320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi viitsib youtubest üles otsida UCL 2005 finaali highlightsi ITAALIA kommentaaridega?

    Kommentaar




      -e- tra küll, ma ütlen.

      -e2- vaadake parem seda - http://www.youtube.com/watch?v=GB2rte5CkeY
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kas ma olen ainuke, kelle arvates 90% nn naljakatest koduvidetest pole üldse naljakad?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          1) logisin võõras telefonis twitterisse sisse.
          2) ei oska välja logida ennast sealt.
          3) ei loginud appi kaudu, vaid neti. (õpetused netis on ainult kuidas appist välja logida)
          iseensest probleem ju kerge, tuleb aint logout leida aga probleem on selles, et seda kuradi asja ei eksisteeri seal, on kellegil sama probleem olnud/oskab keegi aidata?
          ette tänades, mina ja mu säutsud
          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kas ma olen ainuke, kelle arvates 90% nn naljakatest koduvidetest pole üldse naljakad?
            ei ole.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Palju auto teisaldus maksma läheb? Ütleme,et parkisin valesti ja viidi ära.
              Trahv + mingi sümboolne summa vedamise eest?
              Kui kohe järgi ei lähe, hakkab mingi protsent ka jooksma?

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Palju auto teisaldus maksma läheb? Ütleme,et parkisin valesti ja viidi ära.
                Trahv + mingi sümboolne summa vedamise eest?
                Kui kohe järgi ei lähe, hakkab mingi protsent ka jooksma?
                + parkimistasu kusagil valvega parklas.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  mingi sümboolne summa vedamise eest?
                  Kahtlustan, et selles äris sümboolseid summasid ei tunta.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Mis valemiga on Toomas nii kaugele jõudnud superstaaris? Ma saan aru, et seal nagunii keegi laulda ei oska, aga nii "hästi" kui tema oskavad ju pmst kõik eestlased laulda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Mis valemiga on Toomas nii kaugele jõudnud superstaaris?
                      Valem lihtne. Tuleb ühest konkurendist rohkem telefonikõnesid saada

                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      Ma saan aru, et seal nagunii keegi laulda ei oska, aga nii "hästi" kui tema oskavad ju pmst kõik eestlased laulda.
                      ei vasta tõele

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Mis valemiga on Toomas nii kaugele jõudnud superstaaris? Ma saan aru, et seal nagunii keegi laulda ei oska, aga nii "hästi" kui tema oskavad ju pmst kõik eestlased laulda.
                        Väike kirjeldus tema infolehelt:
                        Tartust pärit Toomasel on majanduse bakalaureus Tartu Ülikoolist, samuti Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureus laulu erialal. Hetkel õpib ta vahetusõpilasena Soomes Sibeliuse Akadeemias klassikalist laulu.
                        Hmm..., ei oska laulda?

                        Äkki ei oska sina ise aru saada sellest, kes oskab laulda ja kes mitte?


                        Muuseas, mina isiklikult oleks ta sealt saatest ammu välja hääletanud, aga seda mitte tema lauluoskuse pärast.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Mis värk mul on, et muidu netis ringiliikumine pole probleem aga millegipärast ei ava mul hotmailis meile ning nt tak-ist ei näe sõiduplaane ka, viskab mingi valge lehe lihtsalt ette... ja jutt käib mozillast. Analoogne juhtum vist nagu siin eelpool kirjeldatud, aga mina suurt ei jaga sellest asjast siiamaani...
                          keegi?
                          Koondise põhimängija

                          Kommentaar


                            Kuidas on see võimalik, et Eesti tv-kanalid lasevad koguaeg sellist sitta telekast ja mingi 5-aastat vanu filme ja nüüd täna lambist on tv3äes "Looper", mis alles esilinastus kinodes üle maailma? Panid terve 10-aasta eelarve rahad sinna alla?

                            Kommentaar


                              Millest võib tekkida järgnev probleem... Nimelt koduses wifi võrgus töötab nett ja firefox laitmatult, mingeid probleeme ei ole. Koolis aga ei saa üle 5min netis olla, kui hakkab pidevalt ette viskama "firefox has stopped working". Task Managerist kinnipanek ja uuesti avamine ei aita, sest mõni minut hiljem pilt taas hangunud ja errori kirjad ees. Leviga samuti probleeme ei ole, sest näitab laitmatut ühendust. Seda tõestavad ka teiste arvutid. Et just millest see võib olla, et ühes võrgus töötab nagu kulda, aga teises ajab üks error teist taga?

                              Kommentaar


                                Ericbana, kas sa oled läpiga koolis ja kasutad sealset WiFit? Kui teistel, kes ka kooli WiFit kasutavad, on täpselt sama probla, siis on probleem teie kooli modemi seadetes, mis sheerib WiFit. Võib olla kas interneti piiratud kasutamine või et liiga paljud korraga kasutavad seda vabalevi WiFit ja võrk on ülekoormatud (mis küll ei tohiks põhjus olla). Kui teil on koolis normaalne arvutiõpetaja, soovitaks tema jutule minna, äkki teab lahendust.
                                FC Flora & FC Chelsea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X