320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Olukorras, kus tööandjal puudub võimalus katseaja tulemusi hinnata (näiteks on töötaja haiguslehel,
    rasedus- ja sünnituspuhkusel, ajateenistuses), peatub katseaeg lähtuvalt katseaja eesmärgist.
    Katseaeg pikeneb ajavahemiku võrra, mille jooksul ei ole võimalik katseaja eesmärki täita ehk hinnata
    töötaja-tööandja-töö vastastikust sobivust."

    Tuleneb TLSi käsiraamatust.

    Kommentaar


      Mis moodi näeb välja saates "minu mees suudab" bluffimine nagu Jõekalda seda rõhutab?

      Kommentaar


        Minul jällegi selline küsimus, et oskab keegi nimetada mõne saate (ka välismaise) kus tuleb sarnaselt saatega minu mees suudab täita mingeid ülesandeid, aga seda paaris.
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Mis moodi näeb välja saates "minu mees suudab" bluffimine nagu Jõekalda seda rõhutab?
          Ajad panga suureks ning ülesande keeruliseks, eeldades et vastasmängija teeb ka sellise panuse, mida sa eeldad, et ta mees pole võimeline sooritama. Üldjuhul nii vähe kui ma seda saadet ka vaadanud pole, siis keskmine naine on seal ikka päris kohutavalt rumal.

          Kommentaar


            Miks te seda saadet vaatate üldse? Kardate, et naine tarib teid saatesse? Sorry kui valesti küsisin kuna ei tea kuidas sinna minnakse jms.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Miks te seda saadet vaatate üldse? Kardate, et naine tarib teid saatesse? Sorry kui valesti küsisin kuna ei tea kuidas sinna minnakse jms.
              Minu arust tehakse seal teinekord ikka päris naljakaid/huvitavaid ülesandeid. Paneb mõtlema palju ise oleksid võimeline ära tegema ning kuidas naised üldjuhul alahindavad, aga harva ka metsikult ülehindavad oma mehi (vooditegemine ehk lina panek, padi padjapüüri ja tekk tekikotti ning kõik ilusti voodi peal 30 sekundiga, kui ma õigesti mäletan, tundub tõesti reaalne eksole) Kuigi kohati on täiesti lamp ülesanded ning siis see Liina Randpere kriiskab ja kraaksub liiga palju.

              Kommentaar


                Rumal ja kiire küsimus, kuna pole väga aega ja ruumi hetkel otsida ise.

                Mis interneti lahendus oleks kõige odavam ja ka mõistlikum korterisse võtta?

                Ehk siis pulk või püsiühendus?
                Hind võiks ideaalis olla 10 euro kanti.
                Televiisort ja lauatelefoni ning teisi vingeid asju vaja ei oleks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  Rumal ja kiire küsimus, kuna pole väga aega ja ruumi hetkel otsida ise.

                  Mis interneti lahendus oleks kõige odavam ja ka mõistlikum korterisse võtta?

                  Ehk siis pulk või püsiühendus?
                  Hind võiks ideaalis olla 10 euro kanti.
                  Televiisort ja lauatelefoni ning teisi vingeid asju vaja ei oleks.
                  Püsiühendus.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    On olemas miskit alternatiivi "Pirate App" nimelisele asjale (ei paista töötavat enam) millega saaks ülimugavalt mp3'sid tõmmata? Mõningad mis ennast reklaamivad sellisena ja mida olen proovinud ei kannata kriitikat.
                    Pirate App töötab mul...

                    Registreerid siin: http://vk.com (pead neile oma moblanr andma)
                    Ja rakenduse seadetes kasutad siis seal regatud logini.


                    Pole tänu väärt ahvid!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Püsiühendus.
                      Nõus.
                      Pulk sobib ainult lollidele ja maal elavale vanaemale, kellel eriti muud alternatiivi pole.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Google on katki?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Google on katki?
                          Ei ole.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Oskab keegi soovitada kust saaksin kiiremas korras homse päeva jooksul osta tavalisi žetoone, mida on ühe mängu jaoks vaja. Või kui ehk kellelgi endal on olemas, siis sümboolse summa eest oleks nõus üheks päevaks laenama
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Võid novaluxi vaadata, seal oli 20 x 5 žetooni 50 krooniga.
                              sigpic

                              Kommentaar




                                Mis muusika algusstseenis taustaks mängib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X