320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    No mul on Samsung Galaxy S3 ja sellega käib nii, et tõmbad käe servaga üle ekraani ühest küljest teise lihtsalt. Aga Galaxy Ace on vist veidi teistmoodi: http://www.youtube.com/watch?v=b4cTeQJ0EeU
    Ei saa hakkama.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
      Krt kui hea ajastus. Mul tekkis pm sama küsimus. Mul on ISIC olemas, kuid kas olles mitte tallinlane (kes elab tallinnas ja ei plaani ka tallinlaseks hakata) on mul kohustus bussi sisenedes sõit valideerida või mitte? St. ma saan aru, et tasuta sõitu saada pead valideerima, kuid kas sooduspiletiga kaasneb samuti kohustus valideerida? See määrus on nii segane, et ma pole lõpuni kindel kuidas seda tõlgendada. Pigem vist mitte? Olen kaks hommikut tööle sõitnud ja mõelnud, et kas pean või ei pea...

      Lisaks see küsimus ka, et sõiduõigust kontrollib MUPO jätkuvalt isikukoodi/ID-kaardi abil?

      Edit: ID pilet kehtib märtsi lõpuni. Seega täna ei ole oluline valideerimine, kuid aprillist on juba kohustus?
      Ei tea kashjuks öelda, enda eelnevalt antud info olen suure vaevaga tallinn.ee ja pilet.ee ja ajakirjanduse abil kokku kraapinud. Informeerimine on ikka alla igasugust arvestust. Eks sul jääb üle enda jaoks vajalik info sama kadalippu pidi üles otsida, jõudu! Aga võid ka mõnele linnavalitsuse telefonile helistada, ehk saad kõige kiirema vastuse. Sisetunne ütleb millegi pärast, et tahetakse ikkagi valideerimist iga pileti puhul.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Iskustatud kaarti kasutates peab olema alati ka isikut tõendav dokument nagu ma aru olen saanud. Lisaks oma sõidu peavad kõik valideerima, kes kasutavad kaarti ühiskaart/isic kaart. Kuna kogu see teema väidetavalt oli vajalik, et tuvastada liinide koormuseid ja enam kasutatavad ÜT liine läbi nn. valideerimise.

        See on puhtalt minu arusaam asjast. Aga täpsemad vastused saab vast http://www.tallinn.ee/pilet/tagasiside?id=18 sealt.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Minul see kuradi kaart ei tööta. Panin 2x vastu seda krdi valdidaatorit ja see ainult piiksus ja ropendas et see pole õige kaart vms. Rohkem ei viitsi jännata.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Minul see kuradi kaart ei tööta. Panin 2x vastu seda krdi valdidaatorit ja see ainult piiksus ja ropendas et see pole õige kaart vms. Rohkem ei viitsi jännata.
            Kui see Kuradi oma on, siis miks sina seda kasutad? (Erki Kõlu kullavaramu)

            Kommentaar


              Kas seal pole seda "Make everything OK " nuppu?

              Kommentaar



                Mille pärast võib hakata jalg valutama selle punase koha pealt piklikult (pmst siis nagu sääreluu peal valu, kergelt ka põlve alaosas)?
                Eile päeval hakkas lihtsalt valutama, käisin õhtul ka trennis ning seal läks hullemaks, nüüd täna on veel 1 samm valus edasi.
                Ära ei ole kuskile ennast löönud.

                Kommentaar


                  luuümbrise põletik? Ühel jalal või mõlemal?

                  Kommentaar


                    säärevähk

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      luuümbrise põletik? Ühel jalal või mõlemal?
                      ühel

                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      säärevähk
                      good one

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust

                        Mille pärast võib hakata jalg valutama selle punase koha pealt piklikult (pmst siis nagu sääreluu peal valu, kergelt ka põlve alaosas)?
                        Eile päeval hakkas lihtsalt valutama, käisin õhtul ka trennis ning seal läks hullemaks, nüüd täna on veel 1 samm valus edasi.
                        Ära ei ole kuskile ennast löönud.
                        Võib täiesti tavaline koormusvalu ka olla lihtsalt. Mul endal oli ka nii olnud ühe korra kui polnud enam ammu trenni teinud, siis andis luus valuga tunda aga see läheb üle üsna pean kui jalg jälle koormusega harjub.

                        Kommentaar


                          kui on põletik, siis ilmselt päris kaua sa sporti ei tee... mine arsti juurde.

                          Kommentaar


                            Mul on täpselt sama häda mis ksf! Katkul. Ja see lööb välja ainult siis, kui jooksen. Sealjuures progresseeruvalt, nt oletame, et kui jooksen viis päeva järjest, siis esmaspäeval veel kannatab mingi viis kilti ära sörkida, aga reedeks on juba pooleteise peal nii valus, et peab loobuma.

                            Ise lahendasin selle probleemi lihtsalt, enam ÜLE ÜLTSE ei jookse. Teen selle asemel ratast ja crosstrainerit, mis ei avalda mingit halba mõju. Aga jalgpalluril ilmselt sellest abi ei ole.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              No siuke 2 nädalane vahe tuli nüüd eelmisest trennikorrast. Loodetavasti läheb siis üle järgmiste trennidega, kui ei siis peab vast jah arsti juurde punuma. Kahtlane tundub, et see enne trenni tegemist hakkas valutama.

                              Ja selle jooksu osaga on ka kahtlane, sügisel tahaks oma esimese maratoni läbida ning pilet ka jooksule juba olemas. Suurema jooksu trenniga tahtsin kevadel alustada, et seal jaksaks ikka lõpuni joosta.

                              PS fittile: Ma ei ole jalgpallur

                              Järgmine rumal küsimus, mida tähendab ksf!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas difender Vaata postitust
                                Võib täiesti tavaline koormusvalu ka olla lihtsalt. Mul endal oli ka nii olnud ühe korra kui polnud enam ammu trenni teinud, siis andis luus valuga tunda aga see läheb üle üsna pean kui jalg jälle koormusega harjub.
                                See. Üldjuhul on tegemist kondinõrkusega, väsimusega kui katsudes valus pole (sellisel juhul panustaks juba põletikule). Tuttavad on mul kasutanud mingeid krõpsuga fiksaatoreid - tõmbad ümber jala ja pidi aitama. Endal taolise tilu-liluga kogemus puudub - olen mees ja kannatan valu ära... teinekord.

                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mul on täpselt sama häda mis ksf! Katkul. Ja see lööb välja ainult siis, kui jooksen. Sealjuures progresseeruvalt, nt oletame, et kui jooksen viis päeva järjest, siis esmaspäeval veel kannatab mingi viis kilti ära sörkida, aga reedeks on juba pooleteise peal nii valus, et peab loobuma.
                                Eks see kainenemine olegi valulik protsess.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X