320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Kindlasti on kõige parem seda teha soojas ruumis. Samuti, kui ise jõud ei käi, siis on tore inimesi appi võtta - näiteks õmblejad oskavad mõnikord seda teha. Kui seda sama rikkis lukku nemad ära ei oska remontida, siis panevad uue.
    Kindlat retsepti ei oska antud probleemile anda - vaata individuaalselt.
    Tubli.

    Kommentaar


      Millal tuli müügile esimene puutetundlik telefon?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Kas esimene Nokia 9000 Communicator oli puutetundlik? Pakun et mõni Communicator seeria telefon on esimene.

        E: Esimene communicator tuli 96. Pakun huupi paar aastat edasi ja oli olemas.

        Kommentaar


          juba alexander graham belli leiutis reageeris puutele.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Kas esimene Nokia 9000 Communicator oli puutetundlik? Pakun et mõni Communicator seeria telefon on esimene.

            E: Esimene communicator tuli 96. Pakun huupi paar aastat edasi ja oli olemas.
            Küsi Kojamehelt, tal oli see imevigur.
            Minu arust polnud puutetundlik.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              aga esimene puutetundliku ekraaniga telefon oli ibm simon.
              The first touchscreen phone was the IBM Simon, launched in 1992. During this decade the popular iPaq (not made by Apple by the way) was launched with touchscreens and optional phone attachments. HTC, the leader in touchscreen phones up until the iPhone and makers of phones like the Nexus One launched their first touchscreen phone, the HTC Wallaby aka XDA in 2002. Apple did actually make a concept for a touchscreen phone (not a mobile, a regular landline phone) way back in 1984!
              keskmine jurakas:

              Kommentaar


                Kuidas .gif faile saab foorumisse postitada?
                FORZA FIORENTINA!

                Kommentaar


                  [img]graphics interchange format[/img]
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    FORZA FIORENTINA!

                    Kommentaar


                      Tänud toimib
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        Kes tegi Facebooki sellise isiku : Surnud Marion (kättemaksukontorist)? ja mitu korda ta enne sündimist pea peale kukkus?

                        FORZA FIORENTINA!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas epicap Vaata postitust
                          Kes tegi Facebooki sellise isiku : Surnud Marion (kättemaksukontorist)? ja mitu korda ta enne sündimist pea peale kukkus?
                          6 ühist sõpra ja veel küsid? Ju keegi su tutvusringkonnast
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Bart Vaata postitust
                            6 ühist sõpra ja veel küsid? Ju keegi su tutvusringkonnast
                            Ma ei teinud seda pilti, fb-s rahvas jagas
                            FORZA FIORENTINA!

                            Kommentaar


                              Vabandage minu vigastus... aga minul läks tuju heaks.

                              Kommentaar


                                Ostsin Rakvere Rimist 1,5 liitrise Arkta gaseeritud joogivee 21 senti pudel. Samas kõrval oli 25 senti maksev Arkta tavaline joogivesi, ilma gaasita. Nats ilmelik, et gaseerimine vee odavamaks muudab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X