320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas saksamaal ei tohi enda avariist pilti teha?

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kuna keegi pole veel reageerinud, proovin ise. Olen umbes samasugune koopainimene, ainult Xperia Go vastne omanik. Desktopi tiluliludest saab lahti nii, et hoiad näppu peal, kuni surakat saad, siis lohistad prügikasti (prügikast tekib põhimenüü nupu asemele). Korralikku taustapilti pole ma seni suutnud panna, sest ühe desktopi asemel on mul viis desktoppi, näpuga rullides saab nende vahel edasi-tagasi kerida ning taustapilt on neil ühine s.t. peaks olema 5x laiem. Aga eks loe oma telefoni dokumentatsioonist lähemalt.
      Suured tänud, sain ka kohe palju selgemaks mõndade asjade kohapealt !
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        Kas kui lähen sõjaväkke ja mul jääb koht alles ülikoolis, kus ma selleks ajaks ei ole veel reaalselt koha käinud, ning armees otsustan, et see konkreetne eriala pole ikkagi minu keiss, siis kas sellele ei järgne mingeid sanktsioone, ega ju? vaid saan lihtsalt öelda:" tore, et aastakese kohta kinni hoidsite, aga ma nüüd lähen. tsaupaka."

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          Kas kui lähen sõjaväkke ja mul jääb koht alles ülikoolis, kus ma selleks ajaks ei ole veel reaalselt koha käinud, ning armees otsustan, et see konkreetne eriala pole ikkagi minu keiss, siis kas sellele ei järgne mingeid sanktsioone, ega ju? vaid saan lihtsalt öelda:" tore, et aastakese kohta kinni hoidsite, aga ma nüüd lähen. tsaupaka."
          Seltsimees Teiresias, te olete mölakas.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Küsimus selline, et kui inimene on kolumbia kodakondne , kuid elab ja töötab ametlikult Hispaanias ning sooviks tulla paariks päevaks Eestisse, siis kas tal on vaja viisat ka või mitte?
            Koondise põhimängija

            Kommentaar


              kui ta on legaalselt Euroopa Liidu territooriumil, siis ei takista miski teda Eestisse tulemast. Mingit eraldi viisat tarvis ei ole.

              Kommentaar


                Keegi oskab öelda selle laulu esitajat nime, mille refräänis on 69(sixty-nine)?

                Rühmatreeningutes kasutatakse seda laulu üsna tihti.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Keegi oskab öelda selle laulu esitajat nime, mille refräänis on 69(sixty-nine)?

                  Rühmatreeningutes kasutatakse seda laulu üsna tihti.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    hahha näe see kvalifitseerub:

                    Bryan Adams - Summer of 69

                    Kommentaar


                      Ahh mine muffi....nägin ise ka seda videot seal otsingus, aga millegi pärast arvasin, et see uuema aja laul ja see video algus oli mustvalges, siis olin kindel, et see pole see.

                      Õige laul oli ikka, tänud!
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Küsimus selline, et kui inimene on kolumbia kodakondne , kuid elab ja töötab ametlikult Hispaanias ning sooviks tulla paariks päevaks Eestisse, siis kas tal on vaja viisat ka või mitte?
                        Tood Falcao Eestisse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Keegi oskab öelda selle laulu esitajat nime, mille refräänis on 69(sixty-nine)?

                          Rühmatreeningutes kasutatakse seda laulu üsna tihti.
                          Päris huvitav rühmatrenn.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                            Küsimus selline, et kui inimene on kolumbia kodakondne , kuid elab ja töötab ametlikult Hispaanias ning sooviks tulla paariks päevaks Eestisse, siis kas tal on vaja viisat ka või mitte?
                            Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
                            Tood Falcao Eestisse?
                            Keegi just kusagil ütles, et Faktuaalse Kaamera nõmenaljade valguses oleks tõsiselt hea, kui Kaljus maandukski järgmisel aastal mõni kolumbialane. Rattad juba veeravad, nigu näikse.

                            Kommentaar


                              Kuidas ma enda Galaxyl saan maha võtta, et ta iga FB-updeidist mulle märku ei annaks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuidas ma enda Galaxyl saan maha võtta, et ta iga FB-updeidist mulle märku ei annaks?
                                Lähed FB appi. Vajutad all vasakul olevat nuppu ja võtad seadetest uuendused maha.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X