320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Tervist. Kus kohast ma leiaks vanu Meistrite liiga ja suurturniiride mänge, kas siis striimida või alla laadida?

    E; Kunagi keegi siit jagas mulle ühe eriti hea saidi, aga olen terve interneti läbi lahminud, aga ei leia enam.
    Mida otsid?

    kõige parem peaks olema - http://www.fbtz.com/forum/index.php (aga seal ei ole ma mitu aastat userit endale saanud )

    siis mainisid teadjamehed mulle seeliseid pleisse - http://wigan88.blogspot.dk/ ja venelaste http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1615

    Ise olen kasutanud seda - http://www.soccershouts.com/forum/ (ehk seda otsidki, sest varem oli tal teine nimi) ja kui seal finantsiga jamaks läks kolisid memberid ka siia - http://www.footylounge.org/index.php...do=view&id=22#

    kui ma nüüd liigselt teisi foorumeid reklaamisin, siis kopipeistige see Francescole privasse enne kustutamist.

    -e-
    neid ka kasutatud
    many links might be dead though - http://twb22.blogspot.in/search/label/Milan%20AC

    go through the whole forum even if its in Spanish - http://forum.rojadirecta.es/showthre...=1#post1697406
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      kuidas maciga saada funktsiooni copy image location? (või on asi hoopis safaris? või selles, et hiirel pole paremat klahvi/saab selle mulle teadmata trikiga?)

      -e- klahvidega hiir ei aidanud
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Ma ei ole üheski poes, kus käinud olen, näinud detsembri Jalkat müügil. Misvärk?
        On muidugi variant ühe oma kliendi kontorist adminni juurest virutada, kus nad laual hunnikus alati on ja mida ma teinekord ka teinud olen, aga selleks sinna sõita ka ei viitsi...

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Ma ei ole üheski poes, kus käinud olen, näinud detsembri Jalkat müügil. Misvärk?
          On muidugi variant ühe oma kliendi kontorist adminni juurest virutada, kus nad laual hunnikus alati on ja mida ma teinekord ka teinud olen, aga selleks sinna sõita ka ei viitsi...
          sama seis,mitte kuskilt ei ole uus ajakiri silma hakanud
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            kuidas maciga saada funktsiooni copy image location? (või on asi hoopis safaris? või selles, et hiirel pole paremat klahvi/saab selle mulle teadmata trikiga?)

            -e- klahvidega hiir ei aidanud
            Ma ei tea , kas 2006 aasta asjad ka 2012 toimivad: In Safari, right-click (ctrl+click) the image and choose "Copy Image Address" from the contextual menu.

            Kui see ei toimi, siis eika moodi:

            MACBOOK+JASPER=VÕIMALIK, ET MAAILMA HALVIM MÄKKI KASUTAJA!

            VÕIMALIK, ET MÄKK ON LIHTSALT IRONISEERIJATE KOHAPEALT VÄGA KRIITILISE MEELEGA.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Ma ei ole üheski poes, kus käinud olen, näinud detsembri Jalkat müügil. Misvärk?
              On muidugi variant ühe oma kliendi kontorist adminni juurest virutada, kus nad laual hunnikus alati on ja mida ma teinekord ka teinud olen, aga selleks sinna sõita ka ei viitsi...
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              sama seis,mitte kuskilt ei ole uus ajakiri silma hakanud
              ja ongi olemas inimesed, kes seda ka vabatahtlikult ostavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Ma ei tea , kas 2006 aasta asjad ka 2012 toimivad: In Safari, right-click (ctrl+click) the image and choose "Copy Image Address" from the contextual menu.

                Kui see ei toimi, siis eika moodi:

                MACBOOK+JASPER=VÕIMALIK, ET MAAILMA HALVIM MÄKKI KASUTAJA!

                VÕIMALIK, ET MÄKK ON LIHTSALT IRONISEERIJATE KOHAPEALT VÄGA KRIITILISE MEELEGA.
                kuldklaviatuur tunneb asja. grazie.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Probleem selline, et kui üritan telefoniga (Samsung galaxy s3) Tartu ülikooli õppeinfosüsteemi minna, siis viskab ette kirja "ilmnes võrgutõrge" vms ning edasi ei lähe. Selline probleem siis ainult vastava leheküljega. Asi pole kindlasti internetiühenduse kvaliteedis, sest probleem on kõikide võrkude puhul sama. Pigem mingi androidi ja vastava keskkonna ühilduvuse küsimus. Pean ma mingi täiendava teema tõmbama telefoni, et antud keskkond töötaks? Kui jah, siis mille? Tänud.

                  Kommentaar


                    proovi brauseriga (opera näiteks) m.ut.ee kaudu sisse minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      ja ongi olemas inimesed, kes seda ka vabatahtlikult ostavad.
                      Jalka on ka seda väärt, et osta. Eriti kui näiteks õllega võrrelda, mis on lihtsalt kahtlane kibedavõitu vedelik, mille eest sõltlastelt raha röövitakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        ja ongi olemas inimesed, kes seda ka vabatahtlikult ostavad.
                        Mis see on mingi tabu või? Isegi paar korda ostnud kui pole õnnestunud sõpradelt/tuttavatelt laenata, kuigi kunagi iidamalaadamal käis ka mul see tasuta. Teinekord kui pikemalt ühistranspordi võlusid nautida, siis kuskilt R-ist kaasa haarata ja tee peal lugeda, täitsa mõnus (näiteks trt-tln rongis). Eestimaise vutiajakirja eest olen nõus üks-kaks eurtsi ikka välja käima kui vaja.

                        Ehk juurde ka kerge Eesti jalgpalli toetamise moment, või olen liiga optimistlik/naiivne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          sama seis,mitte kuskilt ei ole uus ajakiri silma hakanud
                          Ise sain Rimist täna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                            Mis see on mingi tabu või? Isegi paar korda ostnud kui pole õnnestunud sõpradelt/tuttavatelt laenata, kuigi kunagi iidamalaadamal käis ka mul see tasuta. Teinekord kui pikemalt ühistranspordi võlusid nautida, siis kuskilt R-ist kaasa haarata ja tee peal lugeda, täitsa mõnus (näiteks trt-tln rongis). Eestimaise vutiajakirja eest olen nõus üks-kaks eurtsi ikka välja käima kui vaja.

                            Ehk juurde ka kerge Eesti jalgpalli toetamise moment, või olen liiga optimistlik/naiivne?
                            Sama siin. Täitsa OK lugemine kuigi ma ise mõningaid madalamate liigade ja naiste jalkat puudutavaid artikleid loen nö üle rea. Vahel Schwede arvamusartiklid küll ärritavad, tihti ka väga ka meeldivad aga mingeid mõtteid tekitavad alati. Pikad intekad on ka alati head, samuti need jalkat ning kultuuri või ühiskonda puudutavad pikemad lood.

                            Kommentaar


                              kas excelis saab indekseid lisada? kui jah, siis kuidas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas präänik Vaata postitust
                                kas excelis saab indekseid lisada? kui jah, siis kuidas?
                                Tegelikult üritasin juba vastata Sulle, aga kui kedagi teist peaks ka huvitama siis :

                                Kui tahad kogu lahtrit teha indeksiks, siis lähed lihtsalt lahtri peale, paremklikk, võtad format cells, sealt ülevalt valikutest võtad "font" ja teed superscripti (ülaindeks) või subscript (alaindeks) juurde linnukese

                                aga kui tahad mingit osa lahtrist siis lähed sinna üles teksti juurde, teed selle osa aktiivseks, mida tahad indeksina panna ja siis jälle selle peal vasak klikk, format cells ja superscript (või ka subscript kui tahad alaindeksit).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X