320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kui mu kaaskommentaator mulle närvidele käib, ma tal suu ja nina kinni teibin, ta radika külge aheldan ja mängu lõpuks ta surnud on, siis ilmselt vastutaks küll.
    See ei olnud ju teema. Aga las ta jääda.

    Kommentaar


      Algselt postitas allarn Vaata postitust
      Mängu kommenteerimise ajal lähed nii elevile, et ajad erutusest käed laiali. Üks käsi tabab su kaaskommentaatorit, kes kukub selle peale tooliga pikali ning lööb enda pea vastu laua nurka. Kaaskommentaator sureb. Kas sa vastutaksid sellisel juhul enda arvates tapmise eest?
      Mitu sulle lingitud juhtumitest sellisesse kategooriasse langeks muidu?

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Ära demagoogitse, jobu, kui sinu ihus nuga edasi või tagasi keerata, sa ei mõtiskleks, et kas tegu provokatiivse või mitteprovokatiivse tapmisega, kas üldse tapmisega tegu või hoopis mõrvaga jne.
        Ja jaurama hakkasid sa minu postituse peale kus ma mainisin tapmist selle sõna laiemas tähenduses. Miskipärast kõik saavad sellest aru, mida sulle öelda taheti aga sina ikka mängid lolli või oledki seda. Nagu eelnevalt öeldud sai - sinusugusele kuluks ära saatus, kus sind täiesti korrektselt, kogenud juuuraharidusega kohtuniku poolt seinaäärde saadetaks. Saaksid end viimsel hetkel lohutada, et kõik vastab KarS § -le X.
        Oeh, mine palun Delfisse tagasi.

        Aitäh

        Kommentaar


          Algselt postitas allarn Vaata postitust
          Mis süsteemi? Eesti Vabariigi õiguskorra?
          Jah, Allarn, Eesti Vabariigi õiguskorra. Nagu Gallacher sulle juba suhteliselt ärritunult kirjeldas ja nagu ma ka ise sinu tsiteeritud postituses vihjasin: ära siis unusta ise sarnlises olukorras Eesti Vabariigi õiguskorda taevani kiita.

          Kommentaar


            Toon sulle näite. Oletame, et sa kommenteerid jalgpallimängu. Mängu kommenteerimise ajal lähed nii elevile, et ajad erutusest käed laiali. Üks käsi tabab su kaaskommentaatorit, kes kukub selle peale tooliga pikali ning lööb enda pea vastu laua nurka.
            Vägev näide.
            Oletame, et allarni ema ja isa on juhtumisi vend ja õde ning nende järeltulija läheb jalkat vaadates nii elevile, et põrutab oma kolmeaastast õde.
            Idioodile idiootliku näitega!
            Edit: teised jõudsid juba varem kretiinile vastata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Vägev näide.
              Oletame, et allarni ema ja isa on juhtumisi vend ja õde ning nende järeltulija läheb jalkat vaadates nii elevile, et põrutab oma kolmeaastast õde.
              Idioodile idiootliku näitega!
              Kui rumal võib üks inimene olla. Tõepoolest. Kõige hullem on olukord, kus inimene arvab, et ta on tark, aga paraku ei ole. Palju õnne sulle.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Vägev näide.
                Oletame, et allarni ema ja isa on juhtumisi vend ja õde ning nende järeltulija läheb jalkat vaadates nii elevile, et põrutab oma kolmeaastast õde.
                Idioodile idiootliku näitega!
                Ei maksa nüüd fullretardi ka ära kiskuda. Allarni jutus tegelikult point olemas, aga millegipärast üritate asja liiga isiklikuks keerata.

                Kommentaar


                  Allarn, ei ole mõtet, juba 20 postitust tagasi polnud. Aeg on kallis asi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Ei maksa nüüd fullretardi ka ära kiskuda. Allarni jutus tegelikult point olemas, aga millegipärast üritate asja liiga isiklikuks keerata.
                    Milles see point on?
                    Kuskil on piir kus paratamatult lähebki asi isiklikuks, kuigi ma nimetatud tüüpi ei tunne. Kurikamõrvaril oli ka tema seisukohast äkki point olemas aga ehk on minul ka õigus öelda, et lööks selle värdja oma käega maha?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Milles see point on?
                      Rohkem ei olegi vaja.

                      Over and out.

                      Kommentaar


                        Out siis out. Asja konklusiooniks on, et kui noorukid peksavad asotsiaali surnuks ja pääsevad vangistusest, siis see on korrektne ja klaar, sest paragrahv polnud tapmine. Kui 19-aastane ema surmab oma vastsündinud lapse ja pääseb vangistusest, siis see on õige, klaar ja korrektne, sest paragrahv polnud tapmine. See, et mõlemal puhul oli sisuliselt tegemist tapmisega, on irrelevantne. Ja nii ongi normaalne.

                        Normaalne?

                        Kommentaar


                          Krt kui keegi ikka paha on teinud,siis peab selle eest ka vastutama,selle all ma ei pea silmas mingeid tingimisi või kokkuleppe menetlusi!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Mina pole mingi õigusspets ja ei kavatse sellel teemal 20 lehekülge jaurata, aga leian, et allarni jutus on iva kui näeb n-ö tapmisel ja tapmisel vahet. Muidugi arvan ka mina, pärast neid artikleid lugedes, raisad said vähe kui üldse võib nimetada, et midagi said. Kuid paraku asjad (õnneks) ei käi selle järgi palju mina või Sina arvame et keegi peaks saama. Oma arvamuse kujundame tihti põhinedes mingitele kahtlaseväärtusega subjektiivsetele olukorrakirjeldustele.

                              Ja ma usun, või no vähemalt tahaks loota, et praegused otsustajad kohtumajas on otsuste langetamisel hulga pädevamad kui keskmine foorumikasutaja (rääkimata siis veel mingitest Delfi kommentaatoritest).

                              Ning see, et kedagi nüüd siin saata seinaäärde kuklalasku ootama on ilmsegelt nii jabur kui vähegi olla annab. Pärast selliseid soovitusi on raske kodaniku järgnevaid sõnavõtte tõsiselt võtta.

                              Lisaks ma ei pannud kordagi tähele, et allarn oleks öelnud, et olukord on normaalne.

                              PS! Mul pole plaanis teemat edasi jätkata. Arvaku siis keegi kuidas ise paremaks peab.

                              Kommentaar


                                Toon ka vahva näite kus alles peale edasi kaebamist sai TERVELT 3 kuud vangistust.

                                http://www.ohtuleht.ee/465148

                                Kommentaar

                                Working...
                                X