320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Mul ka küsimus.

    mida tähendab meinstriim? Mis kontekstis ja kuidas seda kasutada? Miks paljud seda nüüd järsku siin Eestis kasutama on hakanud?
    Peavool, miski mida teavad/kasutavad/kuulavad enamus inimesi.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      sa ei räägi copy-pastist vaid teksti valimisest (highlight)? Et siis ei ole tekstil tumesinine taust vaid mingi helesinine?
      Just nii.

      Edit: Cannu lahendas probleemi. Tänud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Nii , üks küsimus seoses telefoniga Sony xperia Tipo. Sai selline mudel siis soetatud eile. Kuna enne seda kasutasin vanema generatsiooni telefoni, siis on kõik ikka väga uus mu jaoks. Aga päevaga olen päris palju selgeks saand. Siiski tekkis küsimus selle nö avakuva suhtes. Et nimelt on mul mingi mõttetu google hall riba pmst keset seda avakuva, st et ei saa korralikult mingit taustapilti kasutada. Kuidas selles oleks võimalik lahti saada?
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Millist kella soovitaksite?

          Fossil - Jake Leather Watch - Black with Blue



          Swatch


          Diesel


          Kas keegi on tellinud watchshopist omale kella? Kuidas garantiiga lood? Oskab keegi mõnda muud soodsat kohta soovitada, kus garantiiga ka asjad korras? Oskab keegi mõnda überstiilset kella soovitada?

          Edit: siin veel mõned kellad: http://www.watchshop.com/index.php?t...37521,99953369,
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Miks tänapäeval siiamaani on turvakaamerate salvestised nii sita kvaliteediga? telefonid teevad ülihea kvaliteediga pilte, viodeid ja kõike muud aga miks igalpool siiamaani turvakaamerata videokvaliteet nii sitt on?

            Kommentaar


              Oleneb kus? Nt sellepärast,et enamustel on vanad süsteemid ja serverid ja kaamerad mida ekspluateeritakse niikaua kuni pilti ees pole lõpuks.Alles siis hakatakse uuendamise peale mõtlema ja uuendamine pole üldse odav lõbu.


              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Miks tänapäeval siiamaani on turvakaamerate salvestised nii sita kvaliteediga? telefonid teevad ülihea kvaliteediga pilte, viodeid ja kõike muud aga miks igalpool siiamaani turvakaamerata videokvaliteet nii sitt on?
              b-day

              Kommentaar


                Ei ole teemaga kursis, aga kõvakettad ei maksa tänapäeval mitte sittagi. Et see andmemahu värk nagu ei tohiks olla probleem.

                Kommentaar


                  Ühes hotellis kus ma töötasin, hakatakse kohekohe turvasüsteeme upgreidima..4 monitor,igal 16 kaamerat,pluss iga monitori taga arvutikast ja kõvakettad pluss uued led -idega kaamerad..maksumus on vanas rahas nii u. 300.000.Sellest kõige kallim osa on siis neli arvutit mis moodustavad ca poole maksusmusest


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ei ole teemaga kursis, aga kõvakettad ei maksa tänapäeval mitte sittagi. Et see andmemahu värk nagu ei tohiks olla probleem.
                  b-day

                  Kommentaar


                    Kas Riigikogus ja Eesti Energia nõukogu koosolekuruumides on Kalle Pallingule eraldi mängunurk ka olemas?

                    Kommentaar


                      jep. Suisa nimeline - WC.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        kui palju Kreisiraadio username'e meil foorumis on? jyriöö, Kasepats-Pidur, viive_sünnipäev(oli kunagi, eks?), Kihnuviive?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Mul ka küsimus.

                          1. mida tähendab meinstriim?
                          2. Mis kontekstis ja kuidas seda kasutada?
                          3. Miks paljud seda nüüd järsku siin Eestis kasutama on hakanud?
                          Ma tegelt pole neile kolmele küsimusele veel ammendavat vastust saanud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Ma tegelt pole neile kolmele küsimusele veel ammendavat vastust saanud.

                            Mainstream is what's the new trend. when one "style" gets old, a new one is reborn, a mainstream person is someone who jumps from trend to trend so that they fit in with the rest of the crowd. Mainstream is being what society thinks you should be, and look like.

                            Avril Lavigne took the casual wearage of the tie, something "underground" and unique, and turned it into something everyone wears, she turned it into something "normal", a trend. mainstream.

                            Nii kaua kui mina mäletan, on Eestis seda sõna alati kasutatud. Ju sul on sõbrad vahetunud siis.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Kas Riigikogus ja Eesti Energia nõukogu koosolekuruumides on Kalle Pallingule eraldi mängunurk ka olemas?
                              Palling ei ole kõige noorem praeguse RK koosseisu liige. Kusjuures.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Ma tegelt pole neile kolmele küsimusele veel ammendavat vastust saanud.
                                Eestikeelne vaste "peavool" on minumeelest isegi märksa kirjeldusrikkam kui see anglitsism. Peavool, põhivool, põhisuund, valdav stiil või suunitlus. Peavoolus on alati lihtne kaasa triivida, erinevustest tulenevat kriitikat kartmata, vastutust võtmata, ise mõtlemata. Peavoolumeedia serveeritavat süvenematult tõe pähe võtta; hääletada platvormidesse süüvimata alati parlamendiparteide poolt, olgugi, et kolmveerand nende tegevusest on selline, mis hiljem vihale ajab jne.

                                Eestis on seda väljendit päris palju kasutama hakatud sellepärast, et see on... Noh, meinstriim.

                                Ma arvan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X