ära kaotanud.

    Kommentaar


      Öelge, palun, et siin foorumis on mõni tarkpea, kes oskab öelda, mille kuradi pärast on Estonian Airi III kvartali majandusaruanne inglise keeles, kuigi tegemist on meie RAHVUSLIKU lennufirmaga, mille 97% osalus kuulub Eesti riigile ?!?

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Öelge, palun, et siin foorumis on mõni tarkpea, kes oskab öelda, mille kuradi pärast on Estonian Airi III kvartali majandusaruanne inglise keeles, kuigi tegemist on meie RAHVUSLIKU lennufirmaga, mille 97% osalus kuulub Eesti riigile ?!?
        Pakun lambist et mingid eurodirektiivid nõuavad seda

        Kommentaar


          Lõin eile päris paraja matsuga oma pea vastu ühte madalat lage ära ning peale seda hakkas pea muidugi ka valutama. Täna hommikul endiselt pea veidike tuikab. Samas võib see olla eilsest seitsmest õllest ka. Kas paeks igaksjuhuks arsti külastama?
          Koondise põhimängija

          Kommentaar


            Helista oma perearstile, ta oskab paremat nõu anda. Mina ütleksin praegu, et asi on seitsmes õlles.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Mu meelest siit foorumist läbi käinud muusikaline video (ilmselt liiga hea või ebaterve huumori rubriigist, olenevalt naljasoonet), kus juttu õdede vendade vahelisest lähedasest suhtest. Vist oli joonistatud, aga päris kondel ei ole. Keegi mäletab, leiab?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Mu meelest siit foorumist läbi käinud muusikaline video (ilmselt liiga hea või ebaterve huumori rubriigist, olenevalt naljasoonet), kus juttu õdede vendade vahelisest lähedasest suhtest. Vist oli joonistatud, aga päris kondel ei ole. Keegi mäletab, leiab?
                See? Jah ma tean et pole see, aga sobiks väga hästi

                Kommentaar


                  kas kuidagi saab postitada siia pilti nii, et sellel klikkides avaneb videolink?

                  näiteks: pilt + video
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar




                    Palun

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust


                      Palun



                      Selge, toimib.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kes on Erki Sarapuule öelnud, et ta peaks teles töötama ja sobib sinna?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Kes on Erki Sarapuule öelnud, et ta peaks teles töötama ja sobib sinna?
                          Võtaks ja istuks kohe maha selle inimesega. Küsiks : Miks sa teed selliseid asju ?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Kas kõrgematasemelistel mängudel (CL, Premier League jms) on lubatud mängijatel platsil nätsu närida?

                            Kommentaar


                              Kuidas on parkimisvõimalustega Eesti Näituste juures/läheduses?
                              Algselt postitas fitti
                              Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
                                Kuidas on parkimisvõimalustega Eesti Näituste juures/läheduses?
                                Taga on parkla. Pirita tee on väga pikk.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X