320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Said probleemist jagu ja kui jah, siis mis häda oli?
    Ei saanud. Ka arvuti ei suutnud mini-sd-d leida. EI leia ka teistel telefonidel, et ilmselt on tegu kaardiveaga.

    Kommentaar


      Äkki mõni arvutimees oskab vastata!?

      Selline probleem, et mis jama selle Intel HD graafika kaardiga on, kas sellega midagi teha ka saab? noh ma mõtlen mängimist, ostsin endale arvuti millel andmed üldiselt normid aga nüüd selgub, et see ei jooksuta ühtki mängu, muidu näitab et 1696Mb video mälu peaks ju ok olema... tegelt ise väga tihti ei mängigi aga vahel tuleb isu mängida mõnda spordimängu jms.

      Kommentaar


        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
        Äkki mõni arvutimees oskab vastata!?

        Selline probleem, et mis jama selle Intel HD graafika kaardiga on, kas sellega midagi teha ka saab? noh ma mõtlen mängimist, ostsin endale arvuti millel andmed üldiselt normid aga nüüd selgub, et see ei jooksuta ühtki mängu, muidu näitab et 1696Mb video mälu peaks ju ok olema... tegelt ise väga tihti ei mängigi aga vahel tuleb isu mängida mõnda spordimängu jms.
        integreeritud mälukas ongi sitt, seega kui sul teist kaarti sees ei ole lisaks, siis tõepoolest: sa ei saa mingeid uuemaid häid spordimänge mängida nauditaval tasemel. laggiga saaksid, aga see ei ole seda väärt.

        Kommentaar


          Algselt postitas arx20 Vaata postitust
          Äkki mõni arvutimees oskab vastata!?

          Selline probleem, et mis jama selle Intel HD graafika kaardiga on, kas sellega midagi teha ka saab? noh ma mõtlen mängimist, ostsin endale arvuti millel andmed üldiselt normid aga nüüd selgub, et see ei jooksuta ühtki mängu, muidu näitab et 1696Mb video mälu peaks ju ok olema... tegelt ise väga tihti ei mängigi aga vahel tuleb isu mängida mõnda spordimängu jms.
          Ei ole arvutimees, aga minu rüperaalil on HD3000 ja väiksema graafikaga jooksutab uuemaid mänge küll (Hitman Absolution, Far Cry 3) HD eripära on see, et tal enda mälu on 64mb, aga samas ta suudab kasutada muutmälu kuni sinu mainitud number. See kas jookseb mäng või mitte oleneb täiesti mängust, aka kas mäng teab et HD kasutab videomäluna muutmälu või mitte. Loodan et said aru

          Kommentaar


            Noh eile sain arvuti kätte alles ja olen jõudnud proovida ühte mängu (Pes2012), läheb käima aga siis kuskilt maalt lõõb errori ette...
            ja seal setingute all spetsicifationsis näitab, et kasutab kõigest 32 mb mis on unable

            Kommentaar


              Kas ERR kodulehelt annab videot alla laadida?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                spasibki
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  spasibki
                  Sa tagasi? Teist aastat ei tahtnud olla?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kas ERR kodulehelt annab videot alla laadida?
                    kõige kergem on: streamtransport.com

                    Kommentaar


                      Tervist. Kus kohast ma leiaks vanu Meistrite liiga ja suurturniiride mänge, kas siis striimida või alla laadida?

                      E; Kunagi keegi siit jagas mulle ühe eriti hea saidi, aga olen terve interneti läbi lahminud, aga ei leia enam.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        kõige kergem on: streamtransport.com
                        Tänud
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                          Või Fifa
                          Tõsine pask on tõesti see aasta PES-i seeria poolt väljaantud, mängitavus ehk polegi nii hull, kuid kui mäng tuleb välja: ilma uute transferideta,inglise liigal pole litsentsi(juba aastaid),samuti on saksa liigaga kõõga,arvestades, et liigasid on kümmekorda vähem kui Fifas, siis võiks vähemalt suurtemate liigade mehed olla enam-vähem kõik omanägu(ka seda ei suudeta), liiga ja erinevate cupi mängimise võimalused on mängust eemaldatud,Master liigas pole mängijatel enam eriputsasid, kõik muutuvad konami blank putsadeks,inimesed, kellel netti pole või on kehvake nett, sisuliselt neil polegi midagi mängida, ühe arvutitaga kahekesi liigade tegemise võimalust samuti enam pole.

                          Ühesõnaga mingi poolik junn on väljalastud, täiesti müstiline, mida KONAMI mehed küll mõtlesid.Kui aus olla, siis ma ei tea, millega need KONAMI arendajad terve aasta tegelesid, võrreldes Fifaga on täielik paigalseis, kui mitte paar sammu tagasi.

                          Mis mulle selle aasta Fifa puhul meeldib on see, et mängijate liigutused ja üldse kogu mängupilt tundub väga mõnus-sujuv ja tõetruu.Mis mulle fifa puhul ei meeldi, et meeste näod on enamjaolt ikka suht kivist, mina otsin ka reaalsust taga, jh ka detailidest.
                          Minumeelest FIFA 13 füüsiline pool näeb PS3-el isegi parem välja, nii PC kui PS3-el on next gen, kuid siiski minule mängides tundus, et PS-i peal on asi mõnusam, arvutile tundub, et üldse viimasel ajal tehakse lohakalt asju.
                          See keyboardi värk on vigane ja nooli kasutada ei saa, jh leidsin netist miskise I-K-J-L seadistused, kuid nu arusaamatu, miks klassikalisi nooli kasutada ei saa, jälle on FIFAL üks suur häda küljes, mis ei kutsu ka just selleaasta fifat mängima.Aastaid on olnud fifa-s klassikaline nupukombinn ja nüüd siis sellised ulmenupud kombineeritud, mida on võimatu muuta, proovisin ka hiir+klaverit, kuid nu see tundus nii ebamugavalt halenaljakas.

                          Tean jh, et puldiga saab ka, kuid ma olen aastaid mänginud klaveriga ja see on nii käesisseharjunud ja mõnusalt mugav ja konkreetne.

                          Nende konsoolide modifitseeringutega on mängud arvutil nii peesse keeratud.Eks konsoolid on raha, olgugi, et arvutid võimaldavad juba praegu kõvasti paremat,teravamat ja ilusamat graafikat kui konsoolid, arvutid jäävad ilmselt aasta aastalt ühe enam vaeslapse rolli.

                          Mida teha kutid??? Mida teie sellest arvate?

                          On kellegil pakkuda PES-le analoogset nuppude seadistamise võimalust otse Program Files-de kaustast, mingi emulaator vm.?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust


                            On kellegil pakkuda PES-le analoogset nuppude seadistamise võimalust otse Program Files-de kaustast, mingi emulaator vm.?
                            Customize FIFA -> Controls -> Controller -> control device: keyboard only -> ülevalt klõpsutad "attack" peale -> preset "alternate" -> seal on liikumiseks vaikimisi määratud klassikalised nooled, ülejäänud nupud saab vastavalt soovile muuta.

                            Mul igatahes töötab niimoodi. Harjutasin kunagi FIFA 2000 nupud käe sisse ja nüüd iga sügis madistan menüüdes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Customize FIFA -> Controls -> Controller -> control device: keyboard only -> ülevalt klõpsutad "attack" peale -> preset "alternate" -> seal on liikumiseks vaikimisi määratud klassikalised nooled, ülejäänud nupud saab vastavalt soovile muuta.

                              Mul igatahes töötab niimoodi. Harjutasin kunagi FIFA 2000 nupud käe sisse ja nüüd iga sügis madistan menüüdes.
                              THNX KASEPATS sain pidurist lahti!!!

                              Uskumatu aga toimib see valem mille sa andsid! Otsisin youtubest ka , aga seal oli õpetus mis siiski nooltega liikuda ei lasknud, sinu oma toimib aga nagu vanas heas fifas!

                              Suurimad tänud!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Tervist. Kus kohast ma leiaks vanu Meistrite liiga ja suurturniiride mänge, kas siis striimida või alla laadida?

                                E; Kunagi keegi siit jagas mulle ühe eriti hea saidi, aga olen terve interneti läbi lahminud, aga ei leia enam.
                                Mis mänge täpsemalt soovid? On päris palju mänge endal arvutis/DVDl/VHSil olemas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X