320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    vana Nokia + peakomplekt. Kuidas ma saan seadistada nii, et automaatselt kõne vastu võtaks?

    Lisatarviku seadete alt panin selle nagu peale, aga ei toimi. Proovinut mitme telefoniga ja mitme hands-freega, aga sittagi. Kas ma pean kusagilt veel mingeid seadeid torkima? Keegi saab kinnitada et tal selline asi kunagi töötanud on?
    Kui kunagi ammu ammu Nokia oli siis mäletan, et seadetes sai panna mingi valiku, et kui handsfree on ühendatud siis võtab peale ühte piiksu või asja automaatselt vastu. Ei oska öelda kas kõigil see nii oli...teoorias peaks olema...kui just 15 aastat vana föön pole

    Kommentaar


      jah ma sain tööle. See valik oli olemas, aga toimis vaid siis kui kõne märuanne oli helin ja mitte hääletu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Tööinspektsioon väidab, et pikeneb:

        Algselt postitas RedMike Vaata postitust
        "Olukorras, kus tööandjal puudub võimalus katseaja tulemusi hinnata (näiteks on töötaja haiguslehel,
        rasedus- ja sünnituspuhkusel, ajateenistuses), peatub katseaeg lähtuvalt katseaja eesmärgist.
        Katseaeg pikeneb ajavahemiku võrra, mille jooksul ei ole võimalik katseaja eesmärki täita ehk hinnata
        töötaja-tööandja-töö vastastikust sobivust."

        Tuleneb TLSi käsiraamatust.
        Kus juures asi pole nii lihtne. Üks tädi kes tegeleb tööõigusega igapäevaselt ja annab ka ülikoolis selle teemalisi loenguid, väitis, et katseaeg pikeneb ainult siis, kui töölepingus on kirjas, et katseaeg on 4 kuud. Juhul kui lepingus on kirjas, et katseaeg on 4 kuud ja kirjas ka katseaja viimane päev, siis ei pikene ta kuidagi.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kuskohast ma saan Tallinnas ise kohale minna ja kohe osta sooja telnjaškat? Netipoode on miljon, aga mul on kohe vaja, mitte nädala pärast.

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kuskohast ma saan Tallinnas ise kohale minna ja kohe osta sooja telnjaškat? Netipoode on miljon, aga mul on kohe vaja, mitte nädala pärast.
            Laki 30 asub tööriiete pood Becky, sealt võib saada sellise korralikku paksema; aga neid õhukesi variante müüakse küll vist kõikides suuremates ehitusmarketites. Päris autentset kraami (sdelano v sssr) tasub muidugi otsida Balti jaama turult.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ma jah otsin seda Kislovodskis tehtud autentset kraami, mis on 100% puuvillane. Eks tuleb sammud Balta turule seada.

              Kommentaar


                Kas foorumis leidub kedagi, kes opereeriks CNC-masinaga?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Sa tahad tellida midagi või? Ma tean paljusid inimesi, kes selle masinaga töötavad. Mis sind täpsemalt huvitab?

                  Kommentaar


                    Kas winamp on võimalik nii mängima panna, et iga 15. lugu oleks üks teatud lugu? Ehk muidu suffeldaks, aga ainult ühte lugu kordaks teatud aja tagant?

                    Kommentaar


                      kas kellelgi kuuks ajaks mingit androidi telefoni on laenata? Võib olla poolperses (aku ei pea, ekraan mõrane, kõlar/mikker ei tööta)
                      vaja et suudaks helistada ja rakendusi jooksutada.


                      Või mis hinnaga ma selle mingist pandimajast või kasutatud telefnide peost saaksin?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        kas kellelgi kuuks ajaks mingit androidi telefoni on laenata? Võib olla poolperses (aku ei pea, ekraan mõrane, kõlar/mikker ei tööta)
                        vaja et suudaks helistada ja rakendusi jooksutada.


                        Või mis hinnaga ma selle mingist pandimajast või kasutatud telefnide peost saaksin?
                        Mul õepoeg müüs oma Samsungit 40 euriga. See mingi 1,5 aastat vana ja käib keskelt lahti ja tuleb välja klaviatuur. Kui huvi, siis võin täpsemalt uurida.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          ära esialgu hakka vaeva nägema. Aga tänud

                          Kommentaar


                            Kindlasti mingi debiilselt lihtne nõks asjal, aga ma praegu ei pauguta lahti. Uus arvutikast. Chrome'iga Triobet.ee ei kuva midagi, ainult punast tausta. Kui läbi google'i läksin siis kuvas avalehe ja midagi edasi vajutades kaob kõik muu peale punase tausta ära. Adblocke, anti-viiruseid on/offitasin.

                            IE'ga proovisin ja avas.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              flash plugin on installitud?

                              Kommentaar


                                Adobe Flash Player is directly integrated with Google Chrome and enabled by default. Available updates for Adobe Flash Player are automatically included in Chrome system updates.

                                Your Google Chrome browser already includes Adobe® Flash® Player built-in. Google Chrome will automatically update when new versions of Flash Player are available.

                                Kontrollisin üle ja ütleb, et töötab ... ükski muu site seni pole ühtki probleemi kogenud. Windows 8 opsüsteemiks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X