320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Messi eile nii täpiline oli?

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Miks Messi eile nii täpiline oli?
      laksab iidoli jalajälgedes

      Kommentaar


        Algselt postitas Katk Vaata postitust
        Miks Messi eile nii täpiline oli?
        Messi: "My suit? I picked it, just wanted something different this time, shouldn't always be the same."

        edit: pildiga jõudis eika ette.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Kes hiljuti ID-kaarti vahetanud: kui kiirmenetlust maksta ei taha, siis kui käbedasti üldiselt olete nö "tavakorras" uue plastiku rahakoti vahele saanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kes hiljuti ID-kaarti vahetanud: kui kiirmenetlust maksta ei taha, siis kui käbedasti üldiselt olete nö "tavakorras" uue plastiku rahakoti vahele saanud?
            Mõni kuu tagasi läks täiesti hariliku menetlusega aega 72 tundi.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              Mõni kuu tagasi läks täiesti hariliku menetlusega aega 72 tundi.
              Aitäh!

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Kes hiljuti ID-kaarti vahetanud: kui kiirmenetlust maksta ei taha, siis kui käbedasti üldiselt olete nö "tavakorras" uue plastiku rahakoti vahele saanud?
                No ma tegin omale ka nüüd ID-kaardi ja öeldi küll ,et kuu pärast saan kätte aga juba ülejärgmine päev oli käes
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  No ma tegin omale ka nüüd ID-kaardi ja öeldi küll ,et kuu pärast saan kätte aga juba ülejärgmine päev oli käes
                  Tüüpiline. Ma tegin eelmine kevad, oli vaja pojale esmane teha ning mõtlesin, et endale teen ka uue siis juba ära samuti ka passi (suve lõpus oleks läbi saanud mõlemad). Kuna välismaa reis oli 24 päeva pärast tulemas siis öeldi, et ei tea kas selleks ajaks poisile ID kaart jõuab valmis, et kindlam oleks kiir teha. Natuke kirusin aga tegin ära (igal pool uudistes ka ju kajastati kuidas 2012 aastal lõppevad paljudel ID-kaardid ja passid ära). Endale panin tava taksiga. Lõpptulemus oli see, et poja ID kaart sai ca 5 tundi enne minu oma valmis, 3 päeva pärast. Passiga läks 4 päeva.

                  Kommentaar


                    Käidud. Suhteliselt positiivne üllatus see Sõle kontori teenindustase. Igapidi viisakad, igal sammul suunavad ja õpetavad kenad tädid nii järtsuautomaadi kui fotoputka juures, letis teenindus 5+, laps suunati kohe joonistamislaua juurde jne. Ma oleks ise saanud hakkama nii järjekorranumbri kui fotoautomaadiga loomulikult, aga kontor oli tihedalt täis ka hämmeldunud vanainimesi, milliste mass ohjati äärmiselt sõbralikult ja viisakalt ära, nii-et mingit tunglemist, asjatut sebimist ega närvilisust ei tekkinud. Polegi ammu riigiasutuses sihukest teenindustaset kogenud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Kes hiljuti ID-kaarti vahetanud: kui kiirmenetlust maksta ei taha, siis kui käbedasti üldiselt olete nö "tavakorras" uue plastiku rahakoti vahele saanud?
                      Mul läks täpselt 3 tööpäeva, neljapäeval andsin avalduse sisse, järgmine esmaspäev oli valmis.

                      Kommentaar


                        Kas Pärnus on mingit käsipalli trenni?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Kas Pärnus on mingit käsipalli trenni?
                          Jah, aga see on suht underground staatusega nagu Everlasti kurikuulus poksiklubi vanasti. Sisse saad vaid tutvustega ja välja ilma luumurdudeta ei saa.

                          Kommentaar


                            Kas Eestist on kuskilt võimalus osta Pinpalli aparaati ja mis selline asi maksta ka võiks?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Kas Eestist on kuskilt võimalus osta Pinpalli aparaati ja mis selline asi maksta ka võiks?
                              ma olen näinud neid mõnedes komisjoni/antiigipoodides ja ikka neid tõeliselt suuri mistand oligi.... äkki mingi 100 või rohkema euro eest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                ma olen näinud neid mõnedes komisjoni/antiigipoodides ja ikka neid tõeliselt suuri mistand oligi.... äkki mingi 100 või rohkema euro eest.
                                No siis ei olegi eriti kallid. Aga kui kellegile lähiajal peaks see silma jääma,siis andke teada
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X