320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul kodus 2 telekat, ühe antenni otsas, üks telekas töötab jumala perfektselt aga teine teeb sellist pulli, misasja ma pean tegema, see segab mu telekavaatamist
    http://img408.imageshack.us/img408/7397/p7270072jh9.jpg
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
      Mul kodus 2 telekat, ühe antenni otsas, üks telekas töötab jumala perfektselt aga teine teeb sellist pulli, misasja ma pean tegema, see segab mu telekavaatamist
      http://img408.imageshack.us/img408/7397/p7270072jh9.jpg
      kõigepealt proovi kui on ühendatud ainult ühele telerile (hetkel mässav telekas) ja kui probleem jätkub siis võib asi teleris (mitte 100% kindlusega).
      kui toaantenn on siis osta teine antenn lisaks ehk mõlemad telekat oma antenniga. kui väliantenn on kusagil katusel ja sealt tuleb mõlemasse telekasse siis ei kujuta ette.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        kui toaantenn on siis osta teine antenn lisaks ehk mõlemad telekat oma antenniga. kui väliantenn on kusagil katusel ja sealt tuleb mõlemasse telekasse siis ei kujuta ette.
        väliantenn on, üks antennijuhe tuleb tuppa, selle jagame 2-ks ja nii see pilt tulebki. Kas mingit pildiparandusjuppi ei ole võimalik vahele panna?
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          selle kohta ei oska midagi öelda. aga võid näiteks sinna kirjutada oma küsimuse ja ma arvan et keegi ikka oskab midagi vastata: http://www.tevalo.ee/foorum/

          Kommentaar


            Ja tekkis veel selline küsimus, et kui ostan kõige tavalisema Sati panni ja tüüneri, kas siis mul oleks võimalik väikese nokitsemisega, tasuta ja ausalt püüda teavakanaleid ilma, et ma liituks mingi Viasatiga ja ilma, et politsei tuleks minu ukse taha möllama
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              Kuidas käib soccerneti ennustusmäng ja mida need värvilised numbrid tähendavad?
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                Mismoodi on parem juhitavus, peened või laiad rehvid?
                kuidas võtta...näiteks autorallis talverallidel on kitsad ja kõrgeprofiililga rehvid, mis garanteerivad väga hea juhitavuse ja teelpüsivuse( piigid muidugi loevad ka palju).asfaldi rallidel kasutatakse laiasid madalaprofiiliga rehve et oleks maksimaalne haarduvus asfaldiga. samas hea juhitavus ja sõidumugavus ei käi teps mitte käsikäes ja mis kõige tähtsam hea juhitavus loeb ka autost maru palju
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                  Ja tekkis veel selline küsimus, et kui ostan kõige tavalisema Sati panni ja tüüneri, kas siis mul oleks võimalik väikese nokitsemisega, tasuta ja ausalt püüda teavakanaleid ilma, et ma liituks mingi Viasatiga ja ilma, et politsei tuleks minu ukse taha möllama
                  kuna maailmason ikka palju tasuta olevaid taevakanaleid, siis minu teada tuleb osta hästi võimas sati pann et hästi püüda neid, aga neid viasati omasid vist ei saa nii lihtsalt, samas kui sul mõni tuttav või tuttavate tuttav on osav poiss siis see teeb sulle parasjagu nö kuldkaardi valmis ja kui elad kuskil eramus siis ei tule sulle mingid tüübid ka selga
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Probleem:

                    Helistasin Andrele, ütles, et väljasõit kell 12.30. Küsisin Ummilt üle, tema kinnitas sama.
                    Nüüd Jan saatis sõnumi, et väljasõit kell 7.30.

                    Mida teha?

                    Kommentaar


                      Lihtsalt leppida sellega, et üle lasti

                      Kommentaar


                        Kas mingi FTA kanal Astras näitab regulaarslt ka Bundesliga otseülekandeid?
                        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                        Ken Lee tulibu dibu douchoo

                        Kommentaar


                          Mis Jää-ääre (või inboileri või jääboileri) lugu see on, kus on umbes selline koht "käed on külmad augustiöös" või midagi sellist

                          Kommentaar


                            Jääboiler Paljajalu asfaldil

                            Kommentaar


                              miks naised ütlevad et õlle hais,minu arust ikka õlle lõhn??
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Naiste loogika järgi on õlle hais meestel sageli alumiste, turbopõskede vahelt pärit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X