320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
    Tänud, et meelde tuletasid, tänu sinu märkusele kaotasin ainult ühe päeva . Tegelikult on huvi reaalse investeerimise vastu ja koostan hetkel oma esimest portfelli. Mõtlesin, et lisaks koolist & investeerimissaitidelt saadavale informatsioonile võiks nõu küsida ka hobiaktsionäridelt, kel juba mingi kogemus
    Võta heaks . Ma ise kaotan vist rohkem, kuna finantsportaali kontoga mingi grandioossemat sorti jama majas ja praegu pole aega selle lahendamisega tegeleda ka. Aga parem hilja kui mitte kedagi.
    Lihtsalt huvist - kui suurt portfelli kokku paned ja kuhu börsidele panustad ?

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Lugu järgmine: naine sai auto kojamehe vahele miskise "leppetrahvi" Vikerlase 17 maja ees. Väidetavalt korteriühistu maa ja parkimist korraldab ParkIT. Märgid samas segased, maja ees suur plats ja märk viitab vaid maja esistele parkimiskohtadele, naine aga parkis maja ees platsil, kuhu märgi mõjuala justkui ei ulatuks (tasulise parkimise ala märke pole välja pandud, et oleks üheselt arusaadav, et maja ette sõites sisenetaks tasulise parkimise alasse).

      Küsimused: kas mingil sitasel ParkIT-il on üldse õigust käia ringi ja mingeid leppetrahve välja laksida? Leppetrahv eeldaks justkui lepingu osapoolt, kellele see väljastatakse? Antud juhul siis... Autole? Isikut, kes parkis, ei ole ju tuvastatud? Siin ütleb Sirki advokaadibüroo vend selgelt, et leppetrahvi võib lihtsalt ignoreerida.

      Kellel kogemusi, pajatage palun.
      Erafirmalt sellisel moel saadud leppetrahvi võid südamerahus prügikasti visata. Nagu juba väga õigesti mainisid, siis leppetrahvi saab teha konkreetsele isikule, mitte autole ega selle omanikule ainult registrile tuginedes. Endale lajatas europark leppetrahvi, kui haiglas käisin. Augustis oli vist. Miski inkasso veel tülitama tulnud ei ole. Ja kui peakski, siis saab südamerahuga perse nad saata.

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Kus plaanid hakata kasutama ja kui palju? Igal pakkujal peaks leviala kaardid olemas olema. Vaata millise pakkuja oma sul kõige paremini levib. Kui maal kuhu kaabel ei levi, siis soovitaks juurde võtta suundantenni (nt. DealExtreme'ist leiab odavalt ja saadavad tasuta eestisse http://dx.com/) Pead muidugi juhet ka juurde muretsema, et arvutini viia krempel. Endal kogemus Tele 2 ja Elisa pakettidega. Seal kus mina kasutasin levis Elisa oma hästi, Tele 2 jamas pidevalt. Kui paketti valid, siis mõtle milline su arvutikasutus on. Kõigil peaks olema mahupiirangud peal (Elisal nt 50GB. Jah, ka nendel millel väidetakse mitte olevat. Tean ühte juhtumit, kus EMT pulgal tõmmati pärast 1T tõmbamist juhe seinast ) PÕhiline erinevus on neil kiiruses. Isiklikust vaatevinklist vaadates võtaks nt Elisa Strong paketi. https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mint/710/MiNT-paketid Parem las jääb kiirus kasutamata kui hakkab sinu arvutikasutust piirama. Lõhidalt kokkuvõttes, vaata kelle pulgal sul kõige parem levi on ja lähtu sellest.

        E: Endal kasutuses see antenn http://dx.com/p/2-4ghz-16dbi-directi...k-rp-sma-33016
        Kodus,ehk siis maal olles kasutan KÕU-d aga netipulka soovin kasyrada tallinnas
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Küsimused: kas mingil sitasel ParkIT-il on üldse õigust käia ringi ja mingeid leppetrahve välja laksida? Leppetrahv eeldaks justkui lepingu osapoolt, kellele see väljastatakse? Antud juhul siis... Autole? Isikut, kes parkis, ei ole ju tuvastatud? Siin ütleb Sirki advokaadibüroo vend selgelt, et leppetrahvi võib lihtsalt ignoreerida.
          Võõras maja ja plats, ma saan aru? Parkla omanik peab olema võimeline tõestama, kes oli see teine pool ehk auto juht, kes nendega "lepingu sõlmis". Kuna seda nad kuidagi seaduslikult teha ei saa (ARK ei tohi neile andmeid jagada), siis seega nii ongi, et viska minema ja unusta ära. Kõige olulisem on see, et sa/su naine neile jumala eest mingit vaiet ei esitaks selle trahvi kohta, see annab neile võimaluse inimest ja autot siduda. Kogu nende bisnes põhinebki sellel, et lüüa paber akna vahele ja küll neid leidub, kes loevad sealt pealt "inkasso, õeh!" ja hirmuga ära maksavad.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ma olen ka nii aru saanud, et kui ise nendega ühendust ei võta ega midagi, siis nad kottigi teha ei saa.

            Kommentaar


              kas sama asi puudutab ka helsingis saadud parkimistrahvi? viskasin pooletunnise parkimiskviitungi armatuuri peale, kuid olin ära 2 tundi ning tagasi tulles oli kojamehe vahel trahvikviitung.

              Kommentaar


                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                kas sama asi puudutab ka helsingis saadud parkimistrahvi? viskasin pooletunnise parkimiskviitungi armatuuri peale, kuid olin ära 2 tundi ning tagasi tulles oli kojamehe vahel trahvikviitung.
                Kunagi vist tõesti võis nendest trahvidest mitte välja teha ning midagi ei juhtunud aga nüüd on minu teada koostöö riikide vahel edasi arenenud ja trahvid nõutakse auto omanikelt ikkagi sisse.
                Mõned aastad tagasi elas mu Helsingi kodu lähedal mingi eestlasest parkimisidioot, kellel oli pmst iga nädal trahvikviitung akna vahel ja tundus, et teda küll absoluutselt ei kottinud ning jätkas täies rahus kõnniteele parkimist.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Parkimishala
                  Tänud kõigile vastajatele. Asi selge!

                  Kommentaar


                    Tartlased, kust odavalt külmkappi saab (nii 30-40 eur eest)? Vana tegi sssshhhhh ja ei külmeta enam. Ei viitsi asju ukse taga kastis hoida enam. Tüütu.

                    Kommentaar


                      Kui telefonil GPS sisse lülitada, siis kas selle eest tuleb lisatasu ka, kuigi netipakett on olemas?

                      Kommentaar


                        Ei tule.

                        Kommentaar


                          Tehke selgeks mis tegema peab installimisel et torrentstream/streamtorrent (mis ta on) töötaks.
                          Selle lehe õpetus kust ma tõmbasin installi faili suunab edasi lehele mida ei eksisteeri enam

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Tartlased, kust odavalt külmkappi saab (nii 30-40 eur eest)? Vana tegi sssshhhhh ja ei külmeta enam. Ei viitsi asju ukse taga kastis hoida enam. Tüütu.
                            Proovi taaskasutuskeskusest vaadata, sealt võib leida. Korteris, kus praegu elan, on sealt miski 25 (?) euriga saadud täiesti töötav vana külmkapp.

                            Kommentaar


                              Kui inimene on 4 kuuse katseaja jooksul olnud haiguslehele 3 nädalat, kas tööandjal on seaduslikku alust tema katseaega pikendada 3 nädala võrra?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kui inimene on 4 kuuse katseaja jooksul olnud haiguslehele 3 nädalat, kas tööandjal on seaduslikku alust tema katseaega pikendada 3 nädala võrra?
                                Tööinspektsioon väidab, et pikeneb:

                                Kas katseaeg pikeneb haiguse ajaks?
                                Katseaja eesmärgist tulenevalt pikeneb katseaeg ka uue TLS järgi. Seda nii haiguse kui puhkuse ajaks, samuti muudel juhtudel, mil tööandjal ei ole võimalik töötajat hinnata. Tööandjal peab olema võimalus välja selgitada, kas töötaja tervis, teadmised, oskused jm vastab tööandja vajadustele. Kui töötaja on näiteks kogu katseaja haige, ei ole võimalik hinnata töötaja sobivust.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X